czy korzystacie w firmie z infolinii?

Sprawdzone i dochodowe firmy, co o nich wiemy ile zarabiają ich właściciele. Które branże sa najbardziej dochodowe, jaki sektor gospodarki ma największe szanse rozwoju.

czy korzystacie w firmie z infolinii?

Postprzez janka » 16 Wrz 2014 11:55

Czy ktoś korzysta z TideTelco Infolinia? Kiedy zdecydować się na wprowadzenie infolinii? Skoro to rozwiązanie kojarzone z narzędziem dla dużych firm, to czy mała firma może sobie na nie pozwolić? A może infolinia wcale nie jest rozwiązaniem tylko dla dużych firm? Czytałam na http://www.tidetelco.pl , że to jedna z usług TidePlatform.com, inne to masowa wysyłka SMS głosowych i faksów. Czy ktoś ma pomysł jak można w takim razie połączyć te 3 narzędzia, żeby czerpać korzyści?
janka
 
Posty: 80
Rejestracja: 31 Lip 2014 11:33

Re: czy korzystacie w firmie z infolinii?

Postprzez WikoriaUrek » 20 Paź 2014 09:06

Dzień dobry. Sama szukam profesjonalnej automatycznej sekretarki dla firmy. Również poszukuję opinii od osób, które już zakupiły dobre narzędzie działające w chmurze. Jeśli o mnie chodzi to TideTelco robi dobre wrażenie, ale dobrze jest wiedzieć jeszcze więcej aniżeli to co jest na stronie www.tidetelco.pl/produkty/polaczenia-pr ... /infolinia. Najważniejsze są opinie, to one później przełożą się na opinie moich klientów odnośnie kontaktu ze mną i z moją firmą. Dobra infolinia powinna posiadać wiele funkcji, które faktycznie w prosty sposób można ze sobą połączyć. Przekierowania i rozmowy z klientami muszą być pod kontrolą, liczy się również zapamiętywanie rozmów, wysyłanie wiadomości sms głosowych, wysyłanie faksów. Zwiększa to tym samym prestiż danej firmy, a na tym zależy mi najbardziej. No i ważny jest fakt jak mogę ustawić dane narzędzie kiedy np. w biurze nikogo nie ma? Czy nagrania wystarczają w takim razie? Mam wiele pytań więc proszę o szczere odpowiedzi. Pozdrawiam
WikoriaUrek
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 Paź 2014 08:52

Re: czy korzystacie w firmie z infolinii?

Postprzez burn » 20 Paź 2014 15:13

To jest wygodne rozwiązanie, więc myślę, że w dalszym ciągu będzie się rozwijać.
burn
 
Posty: 1351
Rejestracja: 22 Sie 2014 15:55

Re: czy korzystacie w firmie z infolinii?

Postprzez Ajlar » 04 Lis 2015 09:40

Jesli chodzi o infolinie, to wg mnie to podstawa pracy wiekszych firm czy korporacji. Mozna miec swoich pracownikow infolinii, albo zlecic to jakiejs firmie. Slyszalam, ze firma http://ccig.pl CCIG ma bardzo dobra oferte wlasnie dla takich duzych firm.
Ajlar
 
Posty: 700
Rejestracja: 29 Wrz 2015 11:55

Re: czy korzystacie w firmie z infolinii?

Postprzez Wywia » 18 Lis 2015 11:02

Infolinia to nie jest głupi pomysł, raczej już standard, bo klient musi mieć poczucie, że ktoś się nim zainteresuje, jak ma problem. To jest stara strategia marketingowa.
Wywia
 
Posty: 39
Rejestracja: 02 Lis 2015 10:50
Miejscowość: Warszawa

Re: czy korzystacie w firmie z infolinii?

Postprzez tilam » 22 Mar 2017 22:20

Ja polecam skorzystać z oferty wideokonferencji http://www.integratedsolutions.pl/pl/of ... unication/ . W naszej firmie pozwoliło to nie tylko oszczędzić czas i pieniądze, ale co najważniejsze wpłynęło na bardziej efektywne rozwiązania bez zbędnych niedomówień. Poza tym jest to moim zdaniem najlepszy sposób komunikacji jeśli prowadzi się kilka oddziałów. Niewątpliwym atutem takiego rozwiązania jest minimalizacja konieczności wyjazdów służbowych.
tilam
 
Posty: 232
Rejestracja: 02 Lut 2017 18:24

Re: czy korzystacie w firmie z infolinii?

Postprzez geweska » 18 Cze 2018 11:55

Nie mamy infolinii w firmie. Jeżeli to pomocne to czemu nie?
geweska
 
Posty: 194
Rejestracja: 30 Mar 2018 12:22

Re: czy korzystacie w firmie z infolinii?

Postprzez cookie » 22 Cze 2018 21:56

Większe firmy mają. Małe tego nie potrzebują.
cookie
 
Posty: 676
Rejestracja: 28 Lip 2013 15:18

Re: czy korzystacie w firmie z infolinii?

Postprzez kabix179 » 24 Lip 2018 23:37

Ja nie korzystam. Wszelkich informacji na tematy czerpię z bloga. W ostatnim czasie kiedy szukałem wiedzy na temat pożyczki skorzystałem ze stronek w sieci o tej tematyce. Dobry przykładem jest tu profesjonalny blog pożyczkowy.
kabix179
 
Posty: 98
Rejestracja: 01 Lip 2018 18:07

Re: czy korzystacie w firmie z infolinii?

Postprzez malakisz » 01 Sie 2018 09:58

Owszem korzystamy z infolinii, jest to bardzo wygodna opcja.
malakisz
 
Posty: 6
Rejestracja: 01 Sie 2018 09:52

Następna

Wróć do O biznesie w mediach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości