fototapety do sypialni

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: fototapety do sypialni

Postprzez melba » 06 Mar 2018 16:11

Fototapeta w sypialni to fajna sprawa, choc ja wolę tapetę z jakimś ciekawym motywem, na przykład:
Image
Image

Fajny wybór mają w sklepie https://innetapety.pl/tapety-do-salonu-sypialni-jadalni.
melba
 
Posty: 13
Rejestracja: 06 Mar 2018 15:22

Re: fototapety do sypialni

Postprzez visnia » 13 Mar 2018 18:13

Ja wychodzę z założenia, że sypialnia to przede wszystkim łóżko. Dlatego największą wagę powinniśmy przywiązać do zakupu materaca. Doskonale wiem, że odpowiedni materac to zdrowy sen oraz komfort. Słyszałam, że wiele osób poleca AmericanKingPocket 32cm i to właśnie nad nim się zastanawiam. Aktualnie można go kupić na promocji, 700zł taniej więc warto się pośpieszyć.
visnia
 
Posty: 1243
Rejestracja: 20 Wrz 2017 14:31

Re: fototapety do sypialni

Postprzez Polya1982 » 28 Maj 2018 16:16

Bardzo mi się podoba motyw z fototapetą w sypialni - http://www.picassi.pl/fototapety. Wygląda to bardzo ciekawie i nadaje wnętrzu głębię. Można poszaleć z wzorami, a nawet zlecić wykonanie ze swojego własnego zdjęcia. A ponieważ tapety są coraz bardziej popularne, to wykonawcy coraz większą wagę przywiązują do jakości ich wykonania i już nie trzeba się bać, że tapeta po miesiącu zacznie blaknąć lub się odklejać. Tak samo i montaż stał się banalnie łatwy. Dla mnie to znacznie ciekawsze rozwiązanie niż zwykła farba.
Polya1982
 
Posty: 82
Rejestracja: 20 Wrz 2017 21:24

Re: fototapety do sypialni

Postprzez alwador » 14 Cze 2018 06:51

Czy to do salonu, czy do sypialni, z czystym sumieniem mogę polecić https://sklep.foteks.pl/fototapety-28-do-salonu.html , tutaj z pewnością będziesz zachwycona tymi aranżacjami i dobrą jakością tapet, jaką zastaniesz. Warto zastanowić się na jaki kolor pomalować resztę ścian, może coś w kolorach podobnych co na tapecie? :)
alwador
 
Posty: 317
Rejestracja: 22 Sty 2018 21:24

Re: fototapety do sypialni

Postprzez fangros » 17 Cze 2018 12:34

Nie podobają mi się fototapety, bardziej wolę klasyczne wzory. Duży wybór tapet mają na https://innetapety.pl/ , począwszy od dziecięcych, młodzieżowych, geometrycznych, po nowoczesne czy 3D. Opcji tyle, że sama nie potrafiłam się zdecydować. Kupiłam tapetę z muralem, świetnie wygląda na jednej ścianie mojego salonu. Jakość najwyższa, łatwa w przyklejeniu.
fangros
 
Posty: 282
Rejestracja: 01 Wrz 2017 13:23

Re: fototapety do sypialni

Postprzez salonka » 24 Cze 2018 00:11

Do tej pierwszej fototapety ze zdjęcia idealnie pasowałby odcień Morze Północne z duluxowej kolekcji kolorów świata. Kolorystyka zbliżona i do tego dobrać jakieś białe mebelki. Cudo! <3
salonka
 
Posty: 667
Rejestracja: 16 Mar 2018 12:48

Re: fototapety do sypialni

Postprzez geweska » 24 Cze 2018 00:47

Możesz dać swoje zdjęcie i firma wydrukuje Ci takie zdjęcie.
geweska
 
Posty: 194
Rejestracja: 30 Mar 2018 12:22

Re: fototapety do sypialni

Postprzez Pacynka0 » 11 Lip 2018 00:44

Ja jednak stawiam na normalne pomalowane ściany dobrą farbą bo np fototapety czy tapety szybciej się niszczą. Do tego dodałabym jakieś ładne obrazy oprawione w elegancką ramkę np aluminiową www.aluramy.pl/ramy-aluminiowe i całość powinna się dobrze prezentować :) W sumie ja mam u siebie taką ścianę z cegieł a ramy aluminiowe dodały im niezwyklego charakteru :D Warto eksperymentowac z dekorowaniem wnętrz :)
Pacynka0
 
Posty: 465
Rejestracja: 13 Wrz 2016 14:33

Re: fototapety do sypialni

Postprzez bizgirl » 11 Lip 2018 09:03

Ja tam samo. Zwłaszcza w sypialni. Tam nie może panować chaos.
bizgirl
 
Posty: 663
Rejestracja: 01 Mar 2016 15:44

Re: fototapety do sypialni

Postprzez wiosenna13 » 18 Lip 2018 11:12

Jeżeli szukasz ładnej fototapety do sypialni to po prostu musisz sprawdzić ofertę producenta Decor Mint mają bardzo ładne wzory w swoim asortymencie, fototapety są dobrej jakości nie odklejają się od ścian bez powodu, a do tego ich kategorie cenowe są bardzo korzystne. Warto się zastanowić nad tymi fototapetami. Dla wybrednych producent przygotował również ofertę z fototapetami z swoimi wzorami autorskimi.
wiosenna13
 
Posty: 783
Rejestracja: 12 Lis 2017 19:15

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości