Kupno mieszkania

Banki - bez nich trudno zacząć i prowadzić własny biznes. Doradzamy - dobre konta bankowe, korzystne kredyty bankowe, lokaty bankowe itp.

Re: Kupno mieszkania

Postprzez romanowd300 » 22 Maj 2018 18:21

Prawie każdy z nas myślą o wspaniałym domu lub mieszkaniu. Najzdrowsze rozwiązanie, to gdzieś niedaleko dużego centrum. Każdy z nas przecież zamierza oddychać jak najdoskonalszym powietrzem, a ponadto żeby było cicho. Ja z współmałżonkiem zamieszkałam na terenie pod Poznaniem. Śliczne horyzonty, śliczna okolica, również niezwłoczny dostęp do najważniejszych marketów. Każdy kto chciałby zaczerpnąć tak jak my z takiego usamodzielnienia, to polecam dewelopera:Natura Deweloper
romanowd300

Postprzez KarinaM » 23 Maj 2018 08:33

Ja również zwróciłabym bardziej uwagę na oferty z rynku pierwotnego, z tego względu, że takie mieszkanie możemy urządzić od zera dokładnie tak, jak sami tego chcemy, a już na pewno nie wyjdzie nam w trakcie, że czekają nas jakieś dodatkowe remonty czy naprawy zaniedbana przez poprzednich właścicieli. U nas, w Łodzi powstaje naprawdę wiele fajnych osiedli, jak chociażby to http://osiedlenazdrowiu.pl/. Nowoczesne budownictwo wychodzi naprzeciw naszym potrzebom, a poza tym mamy super lokalizację i zieloną, spokojną okolicę.
KarinaM

Postprzez winka » 28 Maj 2018 10:30

Można znaleźć dzisiaj dobre i ładne mieszkanie.
winka

Postprzez Iware » 29 Maj 2018 18:03

A może mieszkanie nad morzem? Własnie sam czegoś takiego szukam i znalazłem tą ofertę http://prestige-apartments.pl/ . Takie mieszkanie w Trójmieście to według mnie świetne rozwiązanie. Aglomeracja bardzo duża, łatwo o pracę i rozrywkę a do tego blisko do morza. Co wy o tym sądzicie?
Iware

Postprzez alek8 » 30 Maj 2018 19:28

Nie ma problemu ze znalezieniem dobrej oferty mieszkania.
alek8

Poprzednia

Wróć do Banki i instytucje finansowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości