Sprawdzone kosmetyki do kobiecej twarzy

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Sprawdzone kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez wieslaw-lesniak-76 » 28 Cze 2018 08:34

Cześć!

czy ktokolwiek z forumowiczów korzystał może z serum do rzęs tej firmy? Zastanawiam się już kilka dni czy nie skorzystać, lecz najpierw chcę zasięgnąć waszje opinii. Za wszelkie rady i dyrektywy z góry dziękuję

Pozdrawiam!
wieslaw-lesniak-76
 
Posty: 115
Rejestracja: 26 Sty 2018 08:04

Re: Sprawdzone kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez monikabert90 » 09 Sie 2019 11:30

A czy używacie olejków do twarzy? Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, to gorąco polecam, bo nie wiem, czy wiecie, ale taki olejek do twarzy potrafi zdziałać cuda. Ja od kiedy używam naturalnych olejków zauważyłam, że moja skóra twarzy jest dużo bardziej promienna i wygląda na zdrowszą ;)
monikabert90
 
Posty: 657
Rejestracja: 21 Lis 2016 11:43

Re: Sprawdzone kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez galia » 19 Sie 2019 10:46

Ile osób, tyle opinii, ale trzeba powiedzieć, że nie ma zbyt wielu sprawdzonych produktów dla kobiet. Niektóre to tylko na łagodne odmiany problemów skórnych działają, a niektóre to już wcale i to największy problem moim zdaniem. Dlatego ja wciąż poszukuję czegoś na trądzik. Może z tym https://opinie-konsumentow.pl/rozex-sku ... ozowatego/ spróbuję.
galia
 
Posty: 155
Rejestracja: 01 Sie 2019 12:14

Re: Sprawdzone kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez crepereie » 03 Wrz 2019 20:05

Jeśli chodzi o dobry podkład mineralny to moim ulubieńcem jest ten rozświetlający z eshopannabelle. Jest delikatny dla skóry i utrzymuje się cały dzień. Dodatkowo nie zapycha skóry.
crepereie
 
Posty: 82
Rejestracja: 30 Lis 2016 20:35

Re: Sprawdzone kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez niemy » 05 Wrz 2019 10:38

Jest w internecie na prawdę spory wybór tego typu specyfików. Do twarzy czy do innych części ciała. Wiele osób chwali sobie na przykład polskie, naturalne kosmetyki marki Colway https://icolway.pl/ - znacie już tę markę. Mają ofertę kosmetyków opartych w budowie na kolagenie.
niemy
 
Posty: 17
Rejestracja: 05 Wrz 2019 10:29

Re: Sprawdzone kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez sylwek3 » 06 Wrz 2019 08:28

Każdy kupuje takie kosmetyki jakie tylko chce.Sam kupuje najlepsze kosmetyki.
sylwek3
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 Wrz 2019 08:28

Re: Sprawdzone kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez dlowe » 31 Paź 2019 12:40

Najlepiej sprawdzą się kosmetyki ekologiczne, które współpracują z każdym typem cery. W moim przypadku, takie kosmetyki znacznie zmieniły stan skóry, pozbyłam się blizn potrądzikowych i jestem bardzo zadowolona z tego, jak obecnie wygląda. Jest wygładzona, nie ma żadnych podskórnych zmian, napięta i elastyczna. Znalazłam stronę https://www.alkemie.com/pl/shop/pielegnacja-na-dzien z linią kosmetyków Alkemie needles no more, która sprawdzi się do dojrzałej cery.
dlowe
 
Posty: 4
Rejestracja: 31 Paź 2019 12:35
Miejscowość: Rzeszów

Re: Sprawdzone kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez inwestor7 » 04 Lis 2019 22:47

O swoją skórę trzeba dbać i dla mnie koniecznością są także kosmetyki do oczyszczania twarzy. Wybrałam niedawno rześki tonik lawenda HB. Dzięki niemu bardzo łatwo pozbyć się nadmiaru sebum i skóra jest dobrze oczyszczona, nie błyszczy się. Warto stawiać na naturalne kosmetyki.
inwestor7
 
Posty: 183
Rejestracja: 10 Paź 2019 12:51

Re: Sprawdzone kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez exile » 11 Lis 2019 13:45

Ja również popieram kilka osób powyżej - Annabelle Minerals wytwarza moim zdaniem najlepsze kosmetyki. W ogóle najlepszy podkład kryjący jaki mam to właśnie od nich. Jak ktoś nie miał okazji wypróbować to gorąco polecam!
exile
 
Posty: 70
Rejestracja: 05 Cze 2017 11:52

Re: Sprawdzone kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez PatryKKoNTra » 12 Lis 2019 08:34

Doradzaj się wśród znajomych. Mogą mieć naprawdę świetne rozwiązania w tym zakresie.
Będąc mądrym przez trzy lata, można się zbłaźnić w jednej minucie.
PatryKKoNTra
 
Posty: 5
Rejestracja: 07 Lis 2019 23:42

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości