Nieruchomości

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Nieruchomości

Postprzez wrona » 30 Mar 2018 09:47

Jaką firmę zajmującą się obrotem nieruchomości w Rzeszowie polecacie? Zależy mi na dobrej lokalizacji i oczywiście w miare niskiej cenie. Zastanawiam się nad kupnem działki lub domu w tym mieście a nie znam osobiście żadnej dobrej agencji, w sieci znalazłem wzmiankę o firmie Nieruchomości 123 ale żadnych konkretow.
wrona
 
Posty: 31
Rejestracja: 23 Wrz 2017 19:16

Re: Nieruchomości

Postprzez melek » 07 Maj 2018 14:38

Nie znam Rzeszowa, to nie pomogę ale kilka ciekawych nieruchomości w Warszawie mogę polecić, jedną z nich mogą być mieszkania na osiedlu Oaza Wilanów, warto sobie je obejrzeć chociażby na stronie dewelopera jak nie macie możliwości podjechać osobiście
melek
 
Posty: 93
Rejestracja: 06 Maj 2018 11:01

Re: Nieruchomości

Postprzez psb » 18 Maj 2018 08:30

Jak chodzi o inwestowanie w nieruchomości to ostatnio rosnącym trendem jest inwestowanie w nieruchomości komercyjne. Fakt, że zwykle wymaga to większego wkładu ale później stwarza mniej problemów niż wynajem np mieszkania osobom prywatnym. W najbliższych latach ma być spory popyt na takie hale stalowe jak możecie obejrzeć na tej stronie: https://www.frisomat.pl
psb
 
Posty: 526
Rejestracja: 12 Kwi 2016 09:51


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości