Gdzie niedrogo nabędę okna w Stolicy

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Gdzie niedrogo nabędę okna w Stolicy

Postprzez wieslaw-lesniak-76 » 17 Kwi 2018 08:15

Witam!

Nareszcie organizujemy się w nowym mieszkaniu w Stolicy oraz jak toż w życiu bywa szybko pojawiły się zasadnicze kłopoty. Zamierzamy zakupić okna pcv w Warszawie . Czy ktokolwiek może mi pomoc w tymże nieznanym dla mnie wątku? Dziękuję z góry za wszystkie wasze porady i wskazówki

Pozdrawiam
wieslaw-lesniak-76
 
Posty: 115
Rejestracja: 26 Sty 2018 08:04

Re: Gdzie niedrogo nabędę okna w Stolicy

Postprzez micz » 23 Sie 2018 01:44

Jak szukacie okien do domu, to warto wybierać stolarkę od renomowanych producentów np. Drutex. Oni sprzedają okna nowoczesne, energooszczędne, trwałe, z tego, co wiem oprócz modeli pcv, mają też aluminiowe, drewniane i drewniano-aluminiowe. Iglo Light są bardzo fajne, one mają węższe profile i większą powierzchnię szklenia, także więcej światła dziennego wpada do domu.
micz
 
Posty: 138
Rejestracja: 10 Sie 2015 23:51

Re: Gdzie niedrogo nabędę okna w Stolicy

Postprzez kabix179 » 23 Sie 2018 12:18

W Oknario mogą Państwo zaznajomić się z oknami wyprodukowanymi w naszym warsztacie, drzwiami PCV, szeroką gamą parapetów zewnętrznych i wewnętrznych, żaluzjami fasadowymi, wyrobami stolarki aluminiowej, bramami garażowymi rolowanymi i segmentowanymi oraz mnóstwem rozwiązań dla budownictwa pasywnego. Każdego dnia staramy się doskonalić nasze usługi.
kabix179
 
Posty: 98
Rejestracja: 01 Lip 2018 18:07

Re: Gdzie niedrogo nabędę okna w Stolicy

Postprzez oliktan » 14 Wrz 2018 19:52

Wydaje mi się, że najlepiej będzie jak popytasz znajomych
oliktan
 
Posty: 5
Rejestracja: 14 Wrz 2018 19:50

Re: Gdzie niedrogo nabędę okna w Stolicy

Postprzez piotr5566 » 16 Wrz 2018 10:55

Tak samo uważam jak użytkownik powyżej. Czyli najlepiej będzie jak pan popyta znajomych bo oni na pewno będą wiedziały.
piotr5566
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 Wrz 2018 10:54

Re: Gdzie niedrogo nabędę okna w Stolicy

Postprzez bizneswoman1 » 02 Lip 2019 09:15

Ja Ci mogę polecić gdzie w Warszawie kupisz na prawdę porządne okna na lata. W salonie Dawix na Modlińskiej 95 kupiliśmy okna i super jest obsługa. My postawiliśmy na Oknoplast dla mnie najlepszy producent. Okna ładne i solidnie wykonane. Każdy szczegół dopracowany. Nie mam się do czego doczepić. Myślę, że nie powinniśmy kierować się tylko ceną ale przede wszystkim jakością. Okna mają spełniać określone funkcje w domu więc jeśli nie kupimy porządnych okien to albo będziemy się męczyć z nieszczelnością albo po prostu za chwile będziemy musieli je wymienić. Ja wolę zainwestować w dobre okna i się nie martwić, co bedzie gdy nastaną mrozy.
bizneswoman1
 
Posty: 556
Rejestracja: 06 Lip 2016 18:37


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości