Jak wyjść z długów?

Banki - bez nich trudno zacząć i prowadzić własny biznes. Doradzamy - dobre konta bankowe, korzystne kredyty bankowe, lokaty bankowe itp.

Re: Jak wyjść z długów?

Postprzez marchewcia » 09 Maj 2018 18:38

Wydaje mi się, że kluczem do sukcesu będzie kontrola swoich wydatków i ogólnie całego budżetu. Znalazłam ostatnio ciekawy blog o finansach finansemobilne.pl i sporo dowiedziałam się z tego zakresu. Na pewno na początku nie będzie łatwo, ale moim zdaniem przy dobrej kontroli wszystko się uda. Życzę powodzenia!
marchewcia
 
Posty: 4
Rejestracja: 09 Maj 2018 18:31

Re: Jak wyjść z długów?

Postprzez wiosenka » 27 Maj 2018 13:23

Bardzo ważne jest zrównoważenie swojego domowego budżetu. Sporo ciekawych wskazówek można znaleźć na https://kokos.pl/blog/budzet-domowy/jak-planowac-budzet-domowy. Odpowiednie ich stosowanie pozwala na faktycznie racjonalne podejście do wydatków i ich optymalizację, w efekcie czego w domowym budżecie zostaje więcej środków, które można przeznaczyć na spłatę zadłużenia.
wiosenka
 
Posty: 26
Rejestracja: 24 Kwi 2018 12:25

Re: Jak wyjść z długów?

Postprzez milka88 » 28 Maj 2018 22:09

W https://habzafinanse.com.pl/
przedstawią Ci oferty kredytów konsolidacyjnych i banków,które udzielą Ci takiego. Warto skorzystać z ich rzetelnej pomocy, zaoszczędzić czas i nerwy na chodzenie od banku do banku.
milka88
 
Posty: 15
Rejestracja: 09 Kwi 2018 19:13

Re: Jak wyjść z długów?

Postprzez boho » 19 Lip 2018 13:46

Potwierdzam to co powyżej. Jak konsolidacja to warto zwrócić się do https://habzafinanse.com.pl/kredyt-konsolidacyjny/ . Inaczej samemu w banku nie masz szans.
boho
 
Posty: 76
Rejestracja: 18 Lip 2018 12:05

Re: Jak wyjść z długów?

Postprzez angel55 » 03 Gru 2018 01:51

Mi się udało na dobre wyjść z długów dzięki konsolidacji chwilówek :) Taką ofertę znalazłam na https://www.splatachwilowek.pl/konsolid ... ilowek.php i od razu mnie zaciekawiła. Skontaktowałam się z nimi i wtedy już wiedziałam, że to jest to! Dzięki tej konsolidacji wreszcie nie muszę spłacać mnóstwa rat, tylko mam jedną na miesiąc ;)
angel55
 
Posty: 935
Rejestracja: 26 Sie 2017 16:14

Re: Jak wyjść z długów?

Postprzez garderobiana » 11 Mar 2019 19:10

To brzmi całkiem rozsądnie. Też wiem,że są takie kredyty, na przykład słyszałam o konsolidacji chwilówek Podobno z kilku niespłaconych chwilówek robi się jeden kredyt,który po pierwsze jest na dłuższy okres, a po drugie i dzięki temu, że jest dłuższy posiada ratę dużo niższą. Dzięki temu spłata idzie dużo lepiej.
garderobiana
 
Posty: 822
Rejestracja: 30 Cze 2018 19:04

Re: Jak wyjść z długów?

Postprzez EmmaSS » 12 Mar 2019 10:13

Rzadko kiedy osoby z długami potrafią same z nich wyjść, bardzo ważne będzie tu wsparcie waszych bliskich, a i także samodyscyplina. Co nie oznacza też że jak nie macie tego wsparcia to nie macie szans na poradzenie sobie z zadłużeniami. Z pewnością trzeba będzie obrać jakaś strategie działania. Dobry plan na pewno sie przyda. Myślę, że pomoc strony www.zadluzenia.com będzie tu wręcz niezbędne.
EmmaSS
 
Posty: 195
Rejestracja: 01 Maj 2018 10:36

Re: Jak wyjść z długów?

Postprzez boho » 25 Mar 2019 10:43

Dokładnie tak. Konsolidacja chwilówek jest dobry rozwiązaniem na wyjście z pętli zadłużenia. Dzięki konsolidacji chwilówek będziemy mogli spłacić wszystkie aktualne zobowiązania, a w zamian pozostanie nam tylko jedna rata na rzecz jednego wierzyciela. Do tego będzie ona niższa niż suma wszystkich aktualnych rat.
boho
 
Posty: 76
Rejestracja: 18 Lip 2018 12:05

Re: Jak wyjść z długów?

Postprzez mpiryjczyk » 26 Mar 2019 09:18

Przede wszystkim trzeba płacić regularnie. Jak zawali się terminy spłaty rat informacja o Tobie - dłużniku - trafia do BIGu. O tym czym zajmuje się BIG dowiesz się z artykułu ze strony portalu spirala zadłużenia. Jest to mały krok do wyjścia z długów, ale przy regularności spłat można uniknąć wielu problemów.
mpiryjczyk
 
Posty: 1598
Rejestracja: 16 Gru 2017 22:40

Re: Jak wyjść z długów?

Postprzez Ariella » 23 Kwi 2019 13:18

Widzę, że wielu z Was korzysta z chwilówek. Moim zdaniem to nie najlepszy pomysł.
Ariella
 
Posty: 6
Rejestracja: 23 Kwi 2019 13:14
Miejscowość: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Banki i instytucje finansowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron