Filmowanie na weselach

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Filmowanie na weselach

Postprzez michala56 » 10 Lut 2018 13:17

Mam pytanie do osób, które poszukiwania usługodawców związanych z branżą weselną mają już za sobą.
Czy korzystaliście może z tego portalu: http://www.filmy-wesele.pl/Gliwice,miasto,videofilmowanie.html ?
Moja siostra wychodzi za mąż i szukamy kogoś, kto wykona film ze ślubu i wesela, przygotuje pamiątkę z uroczystości.
Portal nam się podoba, bo jest czytelny, są od razu podane ceny i można filtrować wyniki w różny sposób. Czy polecacie skorzystać?
michala56
 
Posty: 192
Rejestracja: 05 Wrz 2016 14:06

Re: Filmowanie na weselach

Postprzez Inka » 15 Lut 2018 11:29

Wydaje mi się, że filmy ze ślubu i wesela już wyszły z mody. Chyba, że jakieś krótkie reportaże.
Inka
 
Posty: 279
Rejestracja: 05 Sty 2018 14:17

Re: Filmowanie na weselach

Postprzez Anegdota » 29 Maj 2018 20:40

Szczerze mówiąc nie wiem czy jeszcze robi się jakieś długie filmy z wesel. Ja u siebie nie miałam kamerzysty, jakoś nie czułam potrzeby kręcenia filmu. Mieliśmy za to świetnego fotografa, który uwiecznił tą piękną chwilę. Ogólnie bardzo przejmowałam się organizacją wesela i tym, czy wszystko się uda. W sieci namiętnie przeglądałam różne porady ślubne aby wiedzieć co i jak. Oczywiście mój stres był przesadzony - wszystko wyszło idealnie, nawet bez kamerzysty :)
Anegdota
 
Posty: 839
Rejestracja: 21 Maj 2016 19:36

Re: Filmowanie na weselach

Postprzez Cochin23 » 30 Maj 2018 16:26

Dzięki wielkie za sprawdzone porady ;) Z całą pewnością mi się przydadzą ;)
Są osoby, które się pamięta, i osoby, o których się śni.
Cochin23
 
Posty: 5
Rejestracja: 29 Maj 2018 18:49

Re: Filmowanie na weselach

Postprzez Iware » 13 Cze 2018 18:54

Szczerze wam powiem, że jeśli chodzi o film z wesela to nas woim zdecydowałam sie razem z mężem na filmowanie dronem. Wyszło to na prawdę ciekawie, i mamy w wideo relacji sporo fajnych ujęć z lotu ptaka, które na prawdę świetnie urozmaicają cały film. Wam tez polecam takie rozwiązanie!
Iware
 
Posty: 606
Rejestracja: 16 Sie 2017 21:41

Re: Filmowanie na weselach

Postprzez derdel » 20 Cze 2018 10:16

Filmowanie z drona to super sprawa
derdel
 
Posty: 5
Rejestracja: 20 Cze 2018 10:12

Re: Filmowanie na weselach

Postprzez DingDong » 13 Kwi 2019 10:41

U nas mieliśmy tylko fotografa, film wydawał nam się zbędny. I uważamy, że była to dobra decyzja. Zdjęcia co jakiś czas oglądamy, a filmu raczej sie nie ogląda. Leży i się kurzy.
DingDong
 
Posty: 158
Rejestracja: 10 Paź 2018 09:15

Re: Filmowanie na weselach

Postprzez nemer » 14 Kwi 2019 09:07

Też mi się wydaje, że te wszystkie filmy z dronów i inne bajery, to chyba lekka przesada. Może raz się taki filmik obejrzy, a potem leży i się kurzy. Szkoda na to kasy.
nemer
 
Posty: 143
Rejestracja: 13 Lut 2019 13:21

Re: Filmowanie na weselach

Postprzez Amelka » 15 Kwi 2019 04:39

My na ślubie też mieliśmy nie mieć kamerzysty i miały nam wystarczyć same zdjęcia. A okazało się, że moja koleżanka, zaproszona na ślub i wesele, wiedząc o tym, postanowiła w prezencie zrobić dla nas taki filmik. A że ma ku temu i talent i odpowiedni sprzęt (m.in. taki niby prosty programik https://www.vebo.pl/movavi-video-editor do przenoszenia filmów z kamery na komputer i jego obróbki) to prezent wyszedł naprawdę piękny. I była to dla nas zupełna niespodzianka. Filmik oglądamy przynajmniej raz do roku (w rocznicę) i zawsze dobrze się przy tym bawimy.
Amelka
 
Posty: 162
Rejestracja: 11 Kwi 2019 10:44

Re: Filmowanie na weselach

Postprzez acek » 12 Wrz 2019 16:28

Coraz mniej osób korzysta z usług kamerzysty na weselu, jednak my zdecydowaliśmy się na film. Dla nas jest to pamiątka tego najważniejszego dnia.
acek
 
Posty: 5
Rejestracja: 12 Wrz 2019 16:18


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości