Sprzęty fiskalne dla prowadzenia własnej działalności

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Sprzęty fiskalne dla prowadzenia własnej działalności

Postprzez wieslaw-lesniak-76 » 15 Maj 2018 12:13

Witam,

Poszukuje najodpowiedniejszych urządzeń do firmy, takich jak skaner honeywell czy czytnik kodów. Oczekuje profesjonalizmu, wysokiej kultury sprzedaży oraz porad w doborze. Czy ktoś może mi coś polecić sprawdzonego? Moja spółka posiada obecnie urządzenia fiskalne od wybitnych polskich producentów dlatego dokupując nowy sprzet szukam wyłącznie tego najwłaściwszego
wieslaw-lesniak-76
 
Posty: 115
Rejestracja: 26 Sty 2018 08:04

Re: Sprzęty fiskalne dla prowadzenia własnej działalności

Postprzez visnia » 07 Sie 2018 17:08

Wiesz co, ja ze swojej strony mogę polecić Ci terminal mobilny. Jest to dokładnie model Zebra TC25. Jestem pewna, że będziesz zadowolony. Ma świetne funkcje, a także parametry. Cena jest atrakcyjna, jak za taką wysoką jakość produktu.
visnia
 
Posty: 1243
Rejestracja: 20 Wrz 2017 14:31

Re: Sprzęty fiskalne dla prowadzenia własnej działalności

Postprzez Jupiter » 30 Wrz 2018 18:58

Jeżeli chodzi o ogólno pojęte usługi płatnicze, to z czystym sumieniem mogę polecić Ci ofertę i doradztwo w tym zakresie od firmy http://www.amola.pl/oferta/sgp-oferta/. Sama korzystałam z ich usług i jestem zadowolona po dzień dzisiejszy :)
Jupiter
 
Posty: 3
Rejestracja: 09 Lis 2017 04:19

Re: Sprzęty fiskalne dla prowadzenia własnej działalności

Postprzez dominik33 » 01 Paź 2018 06:52

Te sprzęty fiskalne to chyba każdemu są bardzo potrzebne.Mój znajomy który prowadzi biznes to zawsze coś nowego kupuje.
dominik33
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 Paź 2018 06:51

Re: Sprzęty fiskalne dla prowadzenia własnej działalności

Postprzez victoria » 27 Lis 2018 10:59

Obecnie najlepszym dostępnym na rynku skanerem jest model Honeywell CK3X, który jest ulepszoną wersją jego poprzedników! Przed zakupem koniecznie sprawdźcie jego nowe możliwości :D
victoria
 
Posty: 23
Rejestracja: 07 Lis 2018 11:31

Re: Sprzęty fiskalne dla prowadzenia własnej działalności

Postprzez paulinabb » 05 Wrz 2019 09:42

Sprawdź na Ganeo.pl, ja kupiłam tam do mojego magazynu urządzenie Zebra TC25 i jestem bardzo zadowolona ;)
paulinabb
 
Posty: 361
Rejestracja: 27 Maj 2019 12:50

Re: Sprzęty fiskalne dla prowadzenia własnej działalności

Postprzez Tytanek » 28 Lip 2021 13:55

Jestem zdania, że w tego typu urządzenia od razu warto zainwestować i mieć pewność, że będą nam służyć przez długi czas. Z własnego doświadczenia polecam sklep madeX, tutaj: https://madexkasy.pl/produkty/drukarki-fiskalne/ znajdziecie ich dokładną ofertę. Ja już kilka miesięcy temu zakupiłem u nich drukarkę fiskalną i działa ona bez zarzutu.
Tytanek
 
Posty: 436
Rejestracja: 23 Lis 2017 21:15


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości