kursy i szkolenia?

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

kursy i szkolenia?

Postprzez jurka76 » 25 Lis 2018 20:32

Czy prowadząc własny biznes/firmę bierzecie udział w kursach/szkoleniach organizowanych przez firmy zewnętrzne? Najbardziej interesują mnie szkolenia z wystąpień publicznych, ponieważ mam z nimi problem od czasów szkolnych. Nigdy nie lubiłam, wręcz bałam się przemawiać do większego grona osób. Zatrudniając kilka osób jestem do tego zmuszona-chcąc nie chcąc:) Słyszałam że Marcin Mańka organizuje co jakiś czas w Warszawie takie szkolenia. Ktoś był? Ktoś się wypowie? Bardzo mi zależy
jurka76
 
Posty: 77
Rejestracja: 04 Paź 2017 15:35

Re: kursy i szkolenia?

Postprzez jomen » 26 Lis 2018 09:48

Jeśli tylko mam możliwość to robię różne kursy i szkolenia żeby podnieść swoje kwalifikacje i nauczyć się czegoś nowego. Rozwój osobisty jest bardzo ważny nie tylko w pracy,ale i w życiu soobistym. Jak trochę w siebie zainwestujesz to zrozumiesz o co mi chodzi. Mańka robi konkretne szkolenia, potrafi przekazać ogrom wiedzy w fajny sposób. Myślę że to właściwy człowiek na właściwym miejscu i jak najbardziej możesz skorzystać z jego szkoleń
jomen
 
Posty: 3
Rejestracja: 26 Lis 2018 09:37

Re: kursy i szkolenia?

Postprzez halka » 27 Lis 2018 10:25

Tak, tak i jeszcze raz tak. Inwestuj w siebie, podnoś kwalifikacje a z pewnością będzie to miało odzwierciedlenie w życiu zawodowym oraz prywatnym. Mańka ma to do siebie że jest bardzo "zajawiony" na swoją pracę i z wielką pasją prowadzi szkolenia i warsztaty. Byłam dwa razy w Warszawie na jego szkoleniach i bardzo sobie chwalę. Otworzyłam się na ludz, świat, nowe pomysły. Można powiedzieć że obudził we mnie kreatywność za co jestem mu meeega wdzięczna
halka
 
Posty: 20
Rejestracja: 03 Gru 2017 14:10

Re: kursy i szkolenia?

Postprzez jurka76 » 27 Lis 2018 10:43

Dziękuję za wszystkie opinie i ciepłe słowa! Oglądnęłam kilka filmików na youtube p.Mańki i coraz bardziej przekonuję się do pójścia na jego szkolenie. Faktycznie, ma w sobie coś, co przyciąga słuchacza. Podejrzewam że szkolenie na żywo będzie dużo bardziej ekscytujące. Podpowiedzcie mi jeszcze gdzie znajdę aktualne informacje o jego kursach. Jest jakaś rozpiska?
jurka76
 
Posty: 77
Rejestracja: 04 Paź 2017 15:35

Re: kursy i szkolenia?

Postprzez halka » 27 Lis 2018 11:02

Zobacz sobie na jego stronę- http://manka-academy.com tam zawsze informacje aktualizowane są na bieżąco. Bodaj w zakładce oferta znajdziesz informację o szkoelniach otwartych i zamkniętych. Najczęściej takie szkolenia organizowane są w Warszawie, chyba nie muszę tłumaczyć czemu...
halka
 
Posty: 20
Rejestracja: 03 Gru 2017 14:10

Re: kursy i szkolenia?

Postprzez jomen » 27 Lis 2018 11:13

halka napisał:Zobacz sobie na jego stronę- http://manka-academy.com tam zawsze informacje aktualizowane są na bieżąco. Bodaj w zakładce oferta znajdziesz informację o szkoelniach otwartych i zamkniętych. Najczęściej takie szkolenia organizowane są w Warszawie, chyba nie muszę tłumaczyć czemu...

Dokładnie. Poza tym na jego stronie masz też podany numer telefonu i mail. W razie potrzeby możesz zadzwonić i dopytać o wszystkie szczegóły. Warszawa to piękne i rozwijające się miasto, nie dziwi mnie więc że większość szkoleń organizowanych jest właśnie tam. Poza tym czy Mańka aby nie pochodzi z Warszawy?
jomen
 
Posty: 3
Rejestracja: 26 Lis 2018 09:37

Re: kursy i szkolenia?

Postprzez xxxyyy » 04 Gru 2018 18:18

Sam mam właśnie ochotę skorzystać ze szkolenia dotyczącego rozwoju osobistego i autoprezentacji. Zawsze mam tremę podczas ważnych spotkań a to podstawa udanego biznesu. Mam nadzieję, że takie szkolenia dodadzą mi pewności siebie.
xxxyyy
 
Posty: 178
Rejestracja: 13 Lis 2017 23:16

Re: kursy i szkolenia?

Postprzez Miren » 08 Gru 2018 23:51

Myślę, że podczas poszukiwań warto abyś także odwiedził ofertę szkół Cosinus bo oni także prowadzą szereg kursów zawodowych które przekładają się na konkretne umiejętności i wiedzę potrzebną do wykonywania konkretnej usługi.
Miren
 
Posty: 1422
Rejestracja: 19 Sie 2018 22:40

Re: kursy i szkolenia?

Postprzez monikabert90 » 31 Gru 2018 13:36

Kursy i szkolenia to fantastyczna sprawa, nie wiem, jak Wy, ale ja bardzo lubię inwestować we własny rozwój. Na to nigdy nie szkoda mi pieniędzy ;) Ostatnio zastanawiam się nad zapisaniem się na jakiś kolejny kurs, sporo fajnych szkoleń widziałam w ofercie firmy szkoleniowej http://kar-group.elk.pl/. Jak sądzicie, które z oferowanych przez nich kursów mogą się okazać najbardziej przydatne?
monikabert90
 
Posty: 657
Rejestracja: 21 Lis 2016 11:43

Re: kursy i szkolenia?

Postprzez Krisiti90 » 08 Sty 2019 13:43

Ten kto stoi w miejscu ten na prawdę się cofa, dlatego też warto stawiac na ciekawe szkolenia rozwojowe, a nawet i kursy dokształcające. Na stronce http://szkoleniaics.pl znajdziecie firmę szkoleniową z Lublina. Proponują oni bardzo duży wybór szkoleń typowo sportowych. Jezeli w tym kierunku planujecie się rozwijać to zajrzyjcie na ich stronkę.
Krisiti90
 
Posty: 302
Rejestracja: 02 Lis 2017 15:29

Następna

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości