Mieszkanie w kamienicy - czy warto?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Mieszkanie w kamienicy - czy warto?

Postprzez koliber » 16 Wrz 2018 11:49

Moi znajomi kupili ostatnio mieszkanie w zrewitalizowanej, warszawskiej kamienicy od https://fenixgroup.pl/ . Standard bardzo wysoki, prestiżowa lokalizacja, świetne położenie komunikacyjne. Oczywiście też klimat takiego budynku jest unikatowy. Czy ktoś z Was również zainwestowałby w taki apartament? Ciekawe, jak dużo osób stawia na taki luksus?
koliber
 
Posty: 470
Rejestracja: 18 Maj 2016 10:06

Re: Mieszkanie w kamienicy - czy warto?

Postprzez marko565 » 17 Wrz 2018 13:10

Jeśli szukacie mieszkania w Warszawie to polecam stronę BIURO NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA tutaj macie ogromny wybór mieszkań. Ja własne mieszkanie znalazłam właśnie na tej stronie i jestem bardzo zadowolona. Możecie zobaczyć ich oferty. Na pewno znajdziecie coś odpowiedniego. Możecie też wystawić nieruchomość na sprzedaż. Wszystkim się zajmą. Polecam serdecznie.
marko565
 
Posty: 410
Rejestracja: 24 Lis 2017 07:28

Re: Mieszkanie w kamienicy - czy warto?

Postprzez dominik333 » 02 Paź 2018 07:47

Moim zdaniem mieszkanie w kamienicy zawsze jest bardzo fajne.Jakbym miał wolną kasę to bym takie mieszkanie na pewno kupił.
dominik333
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 Paź 2018 07:46

Re: Mieszkanie w kamienicy - czy warto?

Postprzez remik » 15 Paź 2018 17:21

Jak kształtują się ceny mieszkań w kamienicy? Czy są wyższe niż ceny normalnych mieszkań?
remik
 
Posty: 5
Rejestracja: 15 Paź 2018 17:18

Re: Mieszkanie w kamienicy - czy warto?

Postprzez Sabka » 24 Paź 2018 13:15

Jak dla mnie za dużo pieniędzy trzeba w to wlozyc, nowoczesne osiedla maja dużo udogodnień, windy, sa pilnowane, nigdy nie zamieniłabym mieszaknia w stacji Kazimierz na stara kamienice, mowy nie ma. Są urokliwe, przyznaje, fajne o np. wynająć mieszkanie na weekend jak gdzies jade, ale żeby mieszkac to nie
Sabka
 
Posty: 32
Rejestracja: 19 Mar 2018 15:10

Re: Mieszkanie w kamienicy - czy warto?

Postprzez fastka » 24 Paź 2018 13:47

Tak a poza tym mieszkanie w kamienicy ma sporo wad, nie ma garażu podziemnego i trzeba niestety robić ogromny remont jak chcesz mieszkanie wykonczyć w swoim guście, jak kupujesz nowe od Atala możesz sobie sam wybrać wykończenie jakie chcesz
fastka
 
Posty: 672
Rejestracja: 10 Gru 2016 20:19


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron