Wymiana części samochodowych

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Wymiana części samochodowych

Postprzez czarownica » 09 Lip 2018 18:03

W jakich miejscach kupujecie zazwyczaj części do waszych samochodów? Wiem , że wybór jest duży i pewnie zazwyczaj szukacie czegoś lokalnie. Mi jednak udało się trafić na dobrą stronę internetową. MotoSzef https://motoszef.pl/ to sklep z częściami w dobrych cenach
czarownica
 
Posty: 895
Rejestracja: 27 Paź 2014 16:55

Re: Wymiana części samochodowych

Postprzez magdalena77 » 10 Lip 2018 11:08

Dokladnie tak.
magdalena77
 
Posty: 6
Rejestracja: 10 Lip 2018 11:06

Re: Wymiana części samochodowych

Postprzez Anegdota » 10 Lip 2018 21:01

Ja najczęściej zamawiam części do samochodu przez internet. Mam sprawdzony sklep Motonet , w którym dostępne sa części do wszystkich marek samochodów. Sklep oferuje części znanych producentów, które cechuje dobra jakość i niezawodność. Zamówienie można złożyć przez internet a cześci przysyłają dobrze zabezpieczoną paczką kurierską. U nich nie ma tez problemu z wymianą czy ewentualnym zwrotem nietrafionych zakupów.
Anegdota
 
Posty: 839
Rejestracja: 21 Maj 2016 19:36

Re: Wymiana części samochodowych

Postprzez Byczek » 27 Lip 2018 09:57

Części zamienne do samochodu kupuję w sklepie sapart.pl. Zauważyłem, że można u nich trafić fajne promocje, np. darmową dostawę czy 10% rabatu na reflektory. ;)
Jak na razie na jakości części i akcesoriów oraz obsłudze się nie zawiodłem. Trzeba przyznać, że trzymają wysoki poziom.
Byczek
 
Posty: 15
Rejestracja: 16 Lis 2017 14:48

Re: Wymiana części samochodowych

Postprzez fantom » 30 Lip 2018 14:33

Moim zdaniem jeżeli chodzi o części samochodowe, ich wybór na naszym rynku jest dzisiaj naprawdę duży. Ciekawą jednak jest bez wątpienia oferta dystrybutora pneumatycznezawieszenia https://pneumatycznezawieszenia.pl/kontakt/ . Są w niej dostępne wysokiej klasy amortyzatory, zarówno nowe, jak i fabrycznie odbudowane. Dodatkowo zaś uzyskamy na nie co najmniej 2 lata gwarancji.
fantom
 
Posty: 161
Rejestracja: 21 Paź 2014 15:39

Re: Wymiana części samochodowych

Postprzez FilipS » 17 Sie 2018 14:14

Co do części samochodowych to jeżeli będziesz również na etapie wyboru wycieraczek samochodowych na szybę przednią jak i tylną to polecam sprawdzić ofertę producenta Visee u którego znajdziesz naprawdę dobrej jakości rozwiązania zarówno dla aut osobowych, ciężarowych oraz busów. Co ważne to bardzo dobrze radzą sobie w każdych warunkach, nawet tych najcięższych przy gęstych opadach śniegu oraz deszczu. Sam używam już od ponad roku modelu Aquatec (przód) i VarioClip RV-VC (tył). Jeżeli chodzi o ich trwałość, jakość pracy oraz wykonanie mieszanki gumowej użytej na pióro to moim zdaniem na ten moment nie ma lepszego rozwiązania w tym zakresie cenowym.
FilipS
 
Posty: 386
Rejestracja: 17 Sie 2018 12:33

Re: Wymiana części samochodowych

Postprzez monikabert90 » 20 Sie 2018 17:56

To zależy od tego, czego akurat potrzebuję. Jeszcze w tym miesiącu czeka mnie wymiana skrzyni biegów i prawdopodobnie zamówię ją przez internet, bo z tego, co zauważyłam, jest to dużo bardziej opłacalne :) A już nie raz kupowałam różne części do mojego samochodu właśnie przez internet i jeszcze ani razu się nie zawiodłam ;)
monikabert90
 
Posty: 657
Rejestracja: 21 Lis 2016 11:43

Re: Wymiana części samochodowych

Postprzez KamilKa » 27 Lis 2018 21:25

Ja często kupuje w Carsen/Polcar, wreszcie mają nowy katalog na stronie https://catalog.polcar.com/ i wreszcie podają w nim ceny, które są naprawdę konkurencyjne. Są naprawdę mocni w częściach nadwozia, termice, oświetleniu no i mechanice. Kilka razy udało mi się u nich znaleźć części, których nie było w innych sklepach :D .
KamilKa
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 Lis 2018 21:16

Re: Wymiana części samochodowych

Postprzez Miren » 04 Gru 2018 09:27

Jeżeli znajdują się tutaj również osoby które potrzebują części do silników Deutz to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci sklep internetowy https://deutz-sklep.pl/ w którym sam najczęściej zamawiam części do swojego warsztatu. Mają przystępne ceny, do tego zawsze doświadczoną obsługę która potrafi doradzić jak i dotrzymują terminów realizacji. Pełen profesjonalizm i wysoka jakość obsługi na której pomoc w wyborze można zawsze liczyć :)
Miren
 
Posty: 1422
Rejestracja: 19 Sie 2018 22:40

Re: Wymiana części samochodowych

Postprzez MarcinSłota » 05 Gru 2018 18:58

Warto dobrze poszukac danych czesci samochodowych, bowiem nawet w roznych e-sklepach sa rozne ceny i to czasem rozstrzal jest o 10-50%! Szukalem ostatnio tarcz hamulcowych do Audi - najtansze znalazlem tutaj: https://brakestock.pl/tarcze-hamulcowe/ - oczywiscie z gwarancja. Co wazne - wyszukiwarka na stronie sklepu Brakestock jest naprawde intuicyjna, a nawet jakby ktos mial z nia problem - to od razu odbieraja telefon i z checia udzielaja porady przez telefon, pomagajac w ten sposob w zakupach.
MarcinSłota
 
Posty: 47
Rejestracja: 04 Wrz 2018 19:11

Następna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości