wysyłkowa naprawa?

Sprawdzone i dochodowe firmy, co o nich wiemy ile zarabiają ich właściciele. Które branże sa najbardziej dochodowe, jaki sektor gospodarki ma największe szanse rozwoju.

wysyłkowa naprawa?

Postprzez czarownica » 22 Sie 2018 16:35

W większych miastach bez problemów znajdziesz dobry serwis komputerowy, nawet nie jeden. Jeżeli jesteście z trójmiasta to polecałabym serwis ItVip https://itvip.pl/naprawa-wysylkowa/ Również właśnie w opcji mają naprawę wysyłkową, czyli wysyłacie swojego laptopa kurierem i tak samo jest on wam odsyłany, tylko oczywiście już naprawiony. Można więc podesłać im laptopa z dowolnego miejsca w Polsce
czarownica
 
Posty: 895
Rejestracja: 27 Paź 2014 16:55

Re: wysyłkowa naprawa?

Postprzez emma » 11 Wrz 2018 13:37

hej, hej :) Ja jestem z Trójmiasta a dokładnie z Gdańska i tu od wielu juz lat w takich kryzysowych sytuacjach zawsze korzystam z pomocy facjowców z serwisu DrLaptop. Możliwość wykonania wstępnej diagnozy online ( usługa bezpłatna ). Jets to fakne pod tym względem, że możesz się przygotować na koszta. Zlecenia realizowane są bardzo sprawnie, Widać, że serwisanci znają się na rzeczy i lubią swoją pracę. Raz korzystałam też z ich pomocy w ramach pogotowia komputerowego, tu też usług została wykonana ekspresowo i za dobre pieniądze.
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13

Re: wysyłkowa naprawa?

Postprzez ropitsh5 » 11 Wrz 2018 15:22

Bardzo interesujące porady! Jestem pewien, że mi się to przyda :)
Jeżeli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży – Eckhart Tolle
ropitsh5
 
Posty: 5
Rejestracja: 08 Wrz 2018 18:08

Re: wysyłkowa naprawa?

Postprzez deryl » 16 Wrz 2018 12:20

Nie miałem pojęcia, że w ogóle coś takiego funkcjonuje.
deryl
 
Posty: 4
Rejestracja: 16 Wrz 2018 12:19

Re: wysyłkowa naprawa?

Postprzez Asek » 16 Sty 2019 23:05

Ja naprawiałem w serwisie we Wrocławiu https://serwis-zyla.pl/serwis-naprawa-k ... w/wroclaw/ Bardzo fajne miejsce i pomocny serwis - profesjonalna naprawa komputerów we Wrocławiu.
Asek
 
Posty: 179
Rejestracja: 11 Cze 2017 13:49


Wróć do O biznesie w mediach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron