Własne mieszkanie - deweloper

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Własne mieszkanie - deweloper

Postprzez saki89 » 05 Wrz 2018 14:54

Mieszkań jest naprawdę bardzo dużo i są one różnej wielkości i w różnej cenie. Jeśli zależy Ci na czymś bardzo fajnym i na fajnej okolicy, to sprawdź sobie może Osiedle Franciszkańskie w Katowicach. Wiem, że wiele osób właśnie na taką możliwość się decyduje. Mieszkania deweloperskie to według mnie fajna szansa na to, aby stworzyć coś po swojemu.
saki89
 
Posty: 1699
Rejestracja: 29 Sie 2018 13:52

Re: Własne mieszkanie - deweloper

Postprzez orlovi3u » 13 Wrz 2018 18:22

W ostatnim czasie udało mi się w końcu kupić własne mieszkanie. W związku z tym szczęśliwym momentem, potrzebowałbym je ubezpieczyć. Mam nikłe doświadczenie w tym aspekcie i z tej przyczyny chciałbym się Was w tej kwestii poradzić. W oko wpadły mi takie propozycje jak PZU Dom Plus w ubezpieczeniemieszkania.pl. Co na ten temat uważacie?
Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro. - Jan Paweł II
orlovi3u
 
Posty: 5
Rejestracja: 07 Wrz 2018 15:46

Re: Własne mieszkanie - deweloper

Postprzez inka55 » 21 Wrz 2018 10:43

Deweloper to bardzo dobre rozwiązanie podczas szukania mieszkania, dzięki pomocy takich firm jak http://www.profitdevelopment.com.pl/ możesz kupić w ciekawej ofercie cenowej naprawdę ładne i porządne mieszkania, ciężko jest trafić coś ładnego szukając na własna ręke, oferty są okrojone od osób prywatnych. Lepiej szukać u dewelopera ponieważ posiadaja również nowe mieszkania.
inka55
 
Posty: 1241
Rejestracja: 08 Lip 2018 10:35

Re: Własne mieszkanie - deweloper

Postprzez Barcelona » 24 Wrz 2018 14:51

alek8 napisał:Teraz to raczej nie problem, by znaleźć ładne mieszkanie.

A jaka opinia o Warszawie szukam czegoś w stolicy i to najlepiej blisko centrum, myślałem o inwestycji Polnord na Woli bo podoba sie nam kaskadowa elewacja, rzadko spotykane. Dajcie znac
Barcelona
 
Posty: 19
Rejestracja: 24 Wrz 2018 14:49

Re: Własne mieszkanie - deweloper

Postprzez Sabka » 02 Paź 2018 16:35

A wilania, ktoś coś słyszał o mieszkaniach które tam będą, fajne sa?
Sabka
 
Posty: 32
Rejestracja: 19 Mar 2018 15:10

Re: Własne mieszkanie - deweloper

Postprzez Lubiębrzoskwinie » 02 Paź 2018 16:41

Tak kupiłam mieszkanie w b4 i na razie nie miałam z nimi problemu, ale przed nami jeszcze sporo czasu do odbioru więc zobaczymy. Jak macie jakies rady na co zwrocic uwagę to piszcie chętnie zwroce uwagę bo stres jest spory, jednak wlozylam oszczednosci zycia w cos czego jeszcze nie ma fizycznie.
Lubiębrzoskwinie
 
Posty: 5
Rejestracja: 02 Paź 2018 16:39

Re: Własne mieszkanie - deweloper

Postprzez fiona45 » 20 Paź 2018 21:41

Takie mieszkanie jest fajne, bo mogę po swojemu je wyposażyć. Ja uwielbiam klimaty nowoczesne i do tego doniczki duże na kwiaty w domu, bo dodają uroku całemu wnętrzu. Czasem warto nie kupować pośpiesznie wszystkiego i potem zmieniać, a jedynie pomyśleć przed zakupem jaki ma mieć wnętrze charakter.
fiona45
 
Posty: 137
Rejestracja: 01 Lut 2017 20:20

Re: Własne mieszkanie - deweloper

Postprzez MamPande » 24 Paź 2018 14:00

Barcelona napisał:
alek8 napisał:Teraz to raczej nie problem, by znaleźć ładne mieszkanie.

A jaka opinia o Warszawie szukam czegoś w stolicy i to najlepiej blisko centrum, myślałem o inwestycji Polnord na Woli bo podoba sie nam kaskadowa elewacja, rzadko spotykane. Dajcie znac

Elewacja elewacją jest wazna, ale mnie odobiscie mimo roznych opinii o firmie przyciagnela lokalizacja bo jest na prawde blisko centrum
MamPande
 
Posty: 6
Rejestracja: 24 Paź 2018 13:59

Re: Własne mieszkanie - deweloper

Postprzez fastka » 30 Paź 2018 07:25

saki89 pisze że mieszkanie deweleperskie stwarza możliwość urządzania mieszkania po swojemu ale mnie to nie bawi bo jeśli kupujesz mieszkanie z wykończeniem pod klucz od Atala to też przecież sama wybierasz wykończenie jakie chcesz i wykańcza Ci je deweloper a jeśli kupujesz deweloperskie to całe wykończenie jest na Twojej głowie, pilnowanie i znalezienie ekipy która to zrobi, szukanie materiałów ich ilości, koszty, ceny, wszystko to skomplikowane i stresujące
fastka
 
Posty: 672
Rejestracja: 10 Gru 2016 20:19

Re: Własne mieszkanie - deweloper

Postprzez Anegdota » 31 Paź 2018 10:39

Kupno mieszkania od dewelopera to dobra opcja tylko pamiętajcie, że warto takie mieszkanie odebrać z rzeczoznawcą. Różnie to bywa - czasem są jakieś usterki czy nie wszystko jest zgodne z przedstawionym projektem dlatego naprawdę opłaca się wziąć do pomocy specjalistę. Pomoc przy odbiorze mieszkań oferuje rzeczoznawca z firmy Vestum https://www.vestum.com.pl/oferta/wycena ... zcz-torun/ . Dzięki jego fachowej ocenie dowiecie się, czy nie ma żadnych ukrytych wad i czy można śmiało odbierać klucze.
Anegdota
 
Posty: 839
Rejestracja: 21 Maj 2016 19:36

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 6 gości