fotografia produktowa - co sądzicie ?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

fotografia produktowa - co sądzicie ?

Postprzez kulim » 06 Wrz 2018 17:56

Niedawno otworzyłem pierwszy sklep internetowy. Fotki rzeczy, które sprzedaję otrzymałem od producenta ale szczerze mówiąc nie wyglądają zbyt profesjonalnie. Co sądzicie na temat fotografii produktowej ? Może warto zainwestować w taką formę reklamy ?
kulim
 
Posty: 472
Rejestracja: 04 Wrz 2017 16:27

Re: fotografia produktowa - co sądzicie ?

Postprzez charllie » 06 Wrz 2018 18:26

Wydaje mi się, że to będzie dobra inwestycja. Zwłaszcza, jeśli startujesz z biznesem.
charllie
 
Posty: 4
Rejestracja: 06 Wrz 2018 18:25

Re: fotografia produktowa - co sądzicie ?

Postprzez AnnaMaria90 » 07 Wrz 2018 07:24

Zgadzam się z osobą wyżej. Jak najbardziej warto zainwestować w fotografię produktową. Jak chcesz to mogę Ci polecić sprawdzoną firmę, która oferuje tego typu usługi. Dla mojej firmy robili profesjonalny fotoreportaż z dużego eventu ale wiem, że fotografią produktową też się zajmują :)
AnnaMaria90
 
Posty: 329
Rejestracja: 10 Lip 2017 16:29

Re: fotografia produktowa - co sądzicie ?

Postprzez kacper32 » 07 Wrz 2018 07:43

Tak naprawdę to ja pierwszy raz w swoim życiu słyszę cokolwiek na temat fotografii produktowej. Dla mnie jest to nowość.
kacper32
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 Wrz 2018 07:39

Re: fotografia produktowa - co sądzicie ?

Postprzez kulim » 07 Wrz 2018 07:50

kacper32 ja też jeszcze do niedawna nie wiedziałem nawet, że coś takiego istnieje :) zawsze zastanawiało mnie to dlaczego w niektórych sklepach internetowych te produkty prezentują się tak fajnie a w innych z reguły mega przeciętnie. Przecież klient kupuje oczami prawda ? AnnaMaria proszę o namiar na ta firmę :)
kulim
 
Posty: 472
Rejestracja: 04 Wrz 2017 16:27

Re: fotografia produktowa - co sądzicie ?

Postprzez AnnaMaria90 » 07 Wrz 2018 10:21

kulim zerknij sobie na ofertę firmy NFStudio. Są ze Szczecina, ale zlecenia realizują na terenie całego kraju :) Bardzo profesjonalne podejście do klienta, widać, że ta praca to ich pasja. Nawet najprostszą rzecz potrafią przedstawić tak, że na zdjęciach po prostu zapiera dech w piersiach :)
AnnaMaria90
 
Posty: 329
Rejestracja: 10 Lip 2017 16:29

Re: fotografia produktowa - co sądzicie ?

Postprzez rosochacki » 12 Paź 2018 19:53

Ja sobie pstrykam fotki moich psiaków albo bliskich mi przyjaciół czy rodziny i mam całkiem sporo ich ujęć w kolekcji :) Tak sobie myślę, czy nie wysłać zdjęcia na konkurs https://www.amundsenphotoawards.pl/ . Nagrody są super, bo to warsztaty fotograficzne albo aparaty. Czemu by nie spróbować? ;)
rosochacki
 
Posty: 374
Rejestracja: 17 Kwi 2016 17:39

Re: fotografia produktowa - co sądzicie ?

Postprzez saki89 » 27 Paź 2018 20:38

Tutaj możecie wyszukiwać wielu specjalistów z branży foto https://ogloszenia.taelo.pl/ Obsługa portalu jest bajecznie prosta i polega na dodaniu ogłoszenia. W następnej fazie otrzymuje się oferty i wybiera najlepsze. Plusem są szybka działalność, prosty interfejs czy duża popularność i wiarygodność strony.
saki89
 
Posty: 1701
Rejestracja: 29 Sie 2018 13:52

Re: fotografia produktowa - co sądzicie ?

Postprzez ignacyy91 » 27 Paź 2018 21:42

Niewielu fotografów zajmuje się fotografią produktową. trudno znaleźć dobrego specjalistę. W Częstochowie specjalizuje się tym firma Blik, na fotograf Częstochowa jest do niej kontakt - fotografie są ostre, w dużej rozdzielczości, widać, że profesjonalne.
ignacyy91
 
Posty: 202
Rejestracja: 28 Wrz 2015 13:01

Re: fotografia produktowa - co sądzicie ?

Postprzez Merksens » 22 Lis 2018 11:33

Jak chcesz sam robić zdjęcia to spoko, tylko musisz się w małe studio zaopatrzyć, odpowiedni aparat, obiektywy, naświetlenie statyw i wiele innych rzeczy. Teraz jest dobry czas na takie zakupy. Na stronce https://proclub.pl/black_friday_2018_2.html będzie w Black Friday, czyli już jutro wyprzedaż na takie rzeczy. Warto tam zaglądnąć. Jednak taka praca będzie Ci zabierać dużo czasu, weź to pod uwagę.
Merksens
 
Posty: 28
Rejestracja: 02 Cze 2018 16:57

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

cron