Niezbędne programy do firmy

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Niezbędne programy do firmy

Postprzez wieslaw-lesniak-76 » 10 Maj 2018 08:45

Witam,

podobno wdrożenia systemu enova365 umożliwiają zharmonizowanie wielu procesów powstających w przedsiębiorstwie na różnych szczeblach - tak udało mi się wyczytać na jednym z blogów dla handlowców. Czy pozyskam gdzieś program e nowa w Toruniu? Jeżeli pisownia jest nieprawidłowa to przepraszam - po prostu się nie znam na tym . Dziękuję za wszystkie porady!

Pozdrawiam!
wieslaw-lesniak-76
 
Posty: 115
Rejestracja: 26 Sty 2018 08:04

Re: Niezbędne programy do firmy

Postprzez Iware » 05 Lip 2020 21:23

Wydaje mi się, że jeśli prowadzicie firmę i chcecie być postrzegani jako profesjonaliści warto jest zainteresować się takimi usługami jak sprawdzanie pisowni polskiej. Na pewno dzięki temu, wszystkie wasze dokumenty będą napisane perfekcyjnie.
Iware
 
Posty: 606
Rejestracja: 16 Sie 2017 21:41

Re: Niezbędne programy do firmy

Postprzez irenty » 06 Lip 2020 14:42

Na początek swojej działalności przyda się na pewno darmowy program do faktur od Streamsoft Firmino. Bezpłatna wersja oferują nam nielimitowaną ilość wystawianych faktur w miesiącu, obsługę JPK, integrację z bazą GUS.
irenty
 
Posty: 18
Rejestracja: 24 Mar 2020 14:48

Re: Niezbędne programy do firmy

Postprzez saki89 » 01 Wrz 2020 21:49

A powiedzcie mi [url]jednolity plik kontrolny kto[/url] musi wysyłać? Wiem, że niemalże wszystkie firmy muszą go wysyłać, ale oczywiście są też firmy zwolnione z jpk. Koniecznie powinniście się zastanowić nad tym, ponieważ takimi sprawami może zająć się księgowa lub Wy sami, jeśli czujecie się na siłach.
saki89
 
Posty: 1699
Rejestracja: 29 Sie 2018 13:52

Re: Niezbędne programy do firmy

Postprzez xyz » 02 Wrz 2020 22:01

Właśnie też zastanawiam się jakie dobre programowanie do siebie wybrać. Operuje sporą ilością ważnych danych, dlatego musi być to coś niezawodnego. A czy wiecie może na czym polega relokacja ? Czy za pomocą niego można przesyłać dane w bezpieczny sposób?
xyz
 
Posty: 702
Rejestracja: 14 Sie 2019 16:19

Re: Niezbędne programy do firmy

Postprzez mpiryjczyk » 14 Wrz 2020 20:19

A co możecie mi polecić, jeśli chodzi o język programowania? Zastanawiam się jakiego języka programowania się uczyć aby znaleźć w tym temacie odpowiednią pracę. Chcecie się zainteresować? Bo ja jak najbardziej.
mpiryjczyk
 
Posty: 1598
Rejestracja: 16 Gru 2017 22:40

Re: Niezbędne programy do firmy

Postprzez cookie » 26 Wrz 2020 17:39

saki89 napisał:A powiedzcie mi [url]jednolity plik kontrolny kto musi wysyłać? Wiem, że niemalże wszystkie firmy muszą go wysyłać, ale oczywiście są też firmy zwolnione z jpk. Koniecznie powinniście się zastanowić nad tym, ponieważ takimi sprawami może zająć się księgowa lub Wy sami, jeśli czujecie się na siłach.


Może posłużyć do tego aplikacja jpk np. https://jpk-insight.pl/ Chyba taki obowiązek leży po twojej stronie.
cookie
 
Posty: 682
Rejestracja: 28 Lip 2013 15:18

Re: Niezbędne programy do firmy

Postprzez bella91 » 27 Wrz 2020 11:09

Według mnie w firmie niezbędny jest również porządny telefon taki jak np ten https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/huawe ... ecyfikacja Z jego pomocą bez problemu odpowiesz na maile, telefony itd. Ja traktuję swój telefon jak drugiego laptopa. Wszystko przez niego załatwię.
bella91
 
Posty: 504
Rejestracja: 20 Lut 2020 20:24

Re: Niezbędne programy do firmy

Postprzez antoni443 » 15 Lis 2020 17:30

Polecam stronę rapidu tam można założyć sobie konto i wykupić abonament aby ściągać pliki z różnych stron internetowych. Jestem bardzo zadowolony poniewaź szybko znajduję pliki które mnie interesują a prędkość pobierania jest znakomita tak jak mój internet. Polecam zobaczyć.
antoni443
 
Posty: 81
Rejestracja: 18 Lip 2019 06:14

Re: Niezbędne programy do firmy

Postprzez monikabert90 » 01 Lip 2021 06:46

A skoro już mowa o programach komputerowych, to jak wygląda Wasz poziom znajomości ich obsługi, na przykład Excela? Moim zdaniem podstawą jest oczywiście excel samouczek jest dostępny w sieci, więc nie trzeba dodatkowo zapisywać się na kursy - można samemu zdobywać wiedzę z tego zakresu :)
monikabert90
 
Posty: 657
Rejestracja: 21 Lis 2016 11:43

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości