Organizacja szkoleń na terenie województwa Mazowieckiego

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Organizacja szkoleń na terenie województwa Mazowieckiego

Postprzez Jacekk » 23 Lip 2018 21:16

Witam,
Planujemy ruszyć z serią szkoleń na tematy inwestowania, które mają odbyć się na terenie województwa Mazowieckiego i chcielibyśmy zapytać Was, czy znajdzie może dobrze przygotowane hotele bądź sale konferencyjne na których moglibyśmy przygotować takie wydarzenia dla ok. 100 osób (na każdym). Oczywiście w grę wchodzi, także Warszawa i okolice. Mam nadzieję, że dzięki Wam pójdzie to szybciej, bo sami mamy zbyt mało czasu żeby przeszukiwać ich na tak dużą skalę.
Jacekk
 
Posty: 433
Rejestracja: 23 Lip 2018 20:49

Re: Organizacja szkoleń na terenie województwa Mazowieckiego

Postprzez Olsy » 23 Lip 2018 22:07

Jak najbardziej takich miejsc jest mnóstwo jednak to ty musisz dokładnie sprawdzić interesujące Cię propozycje, bo każdy hotel, czy firma może oferować trochę inne, które akurat Wam będą mniej lub bardziej przydatne. Dlatego koniecznie zajrzyj również tutaj http://www.iip.org.pl/sale-konferencyjn ... zowieckim/ gdzie trafisz na ciekawy artykuł, w którym umieszczono sporo pomocnych informacji do wyboru miejsca i też od razu kilka propozycji które mogą Ci się przydać. Mam nadzieję, że szybko pójdzie oraz że trafisz na dobrą ofertę :)
Olsy
 
Posty: 933
Rejestracja: 23 Lip 2018 22:00

Re: Organizacja szkoleń na terenie województwa Mazowieckiego

Postprzez Polya1982 » 24 Lip 2018 17:39

Z pewnością mogę polecić to centrum konferencyjne pod Warszawą - http://www.hotellamberton.pl/konferencje/. Jest tam kilka sal konferencyjnych, które można łączyć żeby zorganizować konferencję na większą ilość osób. Wszystkie sale są klimatyzowane oraz wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny. Dzięki temu możecie zorganizować ciekawą i interesującą konferencję. Do tego miejsce jest bardzo ładne, więc uczestnicy na pewno będą nim zachwyceni.
Polya1982
 
Posty: 82
Rejestracja: 20 Wrz 2017 21:24

Re: Organizacja szkoleń na terenie województwa Mazowieckiego

Postprzez coco » 05 Lis 2018 13:49

Możecie też skorzystać z usług firmy, która profesjonalnie się tym zajmuje. Mam na myśli taką kwestię jak organizacja szkoleń warszawa. Oni na pewno sobie poradzą z organizacją takiego eventu od A do Z. Sądzę, że będziecie zadowoleni.
coco
 
Posty: 1688
Rejestracja: 05 Kwi 2017 09:10


Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości