Odszkodowanie- jak uzyskać?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Odszkodowanie- jak uzyskać?

Postprzez paweu85 » 27 Kwi 2018 11:22

Jest wiele możliwości jak można odzyskać odszkodowanie.. Ubezpieczyciele zawsze wypłacają minimalne odszkodowania, natomiast masz szansę na dużo większe kwoty.. Polecam porady prawne i cennik na który warto zajrzeć - według mnie jeden z najlepszych prawników z zakresu uzyskania większych kwot z odszkodowań, nie ma dla niego przegranych spraw - polecam kontakt, niezły fachowiec który mi mega pomógł !
paweu85
 
Posty: 162
Rejestracja: 29 Sie 2016 11:53

Re: Odszkodowanie- jak uzyskać?

Postprzez denises » 27 Kwi 2018 12:10

Warto zgłosić się do profesjonalisty w tym temacie ;)
denises
 
Posty: 5
Rejestracja: 27 Kwi 2018 11:53

Re: Odszkodowanie- jak uzyskać?

Postprzez kirian21 » 27 Kwi 2018 15:30

Moim zdaniem jeśli chcieć uzyskać odszkodowanie wysokie to trzeba wynająć prawnika który specjalizuje się w tym

____________________________
Health tests results
kirian21
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 Kwi 2018 15:24

Re: Odszkodowanie- jak uzyskać?

Postprzez salonka » 21 Cze 2018 21:08

z tym że zgłaszając się do prawnika musisz już na wstępie zapłacić. dlatego jeśli jest problem z otrzymaniem pełnej kwoty z OC sprawy lepiej skontaktować się tutaj z tymi specjalistami https://www.powiekszodszkodowanie.pl/ , tel. 882 000 883 . nie ponosi się żadnych kosztów, oni przedstawiają propozycję kwoty jaka jest ich zdaniem właściwa i w procesie cesji wierzytelność czyli to pełne odszkodowanie przechodzi na rzecz firmy, a my kasę otrzymujemy od razu. Oni potem we własnym zakresie odzyskują pieniądze od ubezpieczyciela
salonka
 
Posty: 667
Rejestracja: 16 Mar 2018 12:48

Re: Odszkodowanie- jak uzyskać?

Postprzez AsiaN » 13 Lip 2018 09:07

Ja np. zawsze doradzam znajomym korzystanie ze sprawdzonych firm, które zajmują się dopłatami do odszkodowań, nie warto korzystać z takich które niedawno powstały i są na rynku od mniej niż 2 lat. Jedną z najstarszych w Polsce firm odzyskujących odszkodowania jest JW GROUP, której ofertę znajdziecie tutaj: https://odkupodszkodowania.pl/doplaty-do-odszkodowan-oc/ Jest tam prosty formularz do wypełniania. Wysyłacie kosztorys i następnego dnia dostajecie wycenę.
AsiaN
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 Lip 2018 08:35

Re: Odszkodowanie- jak uzyskać?

Postprzez altis » 19 Lip 2018 11:46

Witam, zajmujemy się odkupem i dopłatami do odszkodowań. Zapraszamy, analiza bezpłatna http://www.doplaty-do-odszkodowania.pl/
zajmuje się odkupem odszkodowań OC/AC http://www.doplaty-do-odszkodowania.pl/
altis
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 Lip 2018 11:44

Re: Odszkodowanie- jak uzyskać?

Postprzez psb » 25 Lip 2018 08:40

Niestety niektóre ubezpieczalnie mocno utrudniają wypłatę odszkodowania, a czasem nawet odmawiają wypłaty licząc, że poszkodowany odpuści. W takich sytuacjach trzeba iść po prostu do adwokata, jeśli oczywiście kwota potencjalnego odszkodowania jest tego warta. Ja miałem taką sytuację po wypadku samochodowym nie z mojej winy. Zgłosiłem się wtedy po pomoc do tej kancelarii adwokackiej z Wrocławia.
psb
 
Posty: 526
Rejestracja: 12 Kwi 2016 09:51

Re: Odszkodowanie- jak uzyskać?

Postprzez Olsy » 04 Sie 2018 10:14

Ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć Ci, że najlepiej będzie jeżeli zgłosisz się po pomoc do firmy odszkodowawczej jak Auxilia, która będzie w stanie odpowiednio poprowadzić sprawę i pomóc Ci w odzyskaniu odszkodowania na odpowiednim poziomie. Sam miałem duży problem po wypadku w którym ucierpiałem na tyle, że praktycznie miesiąc spędziłem w szpitalu i czekała mnie długa rehabilitacja która trwa do dziś. Bez ich dużego wsparcia oraz wiedzy i doświadczenia pewnie nie udałoby się skończyć sprawy z tak dużym sukcesem.
Olsy
 
Posty: 933
Rejestracja: 23 Lip 2018 22:00

Re: Odszkodowanie- jak uzyskać?

Postprzez arek3343as » 06 Sie 2018 09:50

Odszkodowanie to teraz bardzo trudno jest uzyskać według mnie.
Zadbaj o bezpieczeństwo Swojego Dziecka - Sprawdź na TechSat24.pl
arek3343as
 
Posty: 5
Rejestracja: 06 Sie 2018 09:48
Miejscowość: Kielce

Re: Odszkodowanie- jak uzyskać?

Postprzez Anegdota » 06 Sie 2018 20:38

No trudno, trudno - ale nie jest to niemozliwe. Dzialaja na rynku firmy, ktore udzielaja pomocy w takich przypadkach. Ale to to pikus - a co dopiero powiecie na wypadek drogowy z udziałem obcokrajowca ?? Jak sie do tego zabrac samemu? Wg mnie - lepiej to zostawic profesjonalistom, np z firmy MotoExpert.
Anegdota
 
Posty: 839
Rejestracja: 21 Maj 2016 19:36

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości