digitalizacja zbiorów

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

digitalizacja zbiorów

Postprzez Truskkawska » 19 Lip 2018 11:27

digitalizacja zbiorów - szukam firmy ktora oferuje takie usługi
podrzucucicie mi namiary na jakąś sprawdzoną firme??
Truskkawska
 
Posty: 662
Rejestracja: 04 Sty 2017 19:56

Re: digitalizacja zbiorów

Postprzez steropon » 19 Lip 2018 22:35

Najlepszą firma, która zajmuje się skanowaniem dokumentów w Warszawie jest archidoc. Jeżeli potrzebna jest Ci firma, która zajmie się archwizacją dokumentów i ma doświadczenie w prowadzenieu elektronicznego obiegu dokumentów, to wejdź na ich strornę - skanowanie dokumentów
steropon
 
Posty: 241
Rejestracja: 19 Lip 2018 22:34

Re: digitalizacja zbiorów

Postprzez wojtek77 » 27 Lip 2018 07:27

Do dokumentów to ja mam odpowiednich ludzi którzy dbają o nie w mojej firmie.Oczywiście każdy ma podpisaną że mną umowę o poufności.
wojtek77
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 Lip 2018 07:24

Re: digitalizacja zbiorów

Postprzez monikabert90 » 22 Wrz 2018 07:43

Ogólnie to jeśli chodzi o dokumenty w firmie, to warto wdrożyć jakiś system, który usprawni zarządzanie cała dokumentacją. My przykładowo korzystamy z systemu DMS o którym mowa jest na stronie http://www.primesoft.pl/pl/zarzadzanie-dokumentami/system-DMS i jesteśmy bardzo zadowoleni z takiego rozwiązania. Dostarcza nam go znana i ceniona na rynku firma Primesoft, z która współpracujemy już bardzo długo i Wam również tak współpracę możemy polecić.
monikabert90
 
Posty: 657
Rejestracja: 21 Lis 2016 11:43


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości

cron