Fototapety i inne.

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Fototapety i inne.

Postprzez dominikagorniak » 18 Maj 2018 13:38

Aranżacja wnętrz to niezwykle popularny temat i nie tak błaha sprawa. Pomysł na aranżację wnętrz nie może być nudny. Warto o tym pamiętać i zapoznać się np. ze stroną bloga http://warsztatgrafika.pl/, na której znajduje się wiele ciekawych porad dotyczących umiejętności remontowych, urządzania salonu, dekoracji pokoju dziecięcego, pomysłów na nowoczesne wnętrza itp.
dominikagorniak
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 Maj 2018 13:10

Re: Fototapety i inne.

Postprzez topelka » 27 Maj 2018 20:28

Rzeczywiście w internecie jest tyle pomocnych porad, instrukcji, wiadomości że to aranżowanie wnętrza wcale nie jest takie trudne! Spokojnie da się to ogarnąć, odrobinkę serca włożyć i wyobraźni. Moje mieszkanko jest tego najlepszym przykładem, nie chciałam katalogowego wnętrza tylko swoje własne. I się udało ale praktycznie wszystko zrobiłam sama, nawet panele położyłam. Malowałam też pierwszy raz w życiu, znajomy polecił dulux easycare bo nie chlapie i ładnie się kładzie, rzeczywiście ma fajną konsystencję i malowanie nią było całkiem przyjemne. Trochę trudności sprawiło mi wywiercanie otworów na haczyki na zdjęcia ale już opanowałam i tą umiejętność.
topelka
 
Posty: 477
Rejestracja: 19 Paź 2016 18:48

Re: Fototapety i inne.

Postprzez cookie » 27 Maj 2018 21:06

Fora remontowa oraz budowlane to spora "kopalnia" wiedzy.
cookie
 
Posty: 682
Rejestracja: 28 Lip 2013 15:18

Re: Fototapety i inne.

Postprzez indygo » 05 Lis 2018 17:52

Dla mnie jest lepsza ta opcja "inne" Jednak fototapety to nie to co do mnie przemawia, o wiele bardziej wole rozwiązania typu farby dekoracyjne. Są o wiele ciekawsze, primacol ma ciekawe efekty - https://decorative.primacol.pl/produkt/ ... lver-sand/ Na ścianie po wyschnięciu wygląda to super, no i jest bardzo trwałe
indygo
 
Posty: 353
Rejestracja: 04 Lip 2017 21:22


Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości