Studia po studiach

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Re: Studia po studiach

Postprzez mishka » 22 Paź 2018 15:34

Zaoczne studia nie są gorsze. Nie wiem skąd takie opinie. Zaoczne studia są przede wszystkim dla osób, które w tygodniu muszą pracować aby się utrzymać.
Awatar użytkownika
mishka
 
Posty: 4
Rejestracja: 16 Paź 2018 11:30

Re: Studia po studiach

Postprzez rosochacki » 28 Paź 2018 17:21

W poszukiwaniu studiów podyplomowych dla nauczycieli, trafiłem na ofertę Podkarpackiego Centrum Usług Dydaktycznych - http://pcud.edu.pl/ . Co mają? Np. studia przygotowujące do nauki konkretnych przedmiotów szkolnych albo zajęcia ze specjalizacji np. logopedii, artterapii, resocjalizacji, diagnozy i terapii autyzmu, neurologopedii, superpedagogiki i wielu innych. Może kogoś zainteresuje, bo to bardzo dobra uczelnia.
rosochacki
 
Posty: 374
Rejestracja: 17 Kwi 2016 17:39

Re: Studia po studiach

Postprzez zuzajok » 02 Lis 2018 10:14

Można zaczynać studia po studiach, ale tez fajnie w międzyczasie zdobywać już i jakieś doświadczenie zawodowe.
zuzajok
 
Posty: 12
Rejestracja: 02 Lis 2018 10:12

Re: Studia po studiach

Postprzez klaska » 20 Gru 2018 06:32

no coś w tym jest zuzajok :) Ja po obrobie magisterki z zarządzania pracowałam w zawodzie chyba 2 lata. Potem postanowiłam nieco bardziej ukierunkować swoją wiedzę i wybrałam się na podyplomówkę z zarządzania prawem medycznym. Jakiś czas szukałam odpowiedniej uczelni ale ostatecznie postawiłam na Mazowiecką Uczelnię Medyczną i to był strzał w 10 :) Ciekawe zajęcia, doświadczeni wykładowcy, niewygórowan czesne. Uczelnia ma indywidualne podejście do studenta co też warto docenić :)
klaska
 
Posty: 145
Rejestracja: 19 Paź 2018 20:36

Re: Studia po studiach

Postprzez koliber » 27 Mar 2019 10:59

A moja córka kończy studia podyplomowe na http://pcud.edu.pl/ . Mówi, że mają bardzo ciekawą ofertę dla kadry pedagogów, nauczycieli czy psychologów. Podyplomówki są z zakresu np. logopedii, integracji sensorycznej, artterapii, diagnozy autyzmu etc. Może kogoś zainteresuje! Córka jest bardzo zadowolona z poziomu nauki.
koliber
 
Posty: 470
Rejestracja: 18 Maj 2016 10:06

Re: Studia po studiach

Postprzez Kondik » 24 Kwi 2019 10:05

Czemu nie! Studia policealne mogą dać nam dużo nie tylko pod względem samego "papieru" ale również dodatkowej wiedzy która jest dużo bardziej rozwinięta niż na zwykłych studiach. Jak znajdziesz chwilę czasu to sprawdź ofertę kierunków od https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/ która rzeczywiście ich trochę ma i co ważne pewnie dla wielu osób umożliwia także naukę przez internet, a nie tylko na samej uczelni. Teraz jeszcze można rozpocząć naukę w niższej cenie więc nie ma co za długo zwlekać jeśli Cię to interesuje.
Kondik
 
Posty: 413
Rejestracja: 20 Sie 2018 08:56

Re: Studia po studiach

Postprzez emma » 27 Kwi 2019 12:00

klaska ja się właśnie wybieram od pazdziernika na studia podpyplomowe na MUM :) I też coraz poważniej zastanawiam się własnie nad tym kierunkiem zarzadzania prawem medycznym. Ostatnio jak przeglądałam oferty pracy to zauważyłam, że jest dość duże zapotrzebowanie na takich specjalistów więc ze znalezieniem pracy nie powinno być potem problemu.
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13

Re: Studia po studiach

Postprzez AbiUbu » 28 Cze 2019 13:39

Ja bardzo polecam studia podyplomowe kraków. Jest tu tyle różnych ofert, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Ale największym atutem jest dostęp do najlepszej kadry dydaktycznej w kraju. Z jednej strony przedstawiciele środowisk naukowych, z drugiej praktycy biznesu, którzy zęby zjedli na start-upach i innych biznesach, kiełkujących w stolicy małopolski.
AbiUbu
 
Posty: 80
Rejestracja: 25 Kwi 2019 11:09

Re: Studia po studiach

Postprzez salonka » 24 Wrz 2019 15:41

Można zrobić podyplomowe albo nawet inny kierunek. Ja np. jestem po filologii ale chciałabym zrobić zarządzanie, gdyż Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie oferuje ten kierunek, a to bardzo dobra uczelnia. To czyste moje zainteresowanie, ale też może i fajną pracę bym znalazła po skończeniu szkoły :)
salonka
 
Posty: 667
Rejestracja: 16 Mar 2018 12:48

Re: Studia po studiach

Postprzez mpiryjczyk » 29 Wrz 2019 16:46

Wiele osób tak robi i moim zdaniem warto jest się uczyć. Moim zdaniem filozofia jest ciekawym kierunkiem, który jest szczególnie przydatny w życiu. Na stronie: https://ksiegarnia.pwn.pl/Logika-prakty ... 454,p.html znalazłem podręcznik do filozofii. Uczy on umiejętności logicznego myślenia. Taka książka powinna być obowiązkowa dla każdego, bo nie każdy może pochwalić się taką zdolnością.
mpiryjczyk
 
Posty: 1598
Rejestracja: 16 Gru 2017 22:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość