brodawki płciowe -pomózcie prosze

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

brodawki płciowe -pomózcie prosze

Postprzez Fannnn » 07 Lis 2018 13:20

estem ze swoim chlopakiem od ponad roku. jest moim pierwszym ja jego druga. kiedys miał jedna brodawke na penisie teraz ma 5 kazałam mu isc do lekarza i powiedziała mu pani ze to moga być brodawki płciowe. czy da się z tego wyleczyc?? i czy na 100% musiałam się zarazić?? bo ze stresu już wzięłam lusterko i zaczęłam się oglądać ale nie widze niczego niepokojącego
Fannnn
 
Posty: 7
Rejestracja: 07 Lis 2018 13:19

Re: brodawki płciowe -pomózcie prosze

Postprzez Truskkawska » 09 Lis 2018 12:47

Skoro był u lekarza to chyba lekarz coś zadziałał? Nic? Jeżeli są to kłykciny kończyste (brodawki płciowe) to da się to leczyć i można dość łatwo się ich pozbyć, np poprzez odmrożenie. A czy się zaraziłaś.. ciężko powiedzieć, musiałabyś iść się zbadać na obecność wirusa HPV. Nie wiem skąd jesteście, ale jeśli z Warszawy czy okolic to możecie udać się do dr Ciszewskiego do przychodni Wilmed.
Truskkawska
 
Posty: 662
Rejestracja: 04 Sty 2017 19:56

Re: brodawki płciowe -pomózcie prosze

Postprzez senur » 01 Lip 2019 07:56

takie brodawki moga świadczyć o obecności wirusa hpv
senur
 
Posty: 84
Rejestracja: 27 Maj 2017 10:49

Re: brodawki płciowe -pomózcie prosze

Postprzez fastka » 01 Lip 2019 10:22

Dokładnie, dlatego musisz się badać częściej niż zwykle i pilnować cytologii bo mówi się że ten wirus powoduje raka szyjki macicy. Mi jak tylko wyszła źle cytologia zaczełam stosować żel papilocare, czytałam że pomaga leczyć zmiany wywołane przez ten wirus
fastka
 
Posty: 672
Rejestracja: 10 Gru 2016 20:19

Re: brodawki płciowe -pomózcie prosze

Postprzez delicja » 21 Lip 2020 09:05

Tutaj https://mediderm.com.pl/oferta/dermatoc ... w-brodawek jest namir na klinikę, gdzie usuwają brodawki. Może w tej sytuacji również pomogą. Warto stawiać na profesjonalne i sprawdzone rozwiązania. Trzeba zawsze szybko pozbywać się problemu, aby przede wszystkim nie myśleć o tym i nie denerwować się.
delicja
 
Posty: 1258
Rejestracja: 17 Lip 2015 20:04


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron