Gdzie znajdę sklepy stacjonarne z wyposażeniem łazienek

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Gdzie znajdę sklepy stacjonarne z wyposażeniem łazienek

Postprzez wieslaw-lesniak-76 » 17 Wrz 2018 06:48

Witajcie!

mam wiarę, że znajdę tutaj człowieka kto zaciekawi się tematem. Wyszukuję sklepu, który kompleksowo zajmie się wszytskim do łazienki. Jakieś poglądy lub doświadczenia w tymże wątku? Nie wiem już gdzie jeszcze mogę wyszukiwać takich sklepów - idealnie jak polecicie cokolwiek wypróbowanego, aby się nie rozczarować

Pozdrawiam :)
wieslaw-lesniak-76
 
Posty: 115
Rejestracja: 26 Sty 2018 08:04

Re: Gdzie znajdę sklepy stacjonarne z wyposażeniem łazienek

Postprzez roman4466 » 17 Wrz 2018 09:08

Ostatnio kolega polecał mi bardzo dobry sklep z wyposażeniem łazienek. Pewnie podałbym panu nazwę ,ale mi to wyleciało z głowy.
roman4466
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 Wrz 2018 09:06

Re: Gdzie znajdę sklepy stacjonarne z wyposażeniem łazienek

Postprzez March » 21 Wrz 2018 08:44

ALe konkrety - czego konkretnie szukasz? Zobacz sobie w salonach agata tutaj maja na stronce zakladke z wyposazeniem łazienkowym https://www.agatameble.pl/akcesoria-i-d ... e-lazienki i dywaniki i akcesoria i reczniczki itd... Przy okazji szukania foteli do salonu kupilam u nich dobrej jakosci rczniczki i dywaniki pod kolor. Sa dobrej jakosci, nie ścieraja sie i szmaca po pierwszych praniach
March
 
Posty: 103
Rejestracja: 03 Maj 2018 16:37


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości