Gadżety reklamowy dla firmy

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Re: Gadżety reklamowy dla firmy

Postprzez semtak » 27 Cze 2018 21:42

Ja klientom czasami dorzucam jakiś gratis, kubek czy długopis coś dzięki czemu będę utrwalał w nim markę swojej firmy.
Damian z Agencji SEMTAK
semtak
 
Posty: 28
Rejestracja: 27 Cze 2018 10:07

Re: Gadżety reklamowy dla firmy

Postprzez Polya1982 » 05 Lis 2018 21:42

Sama bardzo lubię różnego rodzaju gadżety reklamowe i również w ten sposób staram się wypromować firmę. Ostatnio wpadłam nawet na pomysł, żeby zakupić torby reklamowe - https://www.diamond-druk.pl/torby-reklamowe-bawelniane. Widziałam, że mój wujek ogarnął takie do firmy i rozdaje znajomym i rodzinie. Logo firmy od razu rzuca się w oczy i ludzie w sklepach zwracają na nie uwagę. Dlatego myślę, że i u mnie to by się sprawdziło. A ludzie są łasi na wszelkiego typu gratisy reklamowe i przez to firma wzbudza w nich pozytywne uczucia.
Polya1982
 
Posty: 82
Rejestracja: 20 Wrz 2017 21:24

Re: Gadżety reklamowy dla firmy

Postprzez barbar.r299 » 08 Lis 2018 11:55

witam, szukam toreb reklamowych do firmy. Znalazłem te - torby bawełniane z nadrukiem emGRAF. Co sądzicie? pozdrawiam!
barbar.r299
 
Posty: 1
Rejestracja: 08 Lis 2018 11:44

Poprzednia

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości