Potrzebny tlumacz wykonujacy tłumaczenia konsekutywne.

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Potrzebny tlumacz wykonujacy tłumaczenia konsekutywne.

Postprzez Anegdota » 18 Wrz 2018 17:06

Potrzebny tlumacz wykonujacy tłumaczenia konsekutywne - jezyk angielski oraz niemiecki. Macie moze namiary na sprawdzonego tlumacza?
Anegdota
 
Posty: 839
Rejestracja: 21 Maj 2016 19:36

Re: Potrzebny tlumacz wykonujacy tłumaczenia konsekutywne.

Postprzez Intens12 » 19 Wrz 2018 17:55

W Sieci jest sporo porad w tym temacie. Wystarczy troszkę poszperać :)
Niekiedy nawet najbardziej prozaiczny powód wystarczał, by rozpętać wyjątkowe okrucieństwo.
Intens12
 
Posty: 5
Rejestracja: 19 Wrz 2018 16:07

Re: Potrzebny tlumacz wykonujacy tłumaczenia konsekutywne.

Postprzez MarcinSłota » 20 Wrz 2018 11:09

no jest sporo ofert w sieci ale wiesz jak to jest - nie warto brac kogoś niesprawdzonego. Tłumaczenia konsekutywne to dość specyficzny rodzaj przekładu dlatego powinien wykonywac je doświadczony tłumacz. Zerknij na ofertę biura Junique. Oni zajmują się tego typu tłumaczeniami. Oferują przekłady z róznych języków. bez problemu wykonaja dowolne tłumaczenie konsekutywne.
MarcinSłota
 
Posty: 47
Rejestracja: 04 Wrz 2018 19:11

Re: Potrzebny tlumacz wykonujacy tłumaczenia konsekutywne.

Postprzez janek444 » 23 Wrz 2018 09:30

Teraz takich tłumaczy jest bardzo mało w tym kraju. Dlatego tak jest bo ci lepszy tłumacze wyjechali za granicę np. do Niemiec.
janek444
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 Wrz 2018 09:28

Re: Potrzebny tlumacz wykonujacy tłumaczenia konsekutywne.

Postprzez habbi » 26 Wrz 2018 14:22

Tłumacz to dobra praca, teraz uczę się z First Expert 3ed Student's Book i chyba nim zostanę ;)
habbi
 
Posty: 7
Rejestracja: 26 Wrz 2018 14:09

Re: Potrzebny tlumacz wykonujacy tłumaczenia konsekutywne.

Postprzez victoria » 27 Lis 2018 10:53

Ja natomiast polecam Biuro Tłumaczeń PBT które tłumaczy tego typu tłumaczenia, a także wiele innych. Myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Zwracam się do nich z różnego typu projektami i za każdym razem stają na wysokości zadania ;)
victoria
 
Posty: 23
Rejestracja: 07 Lis 2018 11:31

Re: Potrzebny tlumacz wykonujacy tłumaczenia konsekutywne.

Postprzez jurka76 » 11 Gru 2018 17:37

Jeśli szukasz sprawdzonego tłumacza języka niemieckiego to polecam ci skorzystać z tłumacza online, dostępnego na: https://berligo.com/tlumaczenia-jezyk-niemiecki/. Tłumaczenie będzie wykonane profesjonalnie i dość szybko -wszystko bez wychodzenia z domu i z pewnością dużo taniej, niż tłumaczenie wykonane u tłumacza stacjonarnego. Polecam, strona jest bardzo łatwa w obsłudze
jurka76
 
Posty: 77
Rejestracja: 04 Paź 2017 15:35

Re: Potrzebny tlumacz wykonujacy tłumaczenia konsekutywne.

Postprzez KowalskaA » 10 Sty 2019 15:57

Co do takich zleceń to najpewniej będzie udać się do biura tłumaczeń. Tego typu firmy specjalizują się w przeróznych zleceniach, na pewno i też wykonają dla was tłumaczenia konsekutywne. Zapoznajcie się z ofertą od http://www.sct-tlumaczenia.pl Słyszałam juz wiele dobrych opinii o tym biurze tłumaczeń
KowalskaA
 
Posty: 99
Rejestracja: 01 Maj 2018 12:03

Re: Potrzebny tlumacz wykonujacy tłumaczenia konsekutywne.

Postprzez Krisiti90 » 17 Maj 2019 11:48

Mi znajoma polecała firmę http://www.verbo.com.pl jeżeli chodzi o tłumaczenia. W tym miejscu możecie znaleźć wielu specjalistów od różnego rodzaju tłumaczeń. Jak dla mnie to powinna być lepsza opcja niż szukanie konkretnego tłumacza, bo tu dostaniecie tłumaczenia praktycznie w każdym jezyku
Krisiti90
 
Posty: 302
Rejestracja: 02 Lis 2017 15:29

Re: Potrzebny tlumacz wykonujacy tłumaczenia konsekutywne.

Postprzez milussinska » 18 Maj 2019 08:05

Myślę, że warto postawić na pomoc biur tłumaczeń. W takich firmach jak https://www.varsovia.net.pl zazwyczaj pomagają w każdym problemie związanym z tłumaczeniem dowolnych dokumentów. Zobaczcie sobie ich dokładną ofertę, zapoznajcie się z cennikiem. Zawsze można też skorzystać z ich darmowej wyceny
milussinska
 
Posty: 12
Rejestracja: 30 Lis 2018 08:49

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości