Leasing na nowy sprzęt w firmie budowlanej

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Leasing na nowy sprzęt w firmie budowlanej

Postprzez Olsy » 06 Paź 2018 14:51

Witam,
Chciałbym zapytać Was co sądzicie o opcji leasingu jako finansowanie sprzętu w firmie. Planujemy wziąć większe zlecenia przez co potrzebujemy nowego sprzętu, a z takim pomysłem wyszedł mój wspólnik. Dlatego chciałbym zapytać co Wy o tym myślicie oraz czy jest to lepsze rozwiązanie niż m.in kredyt? Pozdrawiam i z góry dziękuję za porady :)
Olsy
 
Posty: 933
Rejestracja: 23 Lip 2018 22:00

Re: Leasing na nowy sprzęt w firmie budowlanej

Postprzez Aleksander » 08 Paź 2018 07:22

Ja jestem osoba która bardzo pozytywnie wypowie się na ten temat. Moim zdaniem jeżeli miałbym polecić Ci naprawdę opcję finansowania to również skupiłbym się właśnie na leasingu w firmie tym bardziej, że chcesz wziąć sprzęt a nie samochód. Dlatego zajrzyj również do https://www.platformafinansowa.pl/ gdzie znajdziesz opcje leasingu internetowego z bardzo dobrymi warunkami, szybką realizacją i odpowiednio dobranymi ratami pod Twój biznes więc na pewno nie będzie to tak duże obciążenie jak kredyt.
Aleksander
 
Posty: 596
Rejestracja: 20 Sie 2018 13:22

Re: Leasing na nowy sprzęt w firmie budowlanej

Postprzez Kondik » 11 Paź 2018 14:12

Również uważam, że to bardzo dobra opcja i kierunek który trzeba w końcu podjąć jeżeli chcemy się rozwijać i tym samym poszerzać zakres świadczonych usług. Sam nie byłem przekonany na początku przez ilości formalności jakie wymagają banki itd. natomiast gdy pojawiła się opcja i-leasingu to zupełnie zmieniło moje podejście bo wniosek złożyłem przez internet i też po rozpatrzeniu od razu się do mnie odezwali. Duża wygoda, prostota i przede wszystkim i tak lepsze warunki. końcowe.
Kondik
 
Posty: 413
Rejestracja: 20 Sie 2018 08:56

Re: Leasing na nowy sprzęt w firmie budowlanej

Postprzez Jacekk » 29 Paź 2018 22:54

No tak po co brać obciążający kredyt, którego spłata później może nas naprawdę dobić. Leasing, albo właśnie prostsza opcja i-leasingu są na ten moment zdecydowanie najlepszymi rozwiązaniami dla firm na rozwój w nowy sprzęt który pozwoli zwiększać ilość klientów i tym samym nasze dochody.
Jacekk
 
Posty: 433
Rejestracja: 23 Lip 2018 20:49

Re: Leasing na nowy sprzęt w firmie budowlanej

Postprzez DoradcaKredytmarket » 01 Lis 2018 20:11

Dzień dobry,
rozwój działalności gospodarczej często idzie w parze z koniecznością skorzystania z zewnętrznych źródeł finansowania biznesu. Nie musi to jednak oznaczać wysokich kosztów związanych z uruchomieniem pożyczki. Oferowane przez nas kredyty dla firm są finansowane prosto od inwestorów, dlatego wszystko przebiega sprawnie i przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Możliwa kwota uzyskania pożyczki w Kredytmarket to od 10 do 50 tys. zł, a oprocentowanie wynosi jedynie 9,9% w skali roku. Nie wymagamy zakupu żadnych produktów dodatkowych, ubezpieczeń ani konieczności otwierania konta bankowego. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na naszą stronę https://kredytmarket.com/.
DoradcaKredytmarket
 
Posty: 16
Rejestracja: 30 Lip 2018 12:45

Re: Leasing na nowy sprzęt w firmie budowlanej

Postprzez Miren » 05 Lis 2018 13:20

Jak najbardziej jestem także za opcją leasingu, a szczególnie tak wygodnego jaki oferuje https://www.platformafinansowa.pl/ do tego działają szybko, skutecznie i naprawdę na fajnych warunkach dla firm zarówno większych jak i dopiero rozwijających swój biznes, także ja również wybrałbym to zamiast kredytu.
Miren
 
Posty: 1422
Rejestracja: 19 Sie 2018 22:40

Re: Leasing na nowy sprzęt w firmie budowlanej

Postprzez Olsy » 06 Lis 2018 08:58

Czyli jednak w głównej mierze jesteście za :) To dziś siadam sprawdzić dokładnie oferty firm o których wspominacie i zobaczymy na co się zdecyduję, jednak co do leasingu jestem pewny natomiast też zależy mi na wygodzie, dobrych warunkach i też szybkości działania a nie ciągnięciu się sprawy przez miesiące.
Olsy
 
Posty: 933
Rejestracja: 23 Lip 2018 22:00

Re: Leasing na nowy sprzęt w firmie budowlanej

Postprzez fangros » 08 Gru 2018 18:08

Taki pomysł jest bardzo dobry, bo nie ponosi się na początek dużych kosztów finansowych. Mój brat też prowadzi firmę budowlaną i sam korzysta właśnie ze sprzętu, który jest w leasingu. Jeśli chciałbyś zasięgnąć więcej informacji na ten temat to zachęcam do lektury tego artykułu https://paniala.pl/wiedza/leasing-sprzetu/ . Warto skorzystać z takiego leasingu, bo nie trzeba kupować tanich urządzeń, tylko takie, które są bardzo dobrej jakości. Będzie to z korzyścią dla rozwoju firmy.
fangros
 
Posty: 282
Rejestracja: 01 Wrz 2017 13:23

Re: Leasing na nowy sprzęt w firmie budowlanej

Postprzez crepereie » 07 Mar 2019 20:54

Zastanów się, czy nie warto by zainwestować np w dobry samochód. Zakup samochodu na kredyt może się okazać bardzo dobrą decyzją, bo pozwoli Ci to mieć dobre, reprezentacyjne i funkcjonalne auto za nieduże pieniądze - https://www.toyotabank.pl/poradnik-fina ... d-uzywany/
crepereie
 
Posty: 82
Rejestracja: 30 Lis 2016 20:35


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości