Dom spokojnej starości

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Dom spokojnej starości

Postprzez Fannnn » 07 Lis 2018 12:24

Czy możecie polecić jakiś dom spokojnej starości? Szukamy czegoś dla 87- letniej babci, która niestety nie powinna już sama zostawać w domu. Cała rodzina mieszka w poludniowej Polsce, a babcia spędziła całe życie w Warszawie i nie chce się przeprowadzać do innego mista. Być może ktoś z Was ma kogoś bliskiego w domach w okolicy Warszawy? Zależy nam na dobrych warunkach...
Fannnn

Re: Dom spokojnej starości

Postprzez Truskkawska » 22 Lis 2018 17:26

W Warszawie w domach opieki ceny są kolosalne z tego co wiem, szczególnie jeżeli zależy Ci na dobrych warunkach. Może lepieć gdzieś w okolicach? Wiem, że Nowym Dworze Mazowieckim jest ZOL Dom Rodzinny. Seniorzy mogą tam liczyć na naprawde dobrą opiekę. Ktoś z mojej rodziny tam pracuje i wiem, jak to wygląda u nich z pierwszej ręki.
Truskkawska

Postprzez inka55 » 24 Lis 2018 10:52

Jak szukasz domu spokojnej starości dla kogoś z rodziny to polecam Ci zainteresować sie wpisem jakim jest http://goldcare.com.pl Znajdziesz tutaj bardzo dużo interesujących informacji na temat tego jak prowadzić rozmowy odnośnie wyboru idealnego miejsca dla seniora.
inka55

Postprzez wiosenna13 » 24 Lis 2018 10:58

Jak szukasz domu spokojnej starości to polecam Ci sie zainteresować ofertą jaką przedstawia http://domseniora24.pl/ Jest to bardzo dobry dom seniora który na pewno spodoba sie każdemu seniorowi. Dzięki profesjonalnemu personelowi i dobrej opiece medycznej na pewno znajdziesz tutaj bardzo dobrą pomoc dla seniora.
wiosenna13

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości