W tym zawodzie zawsze jest praca

Sytuacja na rynku pracy. Oferty pracy i współpracy, profesjonalne dokumenty do szukania pracy LM, CV, podanie o pracę - http://ekasa.com.pl , wskazówki jak odpowiadać na rozmowie kwalifikacyjnej.

W tym zawodzie zawsze jest praca

Postprzez Mariusz100 » 31 Sie 2018 13:18

Odkąd pamiętam to mówiło się, że jest problem z pracą. Powiem, że ja tego nie rozumiem. Ze swojego doświadczenia wiem, że najwięcej ofert pracy jest dla handlowców. Bardzo dużo firm szuka handlowców. W zasadzie to prawie każda firma szuka handlowców co najmniej kilka razy w roku. Ciągle w firmach brakuje handlowców. Rozmawiałem z tyloma kierownikami i dyrektorami handlowymi i każdy mówił, że największy problem jest z pozyskaniem handlowców. Od 15 lat jestem handlowcem i każdemu polecam ten zawód. Oczywiście roboty do wykonania jest dużo, klienci są wymagający (czasami nawet niemili) a szef zawsze chce realizacji planów itd. Ale kto mówił, że w życiu będzie łatwo? W tym zawodzie da się jednak zarobić niezłą podstawę plus premię i jak ktoś jest dobry to nie ma obaw przed utratą pracy. Aby być dobrym trzeba mieć wewnętrzną motywację, znać dobrze sprzedawane produkty, znać sprawdzone techniki sprzedaży i negocjacji handlowych. Najlepiej kilka razy iść na dobre szkolenie na przykład szkolenia dla handlowców . Oczywiści co by nie mówić, ale trzeba również mieć predyspozycje do kontaktów z ludźmi. Wiedzieć jak zagadać, uśmiechnąć się, jakiś delikatny komplement powiedzieć, wiedzieć kiedy trzymać język za zębami i nie wdawać się w niepotrzebne dyskusje z klientami. Ja stary handlowiec wiem co mówię. Ktoś kto szuka pracy w zawodzie handlowca to ją szybko znajdzie. Polecam zawód handlowca. Daje satysfakcję, pozwala być sobie panem i okrętem i dużo czasu mam bez szefa wiszącego mi nad głową. Trzeba tylko nie bać się wyzwań.
Mariusz100
 
Posty: 29
Rejestracja: 31 Sie 2018 13:05

Re: W tym zawodzie zawsze jest praca

Postprzez Lidka » 25 Wrz 2018 09:06

Myślę sobie, że takich zawodów, w których zawsze można znaleźć pracę jest znacznie więcej. Moim zdaniem na uwagę na pewno zasługuje zatrudnienie w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech np. z http://avanti-medic.eu/ . Nie jest to łatwe zajęcie, ale na pewno satysfakcjonujące, a co więcej w tym przypadku możemy liczyć na pomoc ze strony agencji, jak również uczciwe wynagrodzenie.
Lidka
 
Posty: 72
Rejestracja: 31 Maj 2017 14:49


Wróć do Praca

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości