Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?

Postprzez EmmaSS » 11 Lip 2018 12:35

Ciężka sprawa. Jest bardzo dużo dzielnic w Warszawie. Mi wielu znajomych polecało Sadybę, podobno jest tam w miarę spokojnie, a połączenie do centrum jest bardzo łatwe. Ja już mam w sumie parę mieszkań, ale nie są one dla mnie, kupiłam je pod wynajem i jako taką fajną lokatę na przyszłość. Mam w planach jeszcze parę kupić i mam już większe plany na to. Myślę, że firma http://status.pl będzie mi mogła pomóc w tej inwestycji. Status to zarządca nieruchomości mieszkaniowych z Warszawy
EmmaSS
 
Posty: 195
Rejestracja: 01 Maj 2018 10:36

Re: Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?

Postprzez fastka » 18 Sie 2018 11:34

Wiesz co? Niedaleko jest osiedle Oaza Wilanów, jest piękne i myślę że bardziej dogodne położone niż osiedla na Sadybie
fastka
 
Posty: 672
Rejestracja: 10 Gru 2016 20:19

Re: Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?

Postprzez rosochacki » 15 Wrz 2018 15:38

Zależy w jakiej lokalizacji szukasz, bo teraz nowych mieszkań powstaje jak grzybów po deszczu... Ale absolutnym majstersztykiem są stare, zrewitalowane kamienice. Nigdzie nie znajdziesz takiego klimatu, a i odnowione budynki są luksusowe, mają duże metraże mieszkań, niestandardową wysokość + za oknami rozciąga się panorama Warszawy :) Jeśli byłbyś zainteresowany kupnem, to furorę robią mieszkania w kamienicach praskich: https://praskiekamienice.pl/ . Jest w czym wybierać!
rosochacki
 
Posty: 374
Rejestracja: 17 Kwi 2016 17:39

Re: Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?

Postprzez koliber » 08 Paź 2018 10:43

Jak lokalizacja Cię interesuje? Teraz bardzo modny, zwłaszcza wśród młodych ludzi jest Mokotów. I tu mam dla Ciebie fajna inwestycję: http://www.atlasestates.pl/concepthouse-mokotow , u zbiegu ulic Obrzeżnej i Cybernetyki. Budynek już został oddany do użytku, a w ofercie całościowej jest 160 mieszkań (warto zadzwonić do biura sprzedaży i umówić się na spotkanie, żeby przejrzeć plany dostępnych mieszkań). Mi bardzo się podoba ta miejscówka!
koliber
 
Posty: 470
Rejestracja: 18 Maj 2016 10:06

Re: Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?

Postprzez Biernat33 » 11 Paź 2018 16:40

Ja poszukuje mieszkania we Wrocławiu. Szukam już od jakiegoś czasu. Ostatnio przeglądałem stronię http://www.domesta.com.pl/oferta/mieszkania-gdansk tutaj jest oferta mieszkań we Wrocławiu. Oferty według mnie ciekawe. Jeśli poszukujecie mieszkania funkcjonalnego i dopasowanego do potrzeb to myślę że warto zajrzeć. Fajnie wszystko opisują. Polecam zajrzeć.
Biernat33
 
Posty: 555
Rejestracja: 20 Mar 2018 11:30

Re: Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?

Postprzez remik » 15 Paź 2018 17:25

Czy nie lepiej kupić mieszkanie nad morzem? Warszawa jest zatłoczona, a widoków specjalnych nie ma.
remik
 
Posty: 5
Rejestracja: 15 Paź 2018 17:18

Re: Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?

Postprzez Lubiębrzoskwinie » 24 Paź 2018 13:54

Na woli sie przyjemnie mieszka, jak ktoś jeszcze nie zna to park Sowińskiego bardzo ladny
Lubiębrzoskwinie
 
Posty: 5
Rejestracja: 02 Paź 2018 16:39

Re: Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?

Postprzez MamPande » 24 Paź 2018 14:01

Lubiębrzoskwinie napisał:Na woli sie przyjemnie mieszka, jak ktoś jeszcze nie zna to park Sowińskiego bardzo ladny

musze sprawdzić jak już się przeprowadzimy do naszego mieszaknia w stacji Kazimierz, bo poki co mieszkamy na Pradze wiec rzadko zapuszczamy się w te rejony, a już nie mogę się doczekać własne dużej kuchni bo dzielenie jej z tesciowa, eh haha nie jest najprzyjemniejsze
MamPande
 
Posty: 6
Rejestracja: 24 Paź 2018 13:59

Re: Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?

Postprzez fastka » 27 Lis 2018 09:31

Naprawdę trudno jest wybrać idealne mieszkanie i idealną dzielnicę jak się nie znam za dobrze miasta, nam pomogła pani Joanna z biura nieruchomości Lebiedź, gdyby nie ona do dziś byśmy nie znaleźli niczego w naszym budżecie
fastka
 
Posty: 672
Rejestracja: 10 Gru 2016 20:19

Re: Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?

Postprzez melek » 24 Sty 2020 16:39

Może na Pradze? Teraz się ta dzielnica bardzo ładnie rozwija...
melek
 
Posty: 93
Rejestracja: 06 Maj 2018 11:01

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości