Sklep z akcesoriami do jazdy konnej

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Sklep z akcesoriami do jazdy konnej

Postprzez wieslaw-lesniak-76 » 23 Lut 2018 12:07

Witajcie,

ostatnio znalazłem sobie nowe hobby - jeździectwo. Chce nabyć sobie sprawdzone i niezbędne wyposażenia do jazdy konnej oraz zastanawiam się czy znacie jakieś odpowiednie sklepy jeździeckie online takie jak ten? Będzie to mój pierwszy zakup i kontakt z ową domeną więc potrzebuje waszej pomocy. Z góry dziękuję za wszelkie pomysły i sugestie

Pozdrawiam
wieslaw-lesniak-76

Re: Sklep z akcesoriami do jazdy konnej

Postprzez tarnist » 02 Mar 2018 07:24

Dzięki na pewno przyda mi się to info
tarnist

Postprzez pastor » 28 Sie 2018 08:50

Szkoda, że macie taką małą ofertę na witaminy i suplementy dla koni. Ogólnie jednak sklep wygląda na dobrze wyposażony, być może następne zakupy zrobię właśnie u was? :)
pastor

Postprzez mlycz88 » 28 Sie 2018 16:31

Bardzo interesujące są te porady. Dzięki wielkie, przydadzą mi się :)
Reguła prosta, że aż osłupia: kto się wymądrza, ten się wygłupia
mlycz88

Postprzez Anegdota » 09 Lis 2018 11:19

Jeździectwo jest super. Jeśli pokochałeś konie i spodobała Ci się jazda konna to hobby na całe życie. Jeśli szukasz dobrej jakości akcesoriów do jazdy konnej to zerknij co oferuje internetowy sklep jeździecki Horse-Trade. To profesjonalny sklep jeździecki, w którym kupisz akcesoria dla konia i jeźdźca. Ostatnio w sklepie pojawiło się bardzo dużo nowości. Z pewnością wybierzesz coś odpowiedniego.
Anegdota

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: psb oraz 0 gości