Pożyczka przez internet - za i przeciw

Banki - bez nich trudno zacząć i prowadzić własny biznes. Doradzamy - dobre konta bankowe, korzystne kredyty bankowe, lokaty bankowe itp.

Re: Pożyczka przez internet - za i przeciw

Postprzez kabix179 » 30 Lip 2018 17:38

Ja nigdy nie odpowiadam w tych sprawach wprost. To cy warto, czy może lepiej się wstrzymać zależy od wielu czynników. Polecam poczytanie ciekawego bloga o tematyce finansowej - http://finansedlaciebie.com/blog. Dowiecie się z niego ciekowostek na tema chwilówek, kredytów i pożyczek ratalnych online.
kabix179
 
Posty: 98
Rejestracja: 01 Lip 2018 18:07

Re: Pożyczka przez internet - za i przeciw

Postprzez gnocchi » 18 Lis 2018 23:18

Strona http://www.cigg.pl/kredyt-dom-dla-mlodych-malzenstw/ nauczy Cię jak bezproblemowo wybrać korzystną dla Ciebie ofertę pożyczkową, wystarczy przeczytać kilka artykułów, aby zrozumieć jak to działa i zaoszczędzić nie małe pieniądze.
gnocchi
 
Posty: 191
Rejestracja: 19 Mar 2018 00:08

Re: Pożyczka przez internet - za i przeciw

Postprzez DoradcaKredytmarket » 03 Lut 2019 21:27

Dzień dobry,

jeśli zależy Ci na uproszczonym procesie weryfikacji polecamy platformę Kredyt Market. Udzielamy pożyczek dla firm od 10 do 50 zł. Cały proces wnioskowania przebiega online, poprzez naszą stronę internetową. Nie zbieramy żadnych zaświadczeń - weryfikacji dokonujemy poprzez analizę 24-miesięcznej historii z konta bankowego lub konta Allegro. Zapraszamy na stronę https://kredytmarket.com/
DoradcaKredytmarket
 
Posty: 16
Rejestracja: 30 Lip 2018 12:45

Re: Pożyczka przez internet - za i przeciw

Postprzez Zygmunt » 06 Lut 2019 15:09

Kiedyś byłem ogólnie przeciwny załatwianiu formalności przez internet, jednak trzeba było pójść z duchem czasu i uwierzyć, że faktycznie takie rzeczy są bezpieczne. Nie mam już więc oporów przed bankowością elektroniczną, a ostatnio po lekturze artykułu na stronie http://kredytowa-porownywarka.pl/ przekonałem się, że pożyczka przez internet jest równoprawną alternatywą dla pożyczki zawartej w placówce
Zygmunt
 
Posty: 4
Rejestracja: 06 Lut 2019 15:00

Re: Pożyczka przez internet - za i przeciw

Postprzez Iware » 11 Lut 2019 07:40

Uważam, że takie pożyczki są dla każdego i czasem warto z nich skorzystać. Szczególnie, że na przykład w Aasa oprocentowanie nie jest wcale wysokie, a pożyczone pieniądze można oddawać w ratach. Jeśli dobrze się przemyśli wzięcie takiej pożyczki może być ona moim zdaniem tylko pomocna
Iware
 
Posty: 606
Rejestracja: 16 Sie 2017 21:41

Re: Pożyczka przez internet - za i przeciw

Postprzez boho » 25 Mar 2019 10:58

Oferta online dostępna jest zarówno w bankach jak i instytucjach pozabankowych. Wszystko w związku z rozwojem i postępem. Kredyt w placówce czy przez internet w tym samym banku to to samo jedynie metoda pozyskania jest inna (odpowiednio wizyta w banku lub wizyta na stronie). Więc idąc po pożyczkę do danej firmy będziesz miał to samo co za pośrednictwem ich strony. Jedynie jeśli chodzi o kredyty na wysokie kwoty czy trudne kredyty takie jak konsolidacja chwilówek czy pożyczek polecam korzystanie z oferty stacjonarnej.
boho
 
Posty: 76
Rejestracja: 18 Lip 2018 12:05

Re: Pożyczka przez internet - za i przeciw

Postprzez abraham » 25 Mar 2019 21:35

Ja nie widzę żadnych przeciwwskazań do takiej pożyczki. Samemu szukając najlepszej oferty też posługuję się internetem, patrzę na porównywarce https://www.totalmoney.pl/kalkulatory/k ... ulator-rat co będzie mi się najbardziej opłacać, by mieć jak najniższe koszty tejże pożyczki i nie wtopić.
abraham
 
Posty: 4
Rejestracja: 25 Mar 2019 21:29

Re: Pożyczka przez internet - za i przeciw

Postprzez ewabrzezinska » 26 Mar 2019 14:54

Wg mnie szybka pozyczka moze byc bardzo dobrym rozwiazaniem pod warunkiem, ze potrafimy czytac regulamin i tak naprawde z niej korzystac. Ja porownywalem oferty ze sprint cash - pożyczka online i musze przyznac, ze jestem mega zadowolony :)
Nie na darmo Niemcy nazywają atak słowem oznaczającym burzę.
ewabrzezinska
 
Posty: 92
Rejestracja: 26 Sie 2017 22:15
Miejscowość: Polska

Re: Pożyczka przez internet - za i przeciw

Postprzez biznak » 27 Mar 2019 11:14

Potrzebujecie także gotówki w swojej firmie? Czasem jakieś sytuacje mogą nas zaskoczyć i będziemy natychmiast potrzebować pieniędzy. Tutaj www.finiata.pl można sprawdzić odnawialną linię finansowania. Właśnie dzięki niej uda się nam mieć gotówkę na konto bez większych formalności. To pewna gotówka.
biznak
 
Posty: 459
Rejestracja: 26 Kwi 2018 11:57

Re: Pożyczka przez internet - za i przeciw

Postprzez visnia » 27 Mar 2019 21:02

Otóż kredyty dla nowych firm, są często znacznie korzystniejsze, niż dla przedsiębiorstw, które działają już od jakiegoś czasu. Skąd to się bierze i co jest tego przyczyną? Otóż banki w ten sposób chcą zachęcić nowych klientów do skorzystania z ich usługi - proste. Jakie obecnie są najlepsze kredyty dla nowych firm? Według mnie najlepszą ofertę posiada Aasa :) Weźcie ją pod uwagę.
visnia
 
Posty: 1230
Rejestracja: 20 Wrz 2017 14:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Banki i instytucje finansowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron