Budowa domu

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Budowa domu

Postprzez alla » 30 Maj 2018 21:09

Jakie domy budujecie?
alla
 
Posty: 5
Rejestracja: 30 Maj 2018 21:07

Re: Budowa domu

Postprzez Tomo33 » 02 Cze 2018 10:32

Interesuje sie domem jednorodzinnym. Planuje budowe wlasnego domu, kupilem juz dzialke i wiekszosc papierow jest juz zalatwiona. Szukam dobrej firmy budowlanej w okolicach Łodzi, ktora wywiazuje sie z terminow. Znajomy polecil mi http://zodw.com.pl/uslugi-remontowe-lodz.html, poniewaz twierdzi ze nie ma lepszej firmy w okolicach Łodzi. Co sadzicie o ich ofercie ?
Tomo33
 
Posty: 80
Rejestracja: 29 Cze 2017 06:49

Re: Budowa domu

Postprzez jjusti18 » 07 Cze 2018 14:12

A wiecie gdzie można zakupić obejmy do rur? Dobrze słyszałam, że firma good work Image produkuje i sprzedaje takie elementy? Ponoć mają obejmy pojedyncze i podwójne z wkładkami tłumiącymi, jak i bez. Co ważne wszelkie produkty zostały wykonane z trwałych, dobrej jakości materiałów.
jjusti18
 
Posty: 917
Rejestracja: 13 Paź 2017 21:26

Re: Budowa domu

Postprzez puliter » 07 Cze 2018 21:57

Ale dlaczego liczysz remont łazienki budując dom?
puliter
 
Posty: 4
Rejestracja: 07 Cze 2018 21:54

Re: Budowa domu

Postprzez Ajlar » 12 Cze 2018 16:49

Budowa domu to duży wydatek dlatego warto rozsądnie wybrać materiały budowlane. W Krakowie jest tani sklep budowlany Askot na ul. Babińskiego. U nich można zakupić wszelakie materiały budowlane bardzo dobrej jakości w przystępnych cenach. Towar można odebrać osobiście lub zamówić dostawę towaru ubezpieczoną przesyłką. Przy zamówieniu kotłów Termo-Tech dostawa jest darmowa.
Ajlar
 
Posty: 703
Rejestracja: 29 Wrz 2015 11:55

Re: Budowa domu

Postprzez Dreaming » 12 Cze 2018 17:55

Rzeczywiście jak sie buduje dom to trzeba mieć głowe dookla otwarta na wszystkie opcje, bo kasa z portfela leci doslownie jak z wiatrem. Rozsadek trzeba zachowac od poczatku do konca. U nas wlasciwie juz na wstepie podzielismy sie obowiazkami i kazde z nas mialo przydzielony budzet na swoje dzialania. Mi nawet udalo sie sporo przyoszczedzic na transporcie. Pozamawialam skrzynie trasportowe stąd https://pakobud.com.pl/skrzynie/skrzyniopalety/ pomimo ze maz marudzil.... Dzieki temu udalo sie sprawniej ogarnac przewoz i w ogole pakowanie. A same skrzynie stoja teraz w ogrodzie pieknie pomalowane jako siedziska dla gosci ;p
Dreaming
 
Posty: 107
Rejestracja: 10 Lut 2018 00:09

Re: Budowa domu

Postprzez maksiu44 » 13 Cze 2018 10:29

W budowie domu możesz dużo oszczędzić rezygnując z podpiwniczenia
maksiu44
 
Posty: 4
Rejestracja: 13 Cze 2018 10:27

Re: Budowa domu

Postprzez Biernat33 » 14 Cze 2018 20:52

Przede mną wielka inwestycja, planuje budowe własnego domu. Jest to bardzo wazna decyzja w moim zyciu i chce to dobrze zaplanowac. Bardzo podobają mi sie wykonczenia wnętrz z kamienia, według mnie robia spore wrazenie i nadaja klimat pomieszczeniom. Siostra polecila mi płytki kamienne , poniewaz korzystala z ich uslug i jest bardzo zadowolona.
Biernat33
 
Posty: 555
Rejestracja: 20 Mar 2018 11:30

Re: Budowa domu

Postprzez maarek22 » 15 Cze 2018 10:47

Trzeba też zwrócić uwagę na ogrzewanie. Ekonomiczne ocieplanie domów to bardzo ważna sprawa. Gazowe pompy ciepła są coraz częściej kupowane. Na http://www.gazuno.pl/ znajdziecie firmę, która posiada właśnie takie oferty.
maarek22
 
Posty: 1
Rejestracja: 15 Cze 2018 10:45

Re: Budowa domu

Postprzez cardamon » 18 Cze 2018 08:06

Udało mi się wybudować dom jak pisałem wcześniej. po 15 odwiedzonych firmach wybrałem ecobud.pl, budowa z remontem wykonana w 2 miesiące, koszt 320 tyś 113m2. Wole takie rozwiązanie niż mieszkanie. Zdecydowanie lepiej mieć kawałek swojego ogródka. Firma geobud.pl zainstalowała mi pompę ciepła, którą mogę sterować online. O pompach na https://gejzer.com , są do wyboru różne rodzaje, w zależności od zapotrzebowania klienta. Ogrzewanie po roku czasu razem z ciepłą wodą użytkową domu 1400 złotych. Ja jestem zwolennikiem wykonania domu raz a dobrze, reszta moich znajomych ma ogrzewania na gaz i płacą ponad 5000 złotych za ogrzewanie. Sprawdźcie dofinansowania w swoim mieście i nie oszczędzajcie na swoim domu. Bo na sobie się nie oszczędza.
Problemy czynią nas bardziej ludzkimi - wywołują współczucie i sprawiają, że się rozwijamy
cardamon
 
Posty: 6
Rejestracja: 03 Paź 2017 21:03

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości