Leasing na sprzęt do firmy?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Leasing na sprzęt do firmy?

Postprzez Miren » 10 Wrz 2018 16:14

Cześć,
Co sądzicie o leasingu na sprzęt do firmy? Zastanawiamy się, właśnie nad zmianą wyposażenia biura w komputery, drukarki itd i rozważamy taką opcję. Jednak czy uważacie, że jest to opłacalne rozwiązanie, czy może lepiej pójść np. w kredyt? Pozdrawiam :)
Miren
 
Posty: 1422
Rejestracja: 19 Sie 2018 22:40

Re: Leasing na sprzęt do firmy?

Postprzez tadek565 » 11 Wrz 2018 07:15

Teraz to każda firma dobrze się rozwijająca ma jakiś leasing na sprzęt do firmy.Znam nawet jednego co wszystko kupuje na leasing na firmę.
tadek565
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 Wrz 2018 07:12

Re: Leasing na sprzęt do firmy?

Postprzez Kondik » 12 Wrz 2018 20:10

Zgadzam się :) Warto iść w kierunku nowych rozwiązań, szczególnie że to przynosi dużo lepsze efekty w dłuższej perspektywie szczególnie jeżeli chodzi o firmy. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci abyś również sprawdził ofertę http://platformafinansowa.pl/ która posiada opcję i-leasingu, czyli leasingu internetowego dla firm na potrzebny sprzęt. Zajmuje to dużo mniej czasu i oferują naprawdę przystępne warunki współpracy. Sam byłem pod dużym wrażeniem gdy się na to zdecydowaliśmy.
Kondik
 
Posty: 413
Rejestracja: 20 Sie 2018 08:56

Re: Leasing na sprzęt do firmy?

Postprzez Jacekk » 15 Wrz 2018 11:11

No tutaj mój poprzednik podał ciekawą propozycję takiego leasingu. Według mnie również jest to najlepsza opcja finansowania w firmie szczególnie na etapie rozwoju gdzie środków trzeba niestety bardzo dużo aby wszystko działało sprawnie i abyśmy mogli być firmą z konkurencyjną ofertą.
Jacekk
 
Posty: 433
Rejestracja: 23 Lip 2018 20:49

Re: Leasing na sprzęt do firmy?

Postprzez FilipS » 19 Wrz 2018 10:47

Ja również jestem takiego samego zdania, tym bardziej że teraz jest w tym zakresie tyle udogodnień jak widać po Platformie Finansowej gdzie większość rzeczy da się załatwić za pomocą internetu, a mamy nawet jeszcze lepsze warunki niż oferują różne instytucje finansowe.
FilipS
 
Posty: 386
Rejestracja: 17 Sie 2018 12:33

Re: Leasing na sprzęt do firmy?

Postprzez DoradcaKredytmarket » 27 Wrz 2018 18:09

Dzień dobry,
inwestowanie w rozwój firmy jest nieodłącznym elementem efektywnej działalności biznesowej. Osoby prowadzące biznes od min. 2 lat, mogą skorzystać z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaką oferujemy to 10-50 tys. zł na okres 3-12 m-cy. Cały proces jest elektroniczny, szybki i bez konieczności dostarczania dokumentów. Decyzja dostarczana jest w ciągu 15 min, a środki przelewane są po 2 dniach na konto wnioskodawcy. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do naszego kalkulatora na www.kredytmarket.com
DoradcaKredytmarket
 
Posty: 16
Rejestracja: 30 Lip 2018 12:45

Re: Leasing na sprzęt do firmy?

Postprzez Aleksander » 01 Paź 2018 11:13

W takim razie i ja wypowiem się pozytywnie na temat leasingu, bo rzeczywiście odkąd weszła taka opcja to dużo wygodniej prowadzi się biznes i nie ma tak dużo stresu jak przy spłatach kredytów. My zamiast brać samochody to jednak woleliśmy zainwestować w nowy sprzęt dzięki czemu realizujemy więcej zleceń w tym samym czasie. Opcja i-leasingu od https://www.platformafinansowa.pl/ moim zdaniem jest zdecydowanie najwygodniejsza formą, bo nie ma dużych ilości papierów, wymagań, rozmów itd. Wniosek złożyłem elektronicznie i czekałem na rozpatrzenie. Na szczęście wszystko się udało :)
Aleksander
 
Posty: 596
Rejestracja: 20 Sie 2018 13:22


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości