Medycyna estetyczna

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez fangros » 06 Lis 2018 16:44

A co powiecie o zabiegu MAN’S SIZING, który przeprowadzają w klinice Novoderm? Mój mąż bardzo chce poddać się temu zabiegowi powiększania penisa. Nie do końca jestem przekonana czy to dobry pomysł, ale znając bardzo dobre opinie na temat tej medycznej placówki, to nie ma się czego obawiać. Skoro mąż ma się lepiej czuć, a cała procedura jest wyjątkowo bezpieczna to dlaczego się nie zdecydować. Może dzięki temu pozbędzie się kompleksów.
fangros
 
Posty: 282
Rejestracja: 01 Wrz 2017 13:23

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez fastka » 09 Lis 2018 08:25

Nie wiem co o tym sądzić, nie spotkałam się jeszcze z takim problemem ani takimi zabiegami. Mnie interesują raczej te typowo kobiece czyli na przykład icoon laser idealny na cellulit albo dermapen jaki robiłam w klinice https://artederm.pl/ żeby pozbyć się przebarwień
fastka
 
Posty: 672
Rejestracja: 10 Gru 2016 20:19

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez Emkaolka0 » 24 Lis 2018 10:36

Na pewno na początku warto spróbowac leczenia lekami, czy też odpowiednimi kosmetykami. Dla mnie medycyna estetyczna to już kolejny etap, gdy wcześniejsze nie pomagają. Ale to też każdy ma inne podejście do takich rzeczy. Zastanawiam się teraz nad kilkoma zabiegami od http://inmedico-estetics.pl Mam bardzo liczne przebarwienia na skórze.
Emkaolka0
 
Posty: 84
Rejestracja: 29 Paź 2017 10:00

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez katarzyna » 30 Lis 2018 19:01

Jak szukacie dobrego lekarza od medycyny estetyczne sprawdźcie sobie centrum medyczne Michalak Wrocław, ten lekarz ma dobre opinie, specjalizuje się w powiększaniu ust, usuwaniu zmarszczek, żylaków, leczeniu urazów kostno-stawowych itp. Oczywiście wybór gabinety medycyny estetycznej nie może być pochopny, najlepiej wcześniej poszukać opinii w sieci i zweryfikować kompetencje lekarzy.
katarzyna
 
Posty: 56
Rejestracja: 12 Gru 2016 15:42

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez emma » 03 Gru 2018 11:33

W wiekszych miastach nie ma raczej prpoblemów ze znalezieniem dobrego specjalisty od medycyny estetycznej. Ja mieszkam we Wrocławiu i tu szczerze polecam salon COCO-TIME na ulicy Trawowej 53A. Oferta na zabiegi medycyny estetycznej jest bardzo rozbudowana, mają nowoczesny sprzęt i doświadczonych specjalistów. Mam już za sobą kilka zabiegów z wykorzystaniem lasera CO2 a teraz zastanawiam się nad modelowaniem ust :)
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez Asek » 10 Sty 2019 22:04

Jeśli szukacie sprawdzonej hurtowni medycyny estetycznej to mogę z czystym sumieniem polecić https://ampgroup.com.pl Zawsze tam kupuję potrzebne kosmetyki. Moje Klientki też chwalą to miejsce, ponieważ często mają spore promocje i okazjonalne ceny. :)
Asek
 
Posty: 179
Rejestracja: 11 Cze 2017 13:49

Poprzednia

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości