Szkolenia

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Szkolenia

Postprzez czarownica » 28 Sie 2018 16:44

Braliście pod uwagę kiedys to by wybrać się na jakieś szkolenie i doszkolić się z tego co robicie?Kiedyś mi wydawało się to zbędne, jednak jak zauwazyłam jak moja koleżanka lepiej radzi sobie w pracy gdy odbyła jedno z takich szkoleń https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ to zrozumiałam , że w sumie robie to dla samego siebie i warto w coś takiego zainwestować.
czarownica
 
Posty: 895
Rejestracja: 27 Paź 2014 16:55

Re: Szkolenia

Postprzez Olsy » 30 Sie 2018 11:25

Moim zdaniem warto zrobić również szkolenie z obsługi programów biurowych, bo na prawdę nawet na pozycji menadżera może się ono znacząco przydać. Jeżeli chodzi o te najlepsze to na których byłem to warto postawić na firmę informatyczną Szansa, gdzie możesz dopasować ich program do potrzeb pracowników, czy nawet swoich. A do tego zajmują się każdym klientem w sposób indywidualny, który powinien być przykładem dla innych bo tego często brakuje :)
Olsy
 
Posty: 933
Rejestracja: 23 Lip 2018 22:00


Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron