Gdzie spędzić wakacje

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Gdzie spędzić wakacje

Postprzez sikorka » 28 Maj 2018 22:25

A ja polecam pobyt w świecie kultury - czyli Kraków, ewentualnie Kazimierz Dolny. Jeśli chodzi o nocleg, dobrym miejscem może być hotel Villa Bohema w Kazimierzu. Piękny obiekt z wieloma atrakcjami na miejscu, w tym: przewodnik po mieście, grille, ogniska, basen, spa i inne.. Myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.
sikorka
 
Posty: 60
Rejestracja: 07 Kwi 2016 00:17

Re: Gdzie spędzić wakacje

Postprzez kulim » 04 Cze 2018 09:22

Tylko i wyłacznie polskie morze, ja osobiście uwielbiam Chałupy i okolice. Jeśli chodzi o nocleg to my jezdzimy całą rodziną do hotelu Meridian http://www.hotelmeridian.pl/. W mojej ocenie miejsce zasługuje na swoje 4 gwiazdki - zadbane pokoje, super obsługa i smaczna kuchnia. Dodatkowo ilość dostępnych atrakcji na miejscu robi wrażenie - basen, bilard, SPA czy sala zabaw dla dzieci.
kulim
 
Posty: 472
Rejestracja: 04 Wrz 2017 16:27

Re: Gdzie spędzić wakacje

Postprzez wiosenna13 » 04 Cze 2018 19:22

Mój syn w tym roku wybiera się na zielone lekcje z szkoły. Znalazlam ciekawy wpis na tą okazję https://www.arbuziaki.pl/co-zabrac-wyjazd-szkolny/ Aby wiedzieć czy młody ma na pewno wszystko. Zawsze najbardziej potrzebne rzeczy pokazują się na sam koniec, gdy jest już za późno na "dopakowanie"
wiosenna13
 
Posty: 783
Rejestracja: 12 Lis 2017 19:15

Re: Gdzie spędzić wakacje

Postprzez ubespek » 05 Cze 2018 22:07

Ja zazwyczaj śpię przy samym Zakopanem, bo mogę pieszo dojść do początku szlaku
ubespek
 
Posty: 4
Rejestracja: 05 Cze 2018 22:05

Re: Gdzie spędzić wakacje

Postprzez geweska » 11 Cze 2018 10:28

Planujecie wakacje w Polsce?
geweska
 
Posty: 194
Rejestracja: 30 Mar 2018 12:22

Re: Gdzie spędzić wakacje

Postprzez guciko » 11 Cze 2018 22:17

Ja myślę nad pojechaniem nad Balaton, bo jest całkiem blisko
guciko
 
Posty: 4
Rejestracja: 11 Cze 2018 22:14

Re: Gdzie spędzić wakacje

Postprzez Ajlar » 13 Cze 2018 11:15

niewątpliwie wybór miejsca na spędzenie urlopu nie jest taki prosty. U mnie co roku pojawia się ten sam problem - czy jechać w góry czy nad morze? W tym roku całą rodzina postanowiliśmy, że wybierzemy wyprawy w góry i spędzimy czas aktywnie. Znalazłam takie biuro Exploruj, które organizuje wyjazdy w góry w różne rejony świata. Mają w ofercie kilka propozycji o różnym stopniu trudności. Na początek chcemy zacząć od najłatwiejszej wyprawy. Jak nam się spodoba to pewnie jeszcze skorzystamy z ich usług.
Ajlar
 
Posty: 703
Rejestracja: 29 Wrz 2015 11:55

Re: Gdzie spędzić wakacje

Postprzez mpiryjczyk » 15 Cze 2018 20:57

Świetnie, że jest tu tyle osób planujących wczasy to może ktoś mi coś podpowie. W sierpniu lecę do rodziny w Kanadzie na dwa tygodnie. Bilet już zamówiony tylko, że z Warszawy a ja na lotnisko mam z domu ponad 400 km i jakoś się tam muszę dostać. Brat wysłał mi link na stronę parkingu przy lotnisku Chopina https://www.parking-lotnisko.pl/ i zastanawiam się czy warto pojechać swoim autem i je tam zostawić czy lepiej autobusem? Wiadomo, że samochodem szybciej i wygodniej, ale fajnie byłoby gdyby ktoś mi doradził. Może korzystaliście z usług tego parkingu?
mpiryjczyk
 
Posty: 1598
Rejestracja: 16 Gru 2017 22:40

Re: Gdzie spędzić wakacje

Postprzez arek32kk » 17 Cze 2018 08:45

My w tym roku Szwecja.
arek32kk
 
Posty: 5
Rejestracja: 17 Cze 2018 08:08

Re: Gdzie spędzić wakacje

Postprzez alwador » 19 Cze 2018 14:40

fakt jest taki, że często nie wiemy gdzie zaparkować gdy wylatujemy na upragnione wakacje. Polecam wam wtedy zarezerwować sobie parking na http://warszawa-holiday-parking.pl/ , blisko lotniska, cena atrakcyjna, parking całkiem bezpieczny i twojemu samochodowi nic, a nic nie grozi. Pamiętajcie, że nie tylko krem z filtrem i spakowane walizki się liczą, myślcie o każdym aspekcie wyjazdu
alwador
 
Posty: 317
Rejestracja: 22 Sty 2018 21:24

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości