Rozwój osobisty

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Rozwój osobisty

Postprzez jagna2827 » 12 Sie 2018 20:57

Dobry wieczór, od dwóch lat pracuję w sporej firmie gdzie pełnię funkcję kierownika produkcji.Wiem,że szykują się w firmie zmiany poszczególnych stanowisk i mam spore szanse na awans na stanowisko dyrektora handlowego wiąże się to z tym, że powinnam nieco popracować nad sobą dlatego postanowiłam skorzystać ze szkolenia właśnie dotyczącego rozwoju osobistego.Przejrzałam sporo ofert i zdecydowałam się na szkolenie w Wyższej Szkole Bankowej https://www.wsb.pl/kandydaci/szkolenia/ ... j-osobisty Chciałabym nauczyć się kluczowych umiejętności negocjacyjnych, abym mogła wykazać się jak najlepiej na nowym stanowisku (jeśli oczywiście dostanę ten awans) dlatego myślę, że powinnam czym prędzej wybrać się na szkolenie w wsb.pl które pomoże mi w zdobyciu nowych umiejętności.Czy jesteście zorientowani ile takie szkolenie trwa?Jakie są koszty takich szkoleń?Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
jagna2827
 
Posty: 3
Rejestracja: 12 Sie 2018 20:28

Re: Rozwój osobisty

Postprzez adameerr » 23 Sie 2018 08:53

Myślę, że na tego rodzaju stanowisko bardziej przydadzą Ci się szkolenia z marketingu. Sam często korzystam z takich szkoleń, bo moim zdaniem rozwijać trzeba się zawsze, niezależnie od tego w jakim miejscu się aktualnie jest. Na tego typu szkoleniach można się naprawdę dużo dowiedzieć i nauczyć. Warto wybrać jednak rzetelną firmę szkoleniową, która profesjonalnie przeprowadzi kurs. Ja ze swojej strony mogę polecić Ci firmę questus, która jak dla mnie jest bezkonkurencyjna. Poza tym, po ukończeniu kursu masz szanse przystąpić do egzaminu i uzyskać prestiżowy certyfikat CIM, który uznawany jest na całym świecie. Tutaj znajdziesz więcej informacji: https://questus.pl/cim/.
adameerr
 
Posty: 255
Rejestracja: 03 Gru 2013 13:16

Re: Rozwój osobisty

Postprzez Adamila021 » 17 Wrz 2018 07:01

Może postawicie na jakieś kursy? Ja obecnie szukam swojego kierunku, w którym, chciałabym działać. INteresuje mnie tematyka dietetyki i sportu dlatego też szkolenia od http://szkoleniaics.pl chyba są jedną z lepszych opcji na jaką mogę się zdecydować. Możliwe że spróbuje zostać trenerem personalnym, albo też zdecyduje się na ich szkolenie na instruktora sportu
Adamila021
 
Posty: 173
Rejestracja: 16 Mar 2017 08:06

Re: Rozwój osobisty

Postprzez jurka76 » 17 Wrz 2018 18:33

Myślę że takie szkolenie to bardzo dobry pomysł. Trzeba najpierw zainwestować w siebie! Wiem, bo sama uczęszczałam na wykłady p.Marcina Mańki, po których zaczęłam dostrzegać zupełnie nowe możliwości. Można powiedzieć że teraz mam bardziej otwarty umysł i zwracam większą uwagę na mojego rozmówcę, jego postawę, gesty- łatwiej mi jest z kimś rozmawiać jeśli wiem co oznacza jego postawa lub mimika. I myślę że po takim szkoleniu łatwiej będzie ci uczestniczyć w negocjacjach
jurka76
 
Posty: 77
Rejestracja: 04 Paź 2017 15:35


Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości