Jaki samochód

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Jaki samochód

Postprzez Frankor » 21 Lis 2018 16:04

Moim zdaniem dobrą opcją są samochody Dacii. Myślę, że to bardzo ciekawa opcja. Szczególnie Duster wydaje się być naprawdę atrakcyjnym rozwiązaniem i to zarówno pod względem ceny jak i osiągów. Warto sobie zerknąć na ofertę - https://www.dacia.pl/finansowanie-serwi ... nsowa.html . Myślę, że wygląda to naprawdę atrakcyjnie :)
Frankor
 
Posty: 125
Rejestracja: 23 Mar 2016 16:22

Re: Jaki samochód

Postprzez igregor » 21 Lis 2018 16:15

Cenowo wyglada atrakcyjnie.
igregor
 
Posty: 991
Rejestracja: 14 Lut 2014 19:34

Re: Jaki samochód

Postprzez coco » 28 Lis 2018 10:03

A myśleliście może o tym, aby kupić samochód elektryczny? Ostatnio moda na samochody elektryczne znacznie się powiększa. Możecie sobie więcej poczytać o tego typu samochodach na stronie http://holowanie.i-poznan.pl/auta-elektryczne-bezpieczne-dla-srodowiska-i-przyjazne-dla-kieszeni/. Takie auta mają bardzo wiele zalet i coraz więcej osób się na nie decyduje.
coco
 
Posty: 1688
Rejestracja: 05 Kwi 2017 09:10

Re: Jaki samochód

Postprzez Miren » 28 Lis 2018 14:03

Sam wiem jak ciężko tak naprawdę trafić w gusta innych osób co do auta i jego parametrów. Dlatego po prostu polecę Ci salon w którym sam kupiłem swojego Fiata Punto, a dokładnie chodzi mi tutaj o Auto-Res z Rzeszowa, który posiada dobrze rozbudowaną ofertę aut nowych i używanych takich marek jak Jeep, Alfa Romeo, Hyundai, czy Fiat. Do tego na miejscu można spotkać się z miłą oraz w pełni profesjonalną obsługą która zna się na swojej pracy i potrafi dokładnie przedstawić wszystkie interesujące nas możliwości. A w późniejszym okresie już po zakupie nadal zajmują się serwisowaniem mojego autka ;)
Miren
 
Posty: 1422
Rejestracja: 19 Sie 2018 22:40

Re: Jaki samochód

Postprzez joanna668z » 28 Lis 2018 14:19

Jest teraz pełno opcji na dobrej jakośći samochód. Może jakiś Opel ?
joanna668z
 
Posty: 3
Rejestracja: 28 Lis 2018 14:09

Re: Jaki samochód

Postprzez Jacekk » 28 Lis 2018 15:04

To zależy od wielu czynników oraz dla kogo ma być to auto. Szukasz auta bardziej z pazurem, czy jednak rodzinnego? Ogólnie przy wyborze na pewno mogę polecić Ci abyś zajrzał do oferty salonu Auto Res Rzeszów w którym znajdziesz nie tylko szeroki wybór modeli nowych od Fiata, Jeepa, Hyundaia, czy też Alfy Romeo ale również używanych sprawdzonych pod względem technicznym, prawnym itd. Dlatego polecam w wolnej chwili zajrzeć na ich stronę bądź do salonu bo może akurat trafisz coś ciekawego dla siebie :)
Jacekk
 
Posty: 433
Rejestracja: 23 Lip 2018 20:49

Re: Jaki samochód

Postprzez Autostopowiczka » 28 Lis 2018 15:47

Wydaje mi się, że najlepiej kiedy kupisz sobie Volksvagena.
Autostopowiczka
 
Posty: 5
Rejestracja: 28 Lis 2018 15:30
Miejscowość: Belgia

Re: Jaki samochód

Postprzez Miren » 06 Gru 2018 11:56

Warto także stawiać na dobrej jakości pióra samochodowe, które umożliwią nam zachowanie dobrej widoczności na trasie oraz co ważne nie będą się tak szybko zużywały. Ja już sprawdziłem dość dużą ilość piór i dopiero teraz mogę śmiało polecić producenta Dipp https://www.dipp.pl/wycieraczki-nissan-c-82921.html który moim zdaniem przygotował naprawdę dobrą ofertę modeli w przystępnej cenie które zużywają się równomiernie, do tego stabilnie pracują i też są trwałe po u mnie od ponad roku są zamontowane i przed zimą na pewno nie zamierzam ich także zmieniać. Pozdrawiam
Miren
 
Posty: 1422
Rejestracja: 19 Sie 2018 22:40

Re: Jaki samochód

Postprzez biznak » 13 Gru 2018 11:12

Często zmieniacie swoje samochody? Jeśli mamy firmę to można tak robić. Swoje prywatne też co jakiś czas wymieniacie? Jeśli będziemy o nie dobrze dbać to będą nam służyły. Tu https://frosttruckserwis.pl/ można przyjechać do dobrych mechaników samochodowych.
biznak
 
Posty: 471
Rejestracja: 26 Kwi 2018 11:57

Re: Jaki samochód

Postprzez Wasyl369 » 13 Gru 2018 22:01

Jeśli nowe autko to dla mnie tylko Opel. Sprawdzony i z z zasady godny polecenia. Ostatnio szukałem, bo zaszła u nas potrzeba większej inwestycji. Natrafiłem na nowy Opel Movano. Wygląda to super i chyba się zdecydujemy. Co myślicie?
Wasyl369
 
Posty: 977
Rejestracja: 20 Wrz 2014 19:29

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron