Szkoła języka angielskiego w Warszawie?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Szkoła języka angielskiego w Warszawie?

Postprzez garderobiana » 12 Lip 2018 07:14

Wybierając szkołę języka angielskiego w Warszawie zwróćcie uwagę nie tylko na ofertę ale również dostępność materiałów oraz sprzętu w szkole. To dzieki temu również nauka będzie szła lepiej, sprawniej. Szkoła języka angielskiego w Warszawie prowadzi również szkolenia dla firm. Warto wspomnieć pracodawcy, może skusi się i nas wyedukuje :) A może już korzystaliście z takiej formy nauki? Pochwalcie sie proszę.
garderobiana
 
Posty: 822
Rejestracja: 30 Cze 2018 19:04

Re: Szkoła języka angielskiego w Warszawie?

Postprzez miroslaw22 » 17 Lip 2018 09:40

Zawsze jak ja wybieram szkołę językową to moją uwagę przykuwam do opin o tej szkole.Jak opinie są dobre to tą szkołę wybieram.
miroslaw22
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 Lip 2018 09:36


Re: Szkoła języka angielskiego w Warszawie?

Postprzez habbi » 26 Wrz 2018 14:23

Albo nauka z First Expert 3ed Student's Book to też dobry pomysł :)
habbi
 
Posty: 7
Rejestracja: 26 Wrz 2018 14:09

Re: Szkoła języka angielskiego w Warszawie?

Postprzez sylwia4012 » 16 Paź 2018 18:38

Jeśli skutecznie chcemy nauczyć się języka warto zainteresować się ofertą wyjazdu do angielskiej wioski - https://angloville.pl/ . To naprawdę świetne rozwiązanie, szczególnie dla tych, którzy nie są w stanie przełamać swojej bariery językowej. Kurs trwa 6 dni - przez ten czas cały czas mamy kontakt z native Speakerami i rozmawiamy tylko w języku angielskim.
sylwia4012
 
Posty: 225
Rejestracja: 21 Sty 2014 17:20

Re: Szkoła języka angielskiego w Warszawie?

Postprzez lakoipu » 16 Paź 2018 23:14

Moim zdaniem jest to dobry pomysł!
lakoipu
 
Posty: 4
Rejestracja: 16 Paź 2018 23:12

Re: Szkoła języka angielskiego w Warszawie?

Postprzez biznesowalala » 30 Paź 2018 11:34

A nie chcesz spróbować szkoły online?
Na przykład takiej z lektorem https://speakingo.com/ to bardzo fajna opcja bo uczysz się
również doskonale mówić, a w szkołach jest to często zaniedbywane.
Później potrafimy wszystko stylistycznie ale brak nam obycia z językiem.
biznesowalala
 
Posty: 133
Rejestracja: 07 Cze 2018 11:35

Re: Szkoła języka angielskiego w Warszawie?

Postprzez mpiryjczyk » 24 Maj 2019 16:34

Nie musisz ograniczać się wyłącznie do Warszawy. Obecnie, języków można uczyć się w 100% zdalnie, przez internet. Na rynku nie brakuje szkół językowych, które uczą w ten sposób. Zalicza się do nich między innymi szkoła językowa Tutlo, która dla swoich uczniów stworzyła specjalną platformę, za pośrednictwem której mogą połączyć się z nauczycielem i odbyć lekcję.
mpiryjczyk
 
Posty: 1598
Rejestracja: 16 Gru 2017 22:40

Re: Szkoła języka angielskiego w Warszawie?

Postprzez scott » 27 Maj 2019 13:21

Chodziłem wcześniej do innych szkół i uważam, ze tu jest największy poziom i nauczyciele super podchodzą do uczniów i w fajny sposób prowadzą zajęcia.
Ostatnio edytowany przez scott, 08 Sty 2020 14:42, edytowano w sumie 1 raz
scott
 
Posty: 24
Rejestracja: 16 Lis 2017 12:46
Miejscowość: Łódź

Re: Szkoła języka angielskiego w Warszawie?

Postprzez angel55 » 25 Cze 2019 22:18

Jak lubicie uczyć to najlepiej otworzyć własną szkołę! A coś o tym wiem, bo ja własnie tak zrobiłam :D Wiele moich znajomych szukało szkoły języka angielskiego i w sumie z uwagi na ich potrzeby (a właściwie potrzeby ich dzieciaków) założyłam własną szkołę. Nie było to takie trudne, wystarczyło wynająć budynek, załatwić papierkowe sprawy i zamówić na https://edulex.com.pl/ wszystkie potrzebne rzeczy - tablice, dzienniki, plakaty z angielskimi słówkami i tak dalej. Dzięki temu udało mi się stworzyć naprawdę przyjazną szkołę językową dla dzieci :) A dzięki temu, że zamawiamy na edulex sporo przyrządów multimedialnych, to nauka w szkole jest o niebo przyjemniejsza!
angel55
 
Posty: 935
Rejestracja: 26 Sie 2017 16:14

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości