Co sądzicie o wózkach marki Easy Go ?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Co sądzicie o wózkach marki Easy Go ?

Postprzez emma » 07 Lis 2018 09:42

no to super ciesze się, że mogłyśmy pomóc :) jestem pewna, że z wózka będziesz zadowolona ale oczywiście daj znać jak wrażenia jak już go kupicie :)
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13

Re: Co sądzicie o wózkach marki Easy Go ?

Postprzez AnnaMaria90 » 15 Lis 2018 10:13

kupiliśmy :) jestem przeszcześliwa bo jest dokładnie taki jaki chciałam żeby był :) spełnia w zasadzie wszystkie moje oczekiwania no i cena była bardzo rozsądna :) Raz jeszcze dzięki za doradztwo :)
AnnaMaria90
 
Posty: 329
Rejestracja: 10 Lip 2017 16:29

Re: Co sądzicie o wózkach marki Easy Go ?

Postprzez klaska » 11 Gru 2018 10:01

ja też bardzo lubie wózki tej firmy ( zresztą fotelik samochodowy tej firmy też mamy ). Super stosunek jakości do ceny, porządne wykonanie i dobrej klasy materiały. No i amortyzacja jest taka jak być powinna, podbijanie nawet pod wieksze krawężniki nie stanowi żadnego problemu :)
klaska
 
Posty: 145
Rejestracja: 19 Paź 2018 20:36

Re: Co sądzicie o wózkach marki Easy Go ?

Postprzez emma » 12 Gru 2018 12:54

AnnaMaria no to bardzo sie ciesze, ze udalo sie kupic ten wózek o to wlasnie chodziło :) na pewno bedziecie zadowoleni bo wozek jak sama sie juz pewnie przekonalas jest bardzo zwrotny i ma fajna amortyzacje :)
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13

Re: Co sądzicie o wózkach marki Easy Go ?

Postprzez fastka » 22 Sty 2019 23:21

Najfajniejszym i najbardziej wypasionym wózkiem do biegania jest x-lander x-run, jest o tyle świetny że nawet jak to bieganie Ci się zaraz znudzi to zostaje Ci bardzo wygodny i solidny wózek z którym równie wygodnie się spaceruje, robi zakupy jak i biega
fastka
 
Posty: 672
Rejestracja: 10 Gru 2016 20:19

Re: Co sądzicie o wózkach marki Easy Go ?

Postprzez olga1983 » 22 Maj 2019 09:51

Nie znam tej marki, ale z doświadczenia wiem, że marka to nie wszystko. Wózek musi być przede wszystkim wygodny i bezpieczny. Tak, by mama i dziecko mogli z niego komfortowo korzystać (oczywiście każdy na swój sposób;) ). Nie bez znaczenia jest też estetyka. Wystarczy popatrzeć w sklepie oferującym wózki dla dzieci np. tu https://youkids.pl/ na aktualnie dostępne modele wózków. Myślę, że coś znajdziesz dla siebie.
olga1983
 
Posty: 306
Rejestracja: 02 Lip 2015 07:42

Poprzednia

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości