Naprawa automatycznej skrzyni w busie - Warszawa

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Naprawa automatycznej skrzyni w busie - Warszawa

Postprzez FilipS » 18 Sie 2018 17:02

Cześć,
Wczoraj padła mi automatyczna skrzynia w busie i chciałbym zapytać, czy ktoś z Was wie gdzie warto udać się na diagnozę i późniejsza naprawą? Ze względów finansowych nie jestem zwolennikiem wyboru autoryzowanego serwisu, bo może jest gdzieś serwis który również zaoferować mi dobrą cenę i do tego gwarancję? Z góry dziękuję za pomoc!
FilipS
 
Posty: 386
Rejestracja: 17 Sie 2018 12:33

Re: Naprawa automatycznej skrzyni w busie - Warszawa

Postprzez Kondik » 25 Sie 2018 15:21

Dobre pytanie, bo z tego co zauważyłem to tak dużych napraw praktycznie nie opłaca się realizować w autoryzowanych serwisach, szczególnie że ceny są zbyt wysokie jak za tego typu usługę i bardzo często bardziej opłaca się po prostu kupić nową. Także chętnie zobaczę propozycje innych forumowiczów :)
Kondik
 
Posty: 413
Rejestracja: 20 Sie 2018 08:56

Re: Naprawa automatycznej skrzyni w busie - Warszawa

Postprzez Olsy » 27 Sie 2018 17:56

Ja mogę polecić Ci wybór serwisu Auto Józefów tylko jak sama nazwa wskazuje mieści się trochę dalej od stolicy. Skrzyniami samochodowymi zajmują się od 2001 roku. Za każdym razem gdy korzystałem z ich usług radzili sobie ze wszystkim i to w stosunkowo krótkim terminie. Nigdy nie przytrafiło mi się to, abym musiał wracać do nich z tymi samymi usterkami w jakimś krótkim czasie po naprawie, tym bardziej że oczywiście zapewnili mi aż roczną gwarancje bez limitów kilometrów.
Olsy
 
Posty: 935
Rejestracja: 23 Lip 2018 22:00

Re: Naprawa automatycznej skrzyni w busie - Warszawa

Postprzez Anakin » 29 Sie 2018 09:33

Czasami problem leży przede wszystkim po stronie sterownika skrzyni, więc możliwe że nawet w sprawdzonym serwisie elektroniki samochodowej można byłoby znaleźć pomoc.
Awatar użytkownika
Anakin
 
Posty: 290
Rejestracja: 15 Wrz 2017 12:29

Re: Naprawa automatycznej skrzyni w busie - Warszawa

Postprzez Jacekk » 05 Wrz 2018 19:55

Zgadza się, ja również jestem zadowolony z wykonanej regeneracji skrzyni w moim Audi A4 przez serwis Auto Józefów. Mają jednocześnie swoje forum, więc możesz tam dopytać o konkretne problemy które się pojawiły i może od razu coś Ci doradzą a później zostanie już tylko sama naprawa z dobrymi warunkami gwarancyjnymi i moim zdaniem na pewno niezawyżoną ceną :)
Jacekk
 
Posty: 436
Rejestracja: 23 Lip 2018 20:49

Re: Naprawa automatycznej skrzyni w busie - Warszawa

Postprzez FilipS » 14 Wrz 2018 13:42

Dzięki wielkie wszystkim za pomoc! To zaraz sprawdzę jak wygląda oferta w ich przypadku, natomiast jeżeli dają gwarancję to już jestem spokojniejszy. Może od razu uda umówić się na wizytę, pozdrawiam
FilipS
 
Posty: 386
Rejestracja: 17 Sie 2018 12:33

Re: Naprawa automatycznej skrzyni w busie - Warszawa

Postprzez raku95 » 27 Kwi 2019 09:07

Mi to chyba automatyk w osobówce pada i musiałbym się zgłosić do jakiegoś serwisu, co naprawia skrzynie automatyczne warszawa . Macie dla mnie jakieś gotowe polecenia, czy mam w sieci szukać? Stamtąd mam AutoJózefów jak na razie, ale chętnie sprawdzę jeszcze inne punkty. Wiecie, tak dla porównania. Dajcie namiary!
raku95
 
Posty: 73
Rejestracja: 23 Lis 2018 19:25


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości