Co daćna prezent na osiemnastkę?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Co daćna prezent na osiemnastkę?

Postprzez waldemargorski94 » 16 Maj 2018 10:17

Pozdrawiam.

Potrzebna krytyka oraz ewentualnie dodatkowy namiar na bluzki z własnym nadrukiem na urodziny kumpla. Co oczekujecie o tego modelu prezencie?

Pozdrawiam!
waldemargorski94

Re: Co daćna prezent na osiemnastkę?

Postprzez fangros » 06 Cze 2018 08:15

Na osiemnastkę mojego brata, wyprawiłam mu urodziny w świetnym lokalu. Oczywiście upominek też dostał, ale najbardziej cieszył się z wypasionej imprezy. Restauracja Akademia jest niesamowitym miejscem w Warszawie, w którym świetnie organizują przyjęcia i każdy tam czuje się wspaniale. Serdecznie polecam ich ofertę, wyszukaną kuchnię oraz wyjątkowe trunki.
fangros

Postprzez visnia » 19 Cze 2018 21:32

Prezenty urodzinowe na 18 znajdziecie na stronie superprezenty.pl . Sama jakiś czas temu miałam ogromny problem z wyborem odpowiedniego prezentu na 18, po prostu nie miałam pojęcia co wybrać. Na szczęście udało mi się spełnić marzenie solenizanta i wykupić skok na bungee w bardzo niskiej cenie!
visnia

Postprzez Hanex23 » 23 Sie 2018 12:06

Jeśli szukasz unikatowego upominku na różnorodne święta to świetnym rozwiązaniem będzie uroczy podarunek w postaci pralin. Jeśli chciałbyś aby prezent był spersonalizowany to jaknajbardziej istnieje taka możliwość. Kto z nas nie lubi słodyczy? Takie usługi i wiele innych odnalazłam na stronie Chocolissimo.pl.
Hanex23

Postprzez adik356 » 25 Sie 2018 18:59

Uważam, że prezenty powinny w jakiś sposób nawiązywać do zainteresowań jubilata. Mój brat satysfakcjonuje się na przykład Gwiezdnymi Wojnami. I dlatego, pierwszym miejscem, które najprawdopodobniej odwiedziłbym, szukając dla niego prezentu, byłby sklep https://4gift.pl/gadzety/gadzety-filmow ... -star-wars w ofercie którego można znaleźć gadżety z filmu.
adik356

Postprzez naninmor » 14 Wrz 2018 18:40

Na pewno największa radość byłaby z samochodu ;p
naninmor

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości