Firma alpinistyczna - Rope Expert

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Firma alpinistyczna - Rope Expert

Postprzez FilipS » 14 Wrz 2018 14:52

Witam.
Mam do Was takie pytanie, ponieważ planuję przeprowadzić remont pokrycia dachowego oraz czyszczenie elewacji naszego budynku firmowego i jak sądzicie czy warto w tym zakresie postawić na firmę alpinistyczną z Warszawy? Dobre opinie słyszałem o Rope Expert i chciałbym zapytać czy rzeczywiście jest tak dobrze jak piszą o Nich inni (również w zakresie cenowym).
FilipS
 
Posty: 386
Rejestracja: 17 Sie 2018 12:33

Re: Firma alpinistyczna - Rope Expert

Postprzez mariusz33 » 18 Wrz 2018 07:01

O tej firmie też słyszałem same dobre recenzje.Może naprawdę ta firma jest taka dobra.Sam może z niej skorzystam za nie długo.
mariusz33
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 Wrz 2018 06:59

Re: Firma alpinistyczna - Rope Expert

Postprzez Olsy » 23 Wrz 2018 13:31

Z własnego doświadczenia powiem Ci, że jak najbardziej jest to dobry wybór. Firma Rope Expert jeszcze w sierpniu zajmowała się u nas montażem banerów reklamowych oraz czyszczeniem okien w biurowcu. Mają jedne z najlepszych cen, do tego konkretną i uczciwą ekipę która wykonuje zlecenia z pełną dokładnością, a do tego ściśle trzymają się ustalonych terminów. Współpraca z nimi to czysta przyjemność!
Olsy
 
Posty: 933
Rejestracja: 23 Lip 2018 22:00

Re: Firma alpinistyczna - Rope Expert

Postprzez Miren » 02 Paź 2018 07:19

Jak najbardziej mogę się zgodzić. W zakresie realizacji Rope Expert naprawdę przykłada dużą uwagę do jakości realizacji, czego potwierdzeniem są również pokazane realizacje na ich stronie internetowej, ale również opinie klientów. U nas zajmowali się myciem elewacji, okien oraz szyldu podświetlanego firmy. Poszło bardzo sprawnie nawet szybciej niż się umówiliśmy, a efekt naprawdę zaskoczył bo nie wiedziałem że da się przywrócić taki wygląd.
Miren
 
Posty: 1422
Rejestracja: 19 Sie 2018 22:40

Re: Firma alpinistyczna - Rope Expert

Postprzez Aleksander » 04 Paź 2018 08:21

No to już wstępnie masz potwierdzenie ich jakości, ale zgodzę się w pełni że przy tego typu realizacjach bardzo ważne jest odpowiednie podejście oraz przygotowanie firmy aby nie było później problemów z dużą ilością poprawek, czy pozostawionymi niedokładnościami. Dlatego ja zawsze staram się kierować opiniami innych osób, które miały do czynienia z daną firmą bo obsługa klienta jest najważniejsza jeżeli chcą prowadzić biznes na odpowiednim poziomie.
Aleksander
 
Posty: 596
Rejestracja: 20 Sie 2018 13:22

Re: Firma alpinistyczna - Rope Expert

Postprzez monik25 » 07 Paź 2018 18:53

również polecam. konkretnie i na temat, bez żadnego lania wody. Panowie podeszli do pracy profesjonalnie i nie mam naprawdę żadnych zastrzeżeń. Elewacja umyta tak jak być powinna, szybko i sprawnie.
monik25
 
Posty: 914
Rejestracja: 07 Lip 2017 09:23

Re: Firma alpinistyczna - Rope Expert

Postprzez emma » 24 Paź 2018 11:12

zachęcona pozytywnymi opiniami też skorzystałam z usług firmy rope expert i podzielam wszystkie pozytywne opinie :) Dokładni, termiowi, uczciwi a przy tym bardzo sympatyczni ludzie :) Zapisałam soboie namiar i bede korzystać w przyszłości w razie potrzeby :)
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13

Re: Firma alpinistyczna - Rope Expert

Postprzez klaska » 07 Lis 2018 12:57

dobrze, że trafiłam na ten wątek bo właśnie ostatnio zastanawialiśmy się w firmie kto podjąlby się zlecenia związanego z takimi wikeszymi pracami modernizacyjnymi w budynku naszej firmy ( renowacja dachu włącznie z jego malowaniem) i mycie elewacji. Namiar już zapisany, na pewno się z nimi skontaktujemy.
klaska
 
Posty: 145
Rejestracja: 19 Paź 2018 20:36

Re: Firma alpinistyczna - Rope Expert

Postprzez emma » 05 Gru 2018 09:15

klaska to namiar na rope expert na pewno Wam się przyda. Nie wiem tylko czy tego typu prace wykonuje się też w okresie zimowym ( raczej nie ) ale warto juz zadzwonic i zarezerwować termin na wiosnę bo wtedy pracy będą mieć pewnie całkiem sporo :)
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13

Re: Firma alpinistyczna - Rope Expert

Postprzez edek4 » 05 Gru 2018 10:54

Teraz takich firm jest bardzo dużo. Sam ich znam i nie będę zdradzał informacji skąd znam te wszystkie firmy.
edek4
 
Posty: 5
Rejestracja: 05 Gru 2018 10:52

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości