Jaka sieć komórkowa ma najlepszą ofertę dla firm?

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Jaka sieć komórkowa ma najlepszą ofertę dla firm?

Postprzez icon » 21 Cze 2018 11:32

W jakiej sieci macie swoje firmowe telefony, gdzie najlepsza oferta? Na Komórkomacie pokazuje, że T Mobile. Macie może tam umowy?
icon
 
Posty: 739
Rejestracja: 02 Sie 2016 09:53

Re: Jaka sieć komórkowa ma najlepszą ofertę dla firm?

Postprzez Fiore » 25 Cze 2018 13:11

Ja mam w PLAY i jestem zadowolona. Kontakt z obsługą klienta zawsze jest przyjemny, oferta spełnia moje wymagania, a problemów z internetem czy zasięgiem nie mam nawet w górach, gdzie inne sieci nie mają zasięgu.
Fiore
 
Posty: 20
Rejestracja: 30 Sty 2018 13:31

Re: Jaka sieć komórkowa ma najlepszą ofertę dla firm?

Postprzez kulim » 30 Sie 2018 09:49

Zerknijcie sobie jeszcze na ofertę nowego polskiego operatora sieci Otvarta https://otvarta.pl/abonament. Przeniosłem do nich numer jakiś miesiąc temu. Teraz płacę tylko 17,99 zł miesięcznie, mam nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci i 6 GB internetu. Plusem jest też umowa na czas nieokreslony :)
kulim
 
Posty: 472
Rejestracja: 04 Wrz 2017 16:27

Re: Jaka sieć komórkowa ma najlepszą ofertę dla firm?

Postprzez emma » 28 Wrz 2018 10:28

potwierdzam to co pisze kulim :) jeszcze teraz mają fajną promocję dla nowych uzytkowników, którzy przenoszą do nich numer z innej sieci. przez pierwsze 3 miesiące płaci się 50% mniej więc zamiast 17,99 zł wychodzi 8,99 zł :)
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13

Re: Jaka sieć komórkowa ma najlepszą ofertę dla firm?

Postprzez kamil00 » 28 Wrz 2018 11:24

polecam play
kamil00
 
Posty: 14
Rejestracja: 03 Mar 2017 14:44

Re: Jaka sieć komórkowa ma najlepszą ofertę dla firm?

Postprzez klaska » 27 Lis 2018 20:17

Ja również zgadzam się z kulim że w Otvarta oferują ciekawe pakiety abonamentowe. Mnie również przekonał do siebie pakiet za niecałe 18 zł z nielimitowanymi rozmowami i sms oraz 6 GB internetu.
klaska
 
Posty: 145
Rejestracja: 19 Paź 2018 20:36

Re: Jaka sieć komórkowa ma najlepszą ofertę dla firm?

Postprzez cookie » 28 Lis 2018 20:33

Play ma fajną ofertę i sporo smartfonów do wyboru przy kupnie pakietu, ale najlepiej sprawdzić sieci samemu i ocenić. Do samej firmy można kupić, np. centrale voip, a smsy wysyłać prywatnie przez bramki http://bramkasms365.pl/
cookie
 
Posty: 682
Rejestracja: 28 Lip 2013 15:18

Re: Jaka sieć komórkowa ma najlepszą ofertę dla firm?

Postprzez widnieje » 30 Lis 2018 15:44

My mamy małą firmę i nie braliśmy żadnej ,,firmowej: oferty, tylko każdy ma mobile vikings - prepaid. Wychodzi korzystniej niż abonament firmowy, a wszyscy zadowoleni
widnieje
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 Lis 2018 15:42

Re: Jaka sieć komórkowa ma najlepszą ofertę dla firm?

Postprzez Racer » 06 Mar 2019 09:52

A nie lepiej postawić na technologię VoIP? To wygodniejsze rozwiązanie i często o wiele tańsze. Dzięki firmie SuperVoIP można uzyskać bardzo dobrą usługę w tym zakresie, wiec jak najbardziej polecam.
Racer
 
Posty: 570
Rejestracja: 20 Mar 2017 13:49
Miejscowość: Jaworzno

Re: Jaka sieć komórkowa ma najlepszą ofertę dla firm?

Postprzez topelka » 25 Paź 2019 11:39

A co sądzicie o call center z technologią VoIP? u nas w firmie jakiś czas temu udało się wreszcie taką opcję wprowadzić. Co to jest i jakie ma zalety to rozwiązanie to można zobaczyć na stronie polecanego dostawcy https://focustelecom.pl/blog/call-cente ... o-to-jest/, wymienione plusy to zdecydowanie prawda. Najlepsze rozwiązanie telekomunikacyjne w firmach jakie mamy obecnie dostępne. I to bez względu na to czy firma jest duża czy mała. Wszędzie da się zauważyć niższe koszty na pewno, łatwiejszą obsługę i większą efektowność, tu można prowadzić dowolną liczbę rozmów w jednym czasie, na telefonii tradycyjnej to w lepszym rozwiązaniu jest tylko 30 rozmów na łącze. Do rozmów VoIP nie jest potrzebny specjalny aparat. Wystarczy zwykły,telefon, który jest podłączany do bramki VoIP. Można oczywiście również specjalny telefon VoIP ale dzwonić można także bezpośrednio z komputera, do którego wystarczy podłączyć słuchawki oraz mikrofon i zainstalować na nim komunikator VoIP.
topelka
 
Posty: 477
Rejestracja: 19 Paź 2016 18:48

Następna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości