Szybkie jedzenie

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Szybkie jedzenie

Postprzez Mirkania » 08 Cze 2018 08:15

Z takich rzeczy na słodko to można zrobić mega szybko muffiny. Jednak ja to wole piec normalnie ciasta, w tym jestem bardzo dobra :) Mam świetnie wyposażoną kuchnię z https://www.sklep.savpol.pl/urzadzenia- ... oatacyjne/ więc co weekend jest u nas w domu jakiś ciekawy deser na stole
Mirkania
 
Posty: 16
Rejestracja: 30 Maj 2018 18:44

Re: Szybkie jedzenie

Postprzez gooral » 15 Cze 2018 08:57

Szybkie jedzenie nie musi sie kojarzyc od razu z jakimis fast foodami ktorych staram sie unikac jak ognia. Przeciez to jest zwyczajnie sztuczne jedzenie, czesto niskiej jakosci jakie jest serwowane w tych wszystkich pseudo restauracjach. Gwarantuje Wam, ze zrobienie tego samego w domu bedzie lepszy pomyslem .. juz nie mowie o smaku jaki uda sie uzyskac. Ja swoja przygode z gotowaniem zaczynalem delikatnie .. od jakichs bardziej prostych rzeczy. W sumie nadal trzymam sie tej prostoty bo dzieki temu oszczedzam sporo czasu. Czesto zdarza mi sie robic takiego kurczaka w ciescie https://uwielbiam.pl/przepis/piersi-kur ... czosnkowym Jak dla mnie nie ma sobie rownych .. trzeba jeszcze dorobic sobie do tego jakis sos - najlepszy moim zdaniem ze swiezych pomidorow. Zjedzenie sobie takiej pysznosci daje naprawde bardzo duzo satysfakcji oraz sili do kolejnych wyzwan jakie stawia przed nami zycie :)
gooral
 
Posty: 21
Rejestracja: 15 Cze 2016 23:20

Re: Szybkie jedzenie

Postprzez polka » 15 Cze 2018 11:21

Ja już dawno temu zrezygnowałam z szybkiego i niezdrowego jedzenia. Posiłki przygotowuję sama przez co są zdrowsze i nie zawierają chemii. Myślę nawet o tym, aby zacząć wyrabiać wędlin. Co o tym myślicie? Znalazłam sklep https://swojskiwyrob.pl/8-oslonki-do-wedlin , gdzie można kupić wszystkie niezbędne akcesoria i sprzęty.
polka
 
Posty: 1074
Rejestracja: 05 Kwi 2018 07:45

Re: Szybkie jedzenie

Postprzez Krejzus23 » 17 Cze 2018 12:25

Ja bym się w tym temacie doradził znajomych. Moim zdaniem to jest bardzo dobre rozwiązanie.
Nie cierpię swoich uczuć. I nie cierpię swoich wyrzutów sumienia. Jedne i drugie prowadzą ze sobą ciągłą wojnę, a ja nie jestem pewna, ku czemu powinnam się skłaniać.
Krejzus23
 
Posty: 5
Rejestracja: 16 Cze 2018 13:47

Re: Szybkie jedzenie

Postprzez Asek » 19 Cze 2018 20:58

Ja lubię przygotowywać samodzielnie posiłki w domu i jak uda mi się opracować zestaw kilka sprawdzonych przepisów, to idzie to całkiem szybko. Od czasu do czasu muszę zmieniać, żeby się nie znudziło. Najmniej mi się nudzą soki i koktajle z wyciskarki wolnoobrotowej Muke. Przygotowywanie soków w domu to duża oszczędność (przygotowanie takiego soku w domu kosztuje ok. 2 zł, w lokalu zapłaci się za niego 12-15 zł, a w sklepie 5 zł. Poza tym mamy pewność, że nie pijemy ekstraktu z najgorszej jakości produktów – owoców podgniłych, ogryzków czy nasion.
Asek
 
Posty: 179
Rejestracja: 11 Cze 2017 13:49

Re: Szybkie jedzenie

Postprzez Gozot » 20 Cze 2018 09:44

Zawsze gdy chcę coś sobie szybko przygotować to przeważnie przyrządzam sobie jakieś dania z makaronem np. pesto.
Gozot
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 Cze 2018 09:42

Re: Szybkie jedzenie

Postprzez paprykarz » 24 Cze 2018 12:46

O tak, patrząc się na tempo w jakim żyję to dziwię się że w ogóle mam czas coś jeść. Gdyby nie gotowe dania, szczególnie moje ulubione bitki wegetariańskie Primavika to chyba skończyłbym na połykaniu śmieciowych fast foodów w drodze na autobus.
paprykarz
 
Posty: 4
Rejestracja: 22 Cze 2018 17:55

Re: Szybkie jedzenie

Postprzez tikus » 27 Cze 2018 12:09

Lubicie jesc na miescie? Nie trzeba wtedy gotowac w domu.
tikus
 
Posty: 5
Rejestracja: 27 Cze 2018 12:06

Re: Szybkie jedzenie

Postprzez crepereie » 09 Lip 2018 19:02

Ja dość często zamawiam jedzenie do domu, ale jak jest pizza portal to jest to bardzo wygodne, wystarczy, że poszukam jedzenie z dostawą poznań i wybieram to na co akurat mam ochotę :-)
crepereie
 
Posty: 82
Rejestracja: 30 Lis 2016 20:35

Re: Szybkie jedzenie

Postprzez karami » 24 Lip 2018 15:57

Też czasem to robię ale taniej wychodzi przygotowanie pysznych i prostych dań samemu, dziś u mnie jest cukinia nadziewana, według tego https://www.kamis.pl/przepisy/warzywa-i-grzyby/cukinia-z-warzywnym-nadzieniem przepisu bardzo łatwo i szybko się ją robi a smakuje rewelacyjnie
karami
 
Posty: 207
Rejestracja: 11 Maj 2017 09:46

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości