wesele

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: wesele

Postprzez karami » 12 Lip 2018 08:20

Nie wiem czy to właśnie nie ten zespół grał kiedy byliśmy na weselu w zajeździe Hetman w Łuszczowie, było fantastycznie, wybawiłam się jak nigdy dotąd, jedzenie też było przepyszne, a sala też ładna, przestronna, ładnie urządzona.
karami
 
Posty: 207
Rejestracja: 11 Maj 2017 09:46

Re: wesele

Postprzez dzuma » 14 Lip 2018 17:17

A co myslicie o tej sali w Płocku - http://www.zlotapodkowa.com.pl/index.html#onas ? Bylismy tam na weselu u znajomych i bardzo smakowalo nam jedzenie, a sala sie mega spodobala i wlasnie mamy ja w naszych top 3 jesli chodzi o wybor :D
dzuma
 
Posty: 638
Rejestracja: 25 Kwi 2018 13:18

Re: wesele

Postprzez indygo » 22 Lip 2018 20:46

Piękna jeśli chodzi o wesele jest sala Zajazd Kwadrat w Dąbrowie Górniczej. My tam robimy wesele w przyszłym roku ale już na nie jednym tam byliśmy i za każdym razem bylo świetnie zorganizowane i świetnie udekorowane Image
indygo
 
Posty: 353
Rejestracja: 04 Lip 2017 21:22

Re: wesele

Postprzez melek » 03 Sie 2018 12:10

Fajne te zdjęcia pokazujecie ale ja lubię coś trochę mniej strojnego a bardziej męskiego, bardzo mi się podoba wystrój sali w zajeździe Albizja w Lemanach
Image
melek
 
Posty: 93
Rejestracja: 06 Maj 2018 11:01

Re: wesele

Postprzez Worli41 » 05 Sie 2018 18:06

To dosc kosztowna inwestycja.

___

macierz eisenhowera
Worli41
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 Sie 2018 13:21

Re: wesele

Postprzez onykson89 » 08 Sie 2018 07:57

Jasne że tak. Mysle jednak ze to jest tylko taki jeden dzień w życiu więc można troszkę bardziej się szarpnąć :) Na stronce http://fotobudazwooda.pl/jak-urozmaicic-wesele-czesc-i/ poczytacie o jednej z atrakcji weselnych. Ja planuje właśnie wynająć fotobudkę na moje przyjęcie weselne. Na pewno będą fajne pamiątki dzięki niej :)
onykson89
 
Posty: 70
Rejestracja: 23 Gru 2017 20:42

Re: wesele

Postprzez tremia » 18 Sie 2018 07:26

Kazd wesele jest kosztowne, trzeba na nie mieć po prostu kasę, albo szukać czegoś w dobrej cenie, my mamy małą rodzine, wiec nie zapłaciliśmy dużo, za noclegi i sale w Willi Opal w Grzybowie, było przepięknie. Sala była duża, pięknie wystrojona już w cenie, jedzenie zachwyciło absolutnie każdego, miejsce daje wiele mozliwości, zwłaszcza dzieciom jak się nudza mogą sobie iśc na plac zabaw czy do basenu. Pokoje bardzo czyste, zadbane, super łazienka, goście zachwyceni. My ttaj na pewno wrócimy na wakacje :)
Image
tremia
 
Posty: 35
Rejestracja: 24 Mar 2017 14:01

Re: wesele

Postprzez sonia 222 » 22 Sie 2018 18:43

Każdy według mnie wie jakie che mieć wesele i na jakie go stać.Każde będzie niepowtarzalne ;-) My akurat mieliśmy dużo gości,nie że takie były nasze wymysły.My po prostu mamy duże rodziny.Wesele mieliśmy w Kameliowym zakątku w Bielsku. Dużo gości to i duża sala. Pięknie przygotowana,tak po królewsku,ale my tak własnie chcieliśmy. Dużym plusem było to ,że mogliśmy ulokować gości w hotelu obok.Ogólnie świetna zabawa,dobry zespół i wodzirej ,którego notabene polecono nam juz na miejscu i to był bardzo dobry wybór.
sonia 222
 
Posty: 51
Rejestracja: 23 Lip 2018 08:39

Re: wesele

Postprzez fangros » 23 Sie 2018 11:38

Wiele już opcji brałam pod uwagę w kwestii organizacji wesela, ale najlepszą dla mnie będzie wybór Hotelu Witek http://www.hotelwitek.pl/pl/weddings-events.html . Kuzynka celebrowała tam swoją uroczystość. To było najpiękniejsze wydarzenie pod słońcem, jakie pamiętam. A przede wszystkim ten ślub jak z marzeń pod chmurką. W końcu to piękna pełna zieleni okolica.
fangros
 
Posty: 282
Rejestracja: 01 Wrz 2017 13:23

Re: wesele

Postprzez tomas » 22 Lis 2018 18:51

Miała wesele w plenerze? W Polsce jest to dość ryzykowne. Nigdy nie ma pewności czy nie spadnie deszcz.
tomas
 
Posty: 5
Rejestracja: 22 Lis 2018 18:48

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 11 gości