Które ubezpieczenie wybrać?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Które ubezpieczenie wybrać?

Postprzez ommuurb0 » 18 Wrz 2018 17:04

Czołem wszystkim. Mam do Was pewne znaczące dla mnie wątpliwość. Przedmiotem, o który pragnąłbym Was zadać pytanie to ubezpieczenia życiowe. Chodzi mi po głowie aktualnie, czy należałoby się w tym przedmiocie sugerować poradami w Sieci. Choćby na ubezpieczenia na życie kalkulator z rankingubezpieczennazycie.pl są tego typu wiadomości. Będę zobowiązany za propozycje w tym temacie.
Każdy powtarzał, że stare nawyki nie otwierają nowych drzwi, że są jak rdza i że krótko po tym, jak je stworzymy, to one zaczynają tworzyć nas, ale nikt nie zadawał sobie trudu, by z nimi zerwać.
ommuurb0
 
Posty: 5
Rejestracja: 13 Wrz 2018 20:34

Re: Które ubezpieczenie wybrać?

Postprzez Intens12 » 19 Wrz 2018 17:53

Podpytajcie znajomych w tej kwestii. Myślę, że będą w stanie pomóc.
Niekiedy nawet najbardziej prozaiczny powód wystarczał, by rozpętać wyjątkowe okrucieństwo.
Intens12
 
Posty: 5
Rejestracja: 19 Wrz 2018 16:07

Re: Które ubezpieczenie wybrać?

Postprzez Ekspert_PZU » 24 Wrz 2018 06:55

Na pewno warto wybrać ubezpieczenie, które nie tylko zapewni bezpieczeństwo finansowe dla najbliższych na wypadek śmierci, lecz także zagwarantuje wypłatę pieniędzy w razie nagłych i nieoczekiwanych zdarzeń losowych. Takim ubezpieczeniem jest na przykład PZU Ochrona na Zawsze, którego zakres można rozszerzyć o ochronę w przypadku: ciężkich chorób, leczenia szpitalnego, operacji chirurgicznych, złamania kości wskutek nieszczęśliwego wypadku. Na tej stronie można znaleźć szczegółowe informacje oraz umówić się na spotkanie z agentem: https://www.pzu.pl/dla-ciebie-i-rodziny ... cale-zycie.
Ekspert_PZU
 
Posty: 15
Rejestracja: 05 Kwi 2017 14:02

Re: Które ubezpieczenie wybrać?

Postprzez m95 » 24 Wrz 2018 11:08

Warto się w tym temacie rozeznać w Internecie. Bez wątpienia znajdzie się tam wiele sprawdzonych informacji.
Niekiedy nawet najbardziej prozaiczny powód wystarczał, by rozpętać wyjątkowe okrucieństwo.
m95
 
Posty: 5
Rejestracja: 22 Wrz 2018 15:20

Re: Które ubezpieczenie wybrać?

Postprzez Tomo33 » 05 Lis 2018 18:30

Ze swojej strony chciałbym Wam polecic agencje ochrony, votumochrona Łódź. Moim zdaniem najlepsi w swoim fachu, sam korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Nigdy nie było zadnych problemów, firma bardzo profesjonalna i naprawde godna zaufania i polecania.
Tomo33
 
Posty: 80
Rejestracja: 29 Cze 2017 06:49

Re: Które ubezpieczenie wybrać?

Postprzez KowalskaA » 07 Lis 2018 10:04

W sumie tak na prawdę możecie się przekonać o skuteczności ubezpieczenia gdy coś się wam stanie i trzeba bedzie wypłacić pieniądze, a z tym jak wiadomo bywa różnie. Nikt się nie garnie to płacenia dużych pieniędzy. Ale firmy takie jak http://www.wypadki.co.uk pomagają w takich sytuacjach. W przypadku tej firmy mozżecie optrzymać pomoc jeżeli mieliście wypadek na terenie Anglii
KowalskaA
 
Posty: 99
Rejestracja: 01 Maj 2018 12:03

Re: Które ubezpieczenie wybrać?

Postprzez fastka » 16 Lis 2018 17:09

No właśnie! Które ubespieczenie OC teraz mam wybrać, polisa kończy się za niecały miesiąc a ja nie mam pomysłu, ubezpieczaliście może niedawno auto?
fastka
 
Posty: 672
Rejestracja: 10 Gru 2016 20:19

Re: Które ubezpieczenie wybrać?

Postprzez Alicja88 » 14 Gru 2018 10:10

Ja ubezpieczałam samochód kilka dni temu. Skorzystałam z gotowej porównywarki ubezpieczeń samochodowych na stronie https://porownywarka-ubezpieczen-oc-ac.pl/. Na spokojnie w domu przy komputerze porównałam oferty kilku towarzystw ubezpieczeniowych i wybrałam odpowiednie dla siebie.
Ja szukałam ubezpieczenia OC i AC. Polecam skorzystać - dzięki niej zaoszczędzisz sporo czasu i zrobisz to bez wychodzenia z domu :)
Alicja88
 
Posty: 44
Rejestracja: 28 Wrz 2018 06:04

Re: Które ubezpieczenie wybrać?

Postprzez Kazoo » 27 Gru 2018 11:02

Ubezpieczenia OC wszystkie są takie same. One przecież i tak Ciebie nie dotyczą, gdy spowodujesz wypadek, a poszkodowanego. Ja nawet assistance ostatnio nie wykupuje, bo już kilka razy mi odmówili, bo "w umowie jest napisane..." jakimś drobnym druczkiem albo w zupełnie niezrozumiałym języku. Racja, ja nie przeczytałem i mój w tym problem, ale oni robią wszystko żeby nie pomóc. Wychodzę z założenia, że jak ktoś we mnie walnie to telefon po samochód zastępczy z OC do http://tytanium.net/, a jak ja w kogoś ( a przez 10 lat jazdy się nie zdarzyło ) to po prostu zadzwonię po lawetę i zapłacę - wyjdzie taniej niż kupowanie assisance "na wszelki wypadek" przez kolejne 10 lat...
Kazoo
 
Posty: 155
Rejestracja: 10 Gru 2018 16:44

Re: Które ubezpieczenie wybrać?

Postprzez Wasyl369 » 27 Gru 2018 13:26

Możesz jeszcze zobaczyć stronę fuko.pl, gdzie masz ubezpieczenie dobrane w zależności od potrzeb i wymagań. Tutaj akurat opisują ubezpieczenie wybierane na wyjazdy do Tajlandii, które dotyczy nurkowania i wspinania, zerknij np. tu https://www.fuko.pl/ubezpieczenia/zagra ... nanie.html masz dokładnie opisane, co obejmuje ubezpieczenie oraz gdzie je wybrać. Dowiesz się też o kosztach u specjalistów. To dość istotne przed podjęciem decyzji.
Wasyl369
 
Posty: 977
Rejestracja: 20 Wrz 2014 19:29

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości