Wybór dobrej jakości wózków widłowych do dużego magazynu

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Wybór dobrej jakości wózków widłowych do dużego magazynu

Postprzez Olsy » 06 Sie 2018 22:20

Witam wszystkich :)
Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru odpowiednich wózków widłowych do naszego magazynu. Stąd pytanie, gdzie warto ich szukać jeżeli chodzi zarówno o nowe jak i używane modele w przystępnych cenach i ewentualną możliwością wynajmu? Najlepiej jeżeli byłaby to firma z okolic Krakowa. Mam nadzieję, że mi pomożecie, pozdrawiam!
Olsy
 
Posty: 933
Rejestracja: 23 Lip 2018 22:00

Re: Wybór dobrej jakości wózków widłowych do dużego magazynu

Postprzez Jacekk » 08 Sie 2018 23:13

Dobre pytanie, wiesz co nie wiem szczerze jak to wygląda dokładnie, ponieważ w naszym przypadku jesteśmy dopiero na etapie planowania budowy magazynu i wtedy będziemy szukali już firmy zajmującej się sprzedażą, wynajmem i serwisowaniem wózków widłowych. Jednak jak tutaj otrzymasz kilka porad to chętnie z nich skorzystamy :)
Jacekk
 
Posty: 433
Rejestracja: 23 Lip 2018 20:49

Re: Wybór dobrej jakości wózków widłowych do dużego magazynu

Postprzez FilipS » 17 Sie 2018 12:36

My współpracujemy z firmą Lemarpol, ponieważ w Łodzi również prowadzą swój serwis wózków widłowych i podnośników. Mają jednocześnie własny magazyn części zamiennych, także nigdy nie musieliśmy nic szukać na własną rękę. Zapewniają możliwość skorzystania z wynajmu sprzętu krótko i długoterminowo w przypadku większych zleceń czy na czas naprawy własnego sprzętu bądź okresu dużej ilości zleceń. Z resztą możesz znaleźć dokładne informacje na ich stronie internetowej i najlepiej będzie jeżeli po prostu się z nimi skontaktujesz :)
FilipS
 
Posty: 386
Rejestracja: 17 Sie 2018 12:33

Re: Wybór dobrej jakości wózków widłowych do dużego magazynu

Postprzez topelka » 19 Sie 2018 09:02

Jacekk napisał:Dobre pytanie, wiesz co nie wiem szczerze jak to wygląda dokładnie, ponieważ w naszym przypadku jesteśmy dopiero na etapie planowania budowy magazynu


A wybraliście już wykonawcę? jeśli nie to polecam Commercecon, budowaliśmy niedawno magazyn i jesteśmy zachwyceni robotą jaką odwalili! oby tylko na takich fachowców trafiać, nie wiem sama jak oni to robią ale prace idą im błyskawicznie, do tego dokładnie i z dbałością o każdy szczegół. Nie wiem jak inni wykonawcy ale ich realizacje to 100% profesjonalizmu.
topelka
 
Posty: 477
Rejestracja: 19 Paź 2016 18:48

Re: Wybór dobrej jakości wózków widłowych do dużego magazynu

Postprzez Kondik » 22 Sie 2018 21:34

Ja dodatkowo podbiję pozytywną opinię na temat firmy Lemarpol, bo rzeczywiście jeśli zależy Ci na współpracy wieloletniej i dość szerokiej jeżeli chodzi o zakupy, serwisy, czy wynajmy to są jedna z najlepszych (jak nie najlepszą) opcja na rynku. Dobre ceny oraz sprawność działania i przede wszystkim obsługa, która ma odpowiednie podejście do klientów.
Kondik
 
Posty: 413
Rejestracja: 20 Sie 2018 08:56

Re: Wybór dobrej jakości wózków widłowych do dużego magazynu

Postprzez Aleksander » 30 Sie 2018 13:21

Wiesz co raczej również poszedłbym w kierunku Lemarpol ostatnio sprawdzałem trochę oferty bo też się przygotowujemy do zakupu i powiem Ci, ze mają zdecydowanie najlepiej ogarnięty zakres serwisowy, do tego szybką możliwość zakupu i zamówienia części zamiennych i szeroką ofertę wózków i podnośników nowych jak i używanych. Mam znajomego który z nimi działa i jest zadowolony. Nie generują problemów, a ceny są takie same jak uzgodnili na początku :)
Aleksander
 
Posty: 596
Rejestracja: 20 Sie 2018 13:22

Re: Wybór dobrej jakości wózków widłowych do dużego magazynu

Postprzez Olsy » 02 Paź 2018 10:25

Super, widzę że naprawdę fajnie temat się rozwinął. Czyli prawie jednogłośnie jesteście za wyborem firmy Lemarpol, w takim razie dziś usiądę na spokojnie przejrzę wstępnie ofertę z ich strony internetowej i może zadzwonię oraz umówię się na spotkanie ponieważ chcemy mieć pewność, że ze swoich zadań wywiązują się w pełni. Wasze wypowiedzi wstępnie to pokazują, ale jednak jeszcze zobaczyłbym jak wygląda cała infrastruktura oraz ich obsługa klienta.
Olsy
 
Posty: 933
Rejestracja: 23 Lip 2018 22:00

Re: Wybór dobrej jakości wózków widłowych do dużego magazynu

Postprzez FrankieeFran » 09 Paź 2018 12:08

W sumie nie znam się na tym za bardzo, jednak wiem, że firma http://futurelogistics.pl proponuje kompleksowe wyposażenie do magazynów. Widziałam, tez że mają w ofercie wózki magazynowe. Warto na pewno zaopatrywać się kompleksowo w jednym miejscu, a Future Logistics na pewno takim jest.
FrankieeFran
 
Posty: 101
Rejestracja: 05 Paź 2017 08:52


Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości