Spotkanie biznesowe - gdzie?

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Re: Spotkanie biznesowe - gdzie?

Postprzez fangros » 14 Cze 2018 10:45

Świetnym miejscem, z tego, co słyszałam od znajomych, jest Restauracja Akademia w Warszawie. Będę musiała niedługo także zaplanować takie spotkanie biznesowe. W tym lokalu serwują właśnie smaczną kuchnię regionalną, a nawet, jeśli jest taka potrzeba wegetariańską, wegańską lub bezglutenową. Wydaje mi się, że warunki oferują idealne na spotkanie z każdym kontrahentem.
fangros

Postprzez sikorka » 24 Sie 2018 01:04

A ja zapraszam w zachodnie strony - na tereny lubuskie ;) W Gorzowie Wlkp. można takie spotkanie zorganizować wnajmując salę konferencyjną - http://impuls24.pl/zakres-uslug/wynajem-powierzchni/ w bardzo cichej i bezpiecznej okolicy. Sala jest klimatyzowana i posiada wszystkie potrzebne multimedia do takich spotkań. Firma załatwia także przerwy kawowe oraz - w razie potrzeby - catering. Dla orientacji warto zerknąć w linka ;)
sikorka

Postprzez koszek » 24 Wrz 2018 16:44

Centrum miasta nie jest dobrym miejscem na takie spotkania. Lepiej spotkać się na neutralnym gruncie, za miastem, na łonie natury.
koszek

Postprzez dorcia » 12 Paź 2018 09:40

Bardzo dobrym i przystosowanym miejscem jest Ośrodek Wiktorowo, w woj. kujawsko-pomorskim. W otoczeniu przyrody, klimatycznie bardzo. Super organizacja i profesjonalizm, to widać od razu. Są tam i sale odpowiednie, pokoje oczywiście do przenocowania. Tak jak my byliśmy tam akurat na szkoleniu z pracy, to wieczorkiem mieliśmy zorganizowane ognisko nad jeziorem. Miejsce naprawdę fajne, można tam odpocząć po całym dniu pracy, czy szkolenia tak jak u nas było.
dorcia

Poprzednia

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości