salon kosmetyczny - otwierać ?

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

salon kosmetyczny - otwierać ?

Postprzez emma » 10 Wrz 2018 13:47

Moi drodzy od dawna marzę o otwarciu własnego salonu kosmetycznego. Pracuję u kogoś od prawie 15 lat, uzbierałam potrzebny kapitał, zrobiłam rozeznanie w okolicy i wszystko wskazuje na to, że takiego miejsca brakuje. Czy są tu osoby, które prowadzą taki interes i podzielą się swoim doświadczeniem ?
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13

Re: salon kosmetyczny - otwierać ?

Postprzez kulim » 17 Wrz 2018 07:13

pewnie, że otwierać. Jeśli masz doświadczenie i marzysz o tym od dawna to czemu nie ? Trzeba tylko opracować porządny biznes plan, nawiązać współpracę z dobrymi firmami i stworzyć ofertę, która przyciągnie klientów :)
kulim
 
Posty: 472
Rejestracja: 04 Wrz 2017 16:27

Re: salon kosmetyczny - otwierać ?

Postprzez AnnaMaria90 » 24 Wrz 2018 15:24

Ja też pracuję w branży beuaty i od kilku dobrych lat prowadzę swój własny salon :) To co mogę Ci od siebie doradzić to podjęcie współpracy ze sprawdzoną i rzetelną marką, która będzie Ci dostarczać najwyższej jakości produkty i sprzęty, które będziesz wykorzystywać w codziennej pracy. Ja współpracuję z firmą Monduniq i szczerze ich polecam!
AnnaMaria90
 
Posty: 329
Rejestracja: 10 Lip 2017 16:29

Re: salon kosmetyczny - otwierać ?

Postprzez emma » 28 Wrz 2018 05:34

ooo AnnaMaria a możesz napisać coś wiecej na temat tej firmy ? Jak układa się współpraca, jakie produkty czy urządzenia warto kupić ? Interesuje mnie dosłownie wszystko :)
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13

Re: salon kosmetyczny - otwierać ?

Postprzez kamil00 » 28 Wrz 2018 11:27

takich biznesów jest juz duzo
kamil00
 
Posty: 14
Rejestracja: 03 Mar 2017 14:44

Re: salon kosmetyczny - otwierać ?

Postprzez AnnaMaria90 » 01 Paź 2018 10:32

emma z Monduniq współpracujemy mniej więcej pół roku. Generalnie wszystko układa się super :) Oferują profesjonalny sprzęt i produkty. Korzystamy między innymi z ich infuzji tlenowej - efekty rewelacyjne :) Poza tym to co jest fajne to to, że możesz sprzedać detal klientom. Ich kosmetyki nie są dostępne nigdzie indziej więc popyt jest dość duży a to jednak dodatkowy zarobek dla salonu :)
AnnaMaria90
 
Posty: 329
Rejestracja: 10 Lip 2017 16:29

Re: salon kosmetyczny - otwierać ?

Postprzez Anka04 » 02 Paź 2018 18:34

Marzenia są po to, żeby je spełniać. Trzymam za ciebie kciuki! :)
Anka04
 
Posty: 74
Rejestracja: 31 Maj 2018 14:33

Re: salon kosmetyczny - otwierać ?

Postprzez inka55 » 15 Paź 2018 11:09

Jak najbardziej, zbadaj rynek jeżeli w okolicy nie ma żadnego salonu to jak najbardziej sie przyjmie :) kobiety uwielbiają chodzić do kosmetyczki, warto będzie zainteresować sie ofertą https://www.clearclinic.pl/ Jest to firma która może Cię dobrze przeszkolić oraz zaopatrzyc w sprzęt. Dobrą usługą będzie na pewno usuwanie tatuaży ponieważ wiele osób posiada nie udane tatuaże lub takie które straciły dla nich znaczenie i chcą sie ich pozbyć.
inka55
 
Posty: 1241
Rejestracja: 08 Lip 2018 10:35

Re: salon kosmetyczny - otwierać ?

Postprzez DingDong » 16 Paź 2018 20:44

Wszystko zależy od tego w jakim mieście (ile mieszkańców, ile już jest gabinetów itp.) i co będziesz oferować. Bo wiadomo, że usługi kosmetyczne to bardzo rozbudowana branża. Możesz się skupić na robieniu paznokci i depilacji, ale tego to już raczej w każdym większym i mniejszym mieście jest sporo. Na twoim miejscu poszłabym w zabiegi odmładzające, ale nie klepanie jakichś tam maseczek, a przynajmniej nie tylko. U mnie w pracy, wśród kobiet dużym powodzeniem cieszą się zabieg takim laserem - https://mimari.com.pl/pl/p/REFINE-Laser-frakcyjny-CO2/2827. Jest to co prawda dość droga rzecz, a może ci przyciągnąć klientów i pomóc rozkręcić biznes, więc może warto zainwestować.
DingDong
 
Posty: 158
Rejestracja: 10 Paź 2018 09:15

Re: salon kosmetyczny - otwierać ?

Postprzez emma » 19 Paź 2018 09:13

dzięki za wszystkie odpowiedzi :) AnnaMaria nie ukryrywam, ze zaintresował mnie temat firmy Monduniq. poczytałam co nieco i okazuje się, że rzeczywiście ich produkty cieszą się dporą popularnością i wsód klientów i wśród właścicieli salonów. Skontaktuję się z nimi w najbliższym czasie i mam nadzieje, że uda się rozpocząć współprace :)
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13

Następna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron